?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 202
  • 13 836
  •   2
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 628
Дебелото

# 646
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 202
В такъв случай значи е дебелият.
Благодаря за отговорите.

Най-надясно кое сочи - тънкото или дебелото? Не на снимката, а принципно питам.

Тета, нулата си е нула. Чертичката е включено. Като е натиснато де.
Оф, егати кашата.

има си правила в електротехниката - "нагоре" се води включено. има ключове без всякакви обозначения и с тях
"нагоре" се включваше. после го понаправиха за още по-прегледно с "вкл." "изкл."  и накрая  с "0"  и "I" .
при правилно поставен ключ  включеното е  нагоре, надясно или навътре .

# 647
  • Мнения: 9 776
Бонго, вероятно си прав. Но копчето може да е разположено във всякакви посоки. Номера е кое е натиснатото - 0 или чертата.

# 648
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 202
Бонго, вероятно си прав. Но копчето може да е разположено във всякакви посоки. Номера е кое е натиснатото - 0 или чертата.
според оня незнам как е.
според мен ако се ръководиш от написаното - нагоре е включено. пипаш копчето (то не хапе) и виждаш позицията му. а и с просто око се вижда коя страна е по-щръкнала - т.е. не е натисната.

# 649
  • София
  • Мнения: 7 190
Понякога производителите имат странни приумици.
Климатикът в офиса (Мицубиши) има много впечатляващо дистанционно. Пред иконата за топло пише "I feel", съответно аз го разчитам като "I feel hot" и считам, че това копче е за охлаждане. Да ама не е.

# 650
  • Мнения: 36 483
Бонго, става дума за въртящо се копче, не за такова, което се цъка като ключ на лампа)) А моето е абсолютно еднакво (дебело) от двете страни - но от правилната има една релефна чертичка...

# 651
  • Мнения: 68 646
Аз питах за цъкащото.

# 652
  • Мнения: 9 180
попосока на въртене на часовника което ти е отгоре и достига макс на ..дясно това е водача ако снимката е правилно ориентирана значи дебелата част е водещата т.е. къде то в сложиш нея гледаш

# 653
  • Мнения: 35 110
ДОбър ден! Къде мога да следя какви са промоциите в аптеките, помещаващи се в Кауфланд? В сайта им на секция "промоции" нищо не ми се зарежда като информация.

# 654
  • Мнения: 54 414
Ние получаваме брошури, обикновено с тази на Кауфланд.

# 655
  • Мнения: 35 110
Аз не получавам от Кауфланд

# 656
# 657
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Как се пере блуза 100% кашмир?
Мразя да робувам на дрехи и се чудя дали не я пъхна в пералнята.

# 658
  • Мнения: 54 414
Хепи да каже, тя има много. Simple Smile

# 659
  • София
  • Мнения: 11 704
Как се пере блуза 100% кашмир?
Мразя да робувам на дрехи и се чудя дали не я пъхна в пералнята.
Здравей, Славче! Кашмир само на ръка и без много да се извива, след това го мятам в пералнята на само  центрофуга. Знаеш, споделяла съм,  че повечето ми пуловери са чист кашмир и до момента нямам провал, т.е. да се свият.

Общи условия

Активация на акаунт