?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 475
  • 13 836
  •   2
Отговори
# 375
  • Мнения: 24 354
Първо обезвъздушете сами. След това се обадете на техник, който ви е по район да дойде да допълни системата, тя трябва всеки месец да се допълва, а не в началото на сезона само да се напълни

# 376
  • Мнения: 13 300
Вероятно радиатора е без обезвъздушител, щом от старите чугунените и няма начин сами да си го обезвъздушат, става от абонатната, ако ще се монтира обезвъздушител, пак трябва ключ от абонатната.
Друг проблем, който може да възникне при монтиране на обезвъздушаване на стар чугунен радиатор е да су пукне и да се наложи директно нов радиатор - добре е да се има това предвид.

# 377
  • Мнения: 6 558
Искам да си направя цветен пясък от сол и чета тази статия:
https://maistorluk.com/17214-1-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-% … 1%8A%D0%BA-%D0%BF
Какъв трябва да е този "оцветител"? Тук пише за гваш...
Някой с личен опит? Какво друго може да се вземе?

# 378
  • София
  • Мнения: 10 825
Опитвам се многократно да се обадя на един мобилен номер. В момента, в който набера, още преди да дало свободен сигнал се изписва "обаждането завърши" и ме изхвърля. На какво се дължи това? Никога до сега не ми се е случвало

# 379
  • Мнения: 18 543
Това ми се е случвало, когато звъня на служебен номер, когато е извън работно време.

# 380
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 269
На мен ми се е случвало да пише, че няма връзка и като рестартирам телефона да се оправи Simple Smile

# 381
  • София
  • Мнения: 10 825
Това ми се е случвало, когато звъня на служебен номер, когато е извън работно време.
тоест възможно е просто да е изключен телефона, така ли?

# 382
  • Мнения: 18 543
Това ми се е случвало, когато звъня на служебен номер, когато е извън работно време.
тоест възможно е просто да е изключен телефона, така ли?

Да, случвало ми се е на служебен телефон. В работно време се свързвам без проблем, в извънработно просто прекъсва - без звук за заето, за свободно, без нищо.

# 383
  • Мнения: 5 059
За обезвъздушаване на локален радиатор не трябва ключ за абонатната.

Когато се прави нещо по радиатор винаги трябва да има достъп до абонатната.Не се знае какво може да се случи.
Да не говорим ,че става дума за обезвъздушаване.Може те локално да нямат проблем с техния радиатор,а някъде по системата да има въздух.Достъп до абонатна им трябва при всички положения.

# 384
  • Мнения: X
Опитай да го набереш от друг номер. Може да се окаже, че са те блокирали. Собствената ми майка беше успяла веднъж така да ме блокира, как и тя не знае.

# 385
  • София
  • Мнения: 10 825
Опитай да го набереш от друг номер. Може да се окаже, че са те блокирали. Собствената ми майка беше успяла веднъж така да ме блокира, как и тя не знае.
Благодаря за идеята. И от други номера пак същото се получава. Явно е изключен телефона.

# 386
  • софия
  • Мнения: 25 478
От къде (София) да купя ламинат и какви характеристики да гледам? За апартамент. Знам, че има в големите строителни магазини. Там по-евтин ли е от специализиран магазин за ламинати?

# 387
  • София
  • Мнения: 8 933
От къде (София) да купя ламинат и какви характеристики да гледам? За апартамент. Знам, че има в големите строителни магазини. Там по-евтин ли е от специализиран магазин за ламинати?
Не мисля, че е по-евтин. Ние сме си купували от специализиран магазин и в цената влизаше и монтажа. Помогнаха ни и в избора на подложка.

# 388
  • Мнения: 7 287
звънче , виж (ако ти е удобен)  магазина срещу 31СУЧЕМ на Румънското посолство-преди доста време купувахме от там , ще ти обяснят подробно какви показатели да гледаш , имаха и безпл.монтаж и подложки.По-добре е в спец.маг.да се ориентираш , а после да вземеш от строителен -ако цената е по-добра.В големите маг.не винаги са много запознати с всяка стока , която имат.Монтажа не е труден-вкъщи в две от стаите го слагахме сами(пода трябва да ти е чист и изравнен) .

# 389
  • Мнения: 4 135
От къде (София) да купя ламинат и какви характеристики да гледам? За апартамент. Знам, че има в големите строителни магазини. Там по-евтин ли е от специализиран магазин за ламинати?
когато преди шест години слагахме нашия ми казаха да е минимум 8мм дебелина и клас 32 / АС4
подложката, колкото по-дебела, по-добре
може да видиш в бриколаж, баумакс , практикер
паркетен свят
просто гледай параметрите
мисля , че и марките имат значение, нашият е Kronoswiss и съм изключително доволна, и цветът му е хубав, не си личат нито сътпки, нито прах
не избирай много светъл или много тъмен, не е практично и трудно се поддържа

Общи условия

Активация на акаунт