Лидл 135 - Свежо януарско начало на новото 20 ;)

  • 113 681
  • 2 175
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
А съдържанието им еднакво ли е, че ми стана интересно?

# 1 816
  • Мнения: 8 230
А съдържанието им еднакво ли е, че ми стана интересно?

Има няколко съставки в повече, но не знам от какво естество са - benzophenon-4, sodium chloride, sodium sulfate, CI47005, CI42090

В новия пък има Limonene и Linalool, които ги няма в стария.

# 1 817
  • Мнения: 10 188
Ама те и самите надписи са различни, на единият си пише антибактериален.
На мен лично не ми пречи, че ползвам другия вид, целта е да поизчистя ръцете на децата, после и с кърпички Сиен, не ми трябва чак стерилна среда, а почистване навън, където няма как да се мият ръце.
Понеже коментирахте етикети и махането им - в Лидл продаваха по едно време спрей за махане на етикети, помага за сваляне на лепилото👍🏻.

# 1 818
  • Мнения: 68 710
Като нищо ще се окажат еднакви. И това какво пише отпред ще се окаже че не е определящо.

Птицаспружина...фотни им и задното съдържание, ако е удобно.

# 1 819
  • Мнения: 8 230
Ето ги

Скрит текст:

# 1 820
  • Мнения: 10 188
На който му се занимава, може да ги сравни и провери тук:
http://cosdna.com/eng/ingredients.php
Може даже и да са въвеждани за анализ, не съм търсила из базата им данни с въведени продукти.

# 1 821
  • Мнения: 20 173
Аз пък да ви покажа нещо друго, тази седмица има авокадо в мрежа в kaufland 700 гр 4 лв. Костилката е 80%...е оставам си фенка на lidl-ското:

# 1 822
  • Мнения: 18 559
Това авокадо е само костилка и кора, и малко от кафевите жили. 4 лв. за костилки.

# 1 823
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Аз си порэчах от икея етикети за буркани на 3.99 лв. - 90 броя. В момента има и БД за поръчка над 30 лв.зо зони 2 и 3. Чакам ги...тези:


Здравейте, бихте ли ми казали в коя категория да търся тези етикетчета  в Икея???

# 1 824
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Аз си порэчах от икея етикети за буркани на 3.99 лв. - 90 броя. В момента има и БД за поръчка над 30 лв.зо зони 2 и 3. Чакам ги...тези:


Здравейте, бихте ли ми казали в коя категория да търся тези етикетчета  в Икея???

Лепенки GIVANDE

Лидълското авокадо в мрежа, дето го дигнаха с левче, е по-хубаво.

# 1 825
  • Мнения: 10 188
Ако става въпрос за онова в мрежата, и аз го харесвам, дори когато съм вземала твърдо, беше узряло и се белеше супер лесно.
Видях вчера американския ягодов сладолед, не открих в описанието на състава изкуствена химична есенция за ягодов вкус, значи поне откъм овкусяването става (не взех само, защото още не ми е сезонът до сладолед).

# 1 826
  • Sofia
  • Мнения: 21 649
Ние сладолед ядем всесезонно (но иначе рядко), но нямам място във фризера за кутия, та затова го пропускаме. Иначе сме фенове на лидълския с орехи.

# 1 827
  • Мнения: 25 757
Това авокадо е само костилка и кора, и малко от кафевите жили. 4 лв. за костилки.
Моето е хубаво, имам 2 мрежи. Довечера ще ви снимам.

# 1 828
  • Мнения: 20 173
Моето Кауфландско авокадо, още е зелено кафяво, тоест, не е напълно готово, и вече е тръгнало да се скапва, то се вижда на снимката.

# 1 829
  • Мнения: 25 757
Аз на пипане ги определям дали са готови. Понякога и зелен цвят е достаъчно меко и узряло. Като цяло тези в мрежа не са от най хубавите, но на промоция биват като цена-качество.

Общи условия

Активация на акаунт