?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 163
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 140
  • София
  • Мнения: 7 190
https://m.bg-mamma.com/?topic=1175481
Тарталета, червена е. Simple Smile
Ама е съвършено друг тип спрямо твоята явно.

# 1 141
  • София
  • Мнения: 6 308

Над 40 минути работи без прекъсване тази от Лидл, не е вярно, че са 4 минути. И да, може да изсмуче шепа пясък. Много съм доволна, откакто я имам, я ползвам постоянно и за вкъщи, и за колата. Зареждам я веднъж на седмица.
Пропускаш съществен момент. Стоките, които купуваш от тази, а и от други вериги, не са идентични със тези тук. Айде, да не са всички, но повечето.


*При сливане на две банки, тази, която поглъща другата, не променя IBAN, но за клиенти на другата се променят.

# 1 142
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 264
Скрит текст:
Скрит текст:
Моята е от Лидл. Често ги пускат, дори със зарядно за кола. Около 50лв с 3 години гаранция. Първата се прецака след 1 година ползване, но ми  я смениха. Доволна съм

Като говорим за прахосмукачки, някой има ли отзиви за тези два мини варианта на Филипс:

https://www.technopolis.bg/bg/Mini-prahosmukachki/Prahosmukachka … 1MiniVac/p/823491

https://www.technopolis.bg/bg/Mini-prahosmukachki/Prahosmukachka … 1MiniVac/p/813596

Заради котката вече ми е крайно необходимо да се оборудвам с подобно нещо, което бързо да събере изпадали гранули или бентонит.
И от мен един глас за лидълската. От 6 февруари я пускат пак Simple Smile
[/quote]
А стига ли ви времето да си почистите колата, 7-8 мин време на работа ми се струва безумно малко на мен. Толкова ли е наистина? Ако ще трябва да я чакам 3 часа да се зарежда, за да работи 8 мин, съм не мерси.
Само това ме спира за сега, а и дали е достатъчно силна.
[/quote]

С лидълската малка прахосмукачка се справям чудесно с ежедневното почистване и държи повече от 10 мин. батерията макар да пише че само 10 мин работи Simple Smile Имам две от тях едната е с повече четки и струваше 70 лв а тази само с две приставки струва под 40 лв - удобно бързо и евтина и ефективна даже едната ми малка прахосмукачка има турбочетчица която много лесно се почиства и много хубаво обира дивана косми всичко - много съм доволна и че мога да ги пера филтрите и да ги редувам всяка седмица Simple Smile

# 1 143
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Някои от лидълските модели са със зарядно за колата през запалката.

# 1 144
  • София
  • Мнения: 4 052
Същата я взех за 350 лв , дали не е била в промоция, ама не помня вече, жес-то- ка  е, няма до по- добра от тази за момента, за среден клас. Ползвам я само за сухо, вярно има смяна на торбички, ама пък какви са им торбичките..... ами Миле, това е. Най-важното на тази прахосмукачка е, че никога няма да замирише, колкото и да е пълна с боклуци, за всичко е помислено.
Направо започвам да се замислям, дали пък да не я поръчам тази прахосмукачка. Такава реклама и направихте в темата, че ме навихте.
В момента ползвам Зелмер Одисей - доволна съм, но вече ИСКАМ Миеле. Joy
Лесно ли се намират резервни торбички за нея? Има ли ги в масовите магазини? Стандартни ли са или са много специфични... в смисъл, има ли алтернатива на оригиналните?

# 1 145
  • София
  • Мнения: 11 704
Направо започвам да се замислям, дали пък да не я поръчам тази прахосмукачка. Такава реклама и направихте в темата, че ме навихте.
В момента ползвам Зелмер Одисей - доволна съм, но вече ИСКАМ Миеле. Joy
Лесно ли се намират резервни торбички за нея? Има ли ги в масовите магазини? Стандартни ли са или са много специфични... в смисъл, има ли алтернатива на оригиналните?
[/quote]
М.. не, няма ги торбичките по масовите магазини, или аз не съм ги намирала, поръчвам си ги с доставка, струват около 40-50 лв, скъпи са, но има защо, няма заместител, специфични са си и си отговарят само за Миле.

# 1 146
  • София
  • Мнения: 4 052
Благодара, marchеva14. Предполагам, че ги има в техно магазините, където продават от въпросните прахосмукачки.
Не, не - навила съм се вече! Хахах JoyJoyJoy

# 1 147
  • София
  • Мнения: 11 704
Благодара, marchеva14. Предполагам, че ги има в техно магазините, където продават от въпросните прахосмукачки.
Не, не - навила съм се вече! Хахах JoyJoyJoy
А, сигурно ги има, ама ми е по удобно да ги поръчвам и имай предвид, че те са големи торбички и дълго време се пълнят, не е за 5-6 пъти само, напротив. Няма да съжаляваш, а и знаеш, че Миле си е Мерцедеса на всяка техника, проблеми с тази марка няма, то затова и държи цена на всички уреди.

# 1 148
  • Мнения: 3 439
Мъжът ми ги купува, но каза, че е взимал от Миле, Техномаркет и Кауфланд.

# 1 149
  • София
  • Мнения: 7 190
От Миле центровете в моловете купуваме торбички. Както писах - веднъж годишно. Simple Smile

# 1 150
  • София
  • Мнения: 4 052
Благодаря, момичета!

# 1 151
  • Мнения: 24 331
Лидълските течни сапуни хубави ли са?
Не, не са. В момента течните сапуни на ДМ са на промоция, много са добри.

# 1 152
  • Мнения: 54 413
Не знам дали ще променят IBAN.
Имам отговор от съпорта на Експрес, за картата с новото лого, но нищо не се споменава за нов IBAN.
Ще питам като ми се обадят по телефона.

# 1 153
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Някой успял ли е да изпере петно от нафта по дреха и да отмирише дрехата? Давайте идеи.

# 1 154
  • Мнения: 4 239
Някой успял ли е да изпере петно от нафта по дреха и да отмирише дрехата? Давайте идеи.
Meghlio

Общи условия

Активация на акаунт