?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 148
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 170
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Въпросът ми е за приложението Моят А1... от бързина и недоглеждане си изтрих запаметените данни на картата, с която си плащах сметката и сега не мога да извърша плащане през приложението... Някой да е имал такъв проблем... да сподели как го е решил...

# 1 171
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
Същата я взех за 350 лв , дали не е била в промоция, ама не помня вече, жес-то- ка  е, няма до по- добра от тази за момента, за среден клас. Ползвам я само за сухо, вярно има смяна на торбички, ама пък какви са им торбичките..... ами Миле, това е. Най-важното на тази прахосмукачка е, че никога няма да замирише, колкото и да е пълна с боклуци, за всичко е помислено.
Родителите ми ползват същата. Много са доволни. Торбичките купуваме от Техномикс. Не са евтини, но пък и доста време издържат преди да се напълнят.

# 1 172
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Това с мобилните данни явно е епидемия по всички оператори. А1 се опитват да ме цакат със същата топла бира. Бързият интернет свършва още по средата на периода. При предишния договор, когато имах неограничен интернет на максимална скорост, никога не достигах сегашните мегабайти. При това забравах да включвам wi-fi. Сега се оказва, че свършват за половин месец. Мизерници. Една стотинка повече няма да видят от мен, ако ще по 100 смс да ми пращат. Но почнаха и да звънят.....

# 1 173
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Въпросът ми е за приложението Моят А1... от бързина и недоглеждане си изтрих запаметените данни на картата, с която си плащах сметката и сега не мога да извърша плащане през приложението... Някой да е имал такъв проблем... да сподели как го е решил...
Въвеждаш си отново данните от картата;)

# 1 174
  • Мнения: 20 163
Някой успял ли е да изпере петно от нафта по дреха и да отмирише дрехата? Давайте идеи.
С веро Тест. Мокриш петното със студена вода и втъркваш обилно верото, и го понапластяваш, и така да стои няколко часа. После го поразтъркваш с малко вода и в пералнята, заедно с остатъците от верото, отделно си слагаш и прах за пране.
Но си зависи и от материята на дрехата, ако е по-деликатна не зная какво ще стане. А и имам чувството, че малко му смениха формулата на верото.

# 1 175
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
Това с мобилните данни явно е епидемия по всички оператори. А1 се опитват да ме цакат със същата топла бира. Бързият интернет свършва още по средата на периода. При предишния договор, когато имах неограничен интернет на максимална скорост, никога не достигах сегашните мегабайти. При това забравах да включвам wi-fi. Сега се оказва, че свършват за половин месец. Мизерници. Една стотинка повече няма да видят от мен, ако ще по 100 смс да ми пращат. Но почнаха и да звънят.....
мен пък напоследък не ме търсят. даже започнаха да ми липсват. Smiley

# 1 176
  • Мнения: 68 644
Не ми липсват на мен. Обадиха се скоро защото договорът ми изтича, но добре им го рекнах...😆
Младежът се спаружи яко отсреща...Satisfied

# 1 177
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Относно моя договор роман мога да напиша. Подозирам, че съм в черните списъци на всички оператори. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 178
  • Мнения: 68 644
Те бели списъци нямат. Всички като маймуни ни третират...хвърлят ни обелка от изгнил банан, в същото време ни обясняват как цял кашон ни дават всъщност, от елитни и вкусни банани...

# 1 179
  • Мнения: 39 316
Как трябва да действа материята тефлон за спортно долнище? Някаква екстра ли е? На вид изглежда обикновено- шушляк+ подплата с дупчици.

# 1 180
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Мисля да си купя винетка онлайн. Миналата година имаше много проблеми, тази дали
всичко е ОК? И после нещо трябва ли да разпечатвам, че нямам принтер тук?

# 1 181
  • Мнения: 760
Здравейте, в момента знам английски език на ниво B1, искам да повиша нивото си на B2. Ще мога ли сам, без уроци да напредна ?
Мисля да си взема учебник за по-високото ниво.

# 1 182
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Съществена част от по- високите нива е говоренето. И някой да те поправя като грешиш. Според мен не е удачно сам, ще научиш граматиката, но няма да можеш да я прилагаш.

# 1 183
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
Мисля да си купя винетка онлайн. Миналата година имаше много проблеми, тази дали
всичко е ОК? И после нещо трябва ли да разпечатвам, че нямам принтер тук?
прочети си отговора в сайта на винетките. Smiley

# 1 184
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Как трябва да действа материята тефлон за спортно долнище? Някаква екстра ли е? На вид изглежда обикновено- шушляк+ подплата с дупчици.

Тефлонът по принцип не задържа петна и не попива течност. Имам покривка за маса с тефлон.

Общи условия

Активация на акаунт