?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 258
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 54 420
Бонго, болничните се изплащат от НОИ, мислех, че всеки знае.

# 1 381
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Какви са вариантите от Централна автогара София да стигна до Банкя... по възможност с най-малко преместване в пространството... Wink

# 1 382
  • Мнения: 5 059
Някой ходил ли е в Ескейп руум?
Събрали сме се копания, но аз се притеснявам малко, защото имам лека клоустрофобия.Не съм много запозната какво точно представляват и дали биха били проблем за мен?

# 1 383
  • софия
  • Мнения: 25 459
Какви са вариантите от Централна автогара София да стигна до Банкя... по възможност с най-малко преместване в пространството... Wink
Без преместване в пространството няма да стане Stuck Out Tongue Winking Eye Аз се сещам за метро и автобус....
Боже, излъгала съм те! Муувит дава да хванеш линия 2 от гарата и направо в Люлин и после 42
https://moovitapp.com/mobile/itinerary?metroId=3501&from=%D0 … .703447_23.134883

Последна редакция: сб, 08 фев 2020, 15:07 от zvаnchе

# 1 384
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Скрит текст:
Какви са вариантите от Централна автогара София да стигна до Банкя... по възможност с най-малко преместване в пространството... Wink
Без преместване в пространството няма да стане Stuck Out Tongue Winking Eye Аз се сещам за метро и автобус....
Боже, излъгала съм те! Муувит дава да хванеш линия 2 от гарата и направо в Люлин и после 42
https://moovitapp.com/mobile/itinerary?metroId=3501&from=%D0 … .703447_23.134883
Благодаря... имах в предвид да не се налага да ходя далеч с багажа от автогарата до мястото от където да пътувам до Банкя... знам, че има влак до там... чудех се дали няма някакви маршрутки директно за Банкя...

# 1 385
  • Мнения: 667
Да попитам и тук. На повръщащо дете какво се дава?

# 1 386
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
натриев цитрат или вомитус хиил за да спре повръщането.
за дехидратацията да каже някой друг, че все го бъркам.

# 1 387
  • Мнения: 68 647
Стоперол хидра прахче - електролити са. С вкус на ягода и лимон съм вземала. И много вода. Но след като спре да повръща- тогава течностите и стоперол хидра-та, за да се оводнява.
Спрайт. Натриев цитрат.
На колко е детето? Ако е бебе - те мн.бързо се обезводняват. И отпускат като дроб. Тогава е добре да бягате до спешен център...

# 1 388
  • Сф
  • Мнения: 4 765
Някой ходил ли е в Ескейп руум?
Събрали сме се копания, но аз се притеснявам малко, защото имам лека клоустрофобия.Не съм много запозната какво точно представляват и дали биха били проблем за мен?

Зависи от стаята, която сте харесали, но обикновено не са малки пространствата, дори са в повечето случаи 2-3 помещения. Много е интересно, ще те увлече. Гледат ви на камери домакините и винаги можеш да излезеш, ако не се почувстваш добре.

# 1 389
  • Мнения: X
Мнения за уред за палачинки дали си струва покупката на такава джаджа, че четох ставали тънки палачинките. Simple Smile
Дебелината зависи от гъстотата на сместа. Направи гъсто тесто и чакай за тънки палачинки.
Аз ползвам тиган за палачинките, имам и гофретник, но рецептата за гофрети е различна, не бих купила и такъв уред. Нямам вече място в кухнята.

# 1 390
  • Мнения: X
Има ли и къде онлайн мога да проверя колко е била вече платена сметка за ток към ЧЕЗ?

# 1 391
  • Мнения: 20 168
Какви са вариантите от Централна автогара София да стигна до Банкя... по възможност с най-малко преместване в пространството... Wink
Мисля, че няма маршрутки. С влак или метрото до метростанции Люлин или Сливница, и от двете тръгват автобуси за Банкя по различни маршрути.

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 08:40 от Lemy

# 1 392
  • Мнения: 3 961
Мнения за уред за палачинки дали си струва покупката на такава джаджа, че четох ставали тънки палачинките. Simple Smile
Дебелината зависи от гъстотата на сместа. Направи гъсто тесто и чакай за тънки палачинки.
Аз ползвам тиган за палачинките, имам и гофретник, но рецептата за гофрети е различна, не бих купила и такъв уред. Нямам вече място в кухнята.

Падариха ми на Делимано, за мен е боклук и не става. Стават по-добре на обикновен тиган.

# 1 393
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Скрит текст:
Какви са вариантите от Централна автогара София да стигна до Банкя... по възможност с най-малко преместване в пространството... Wink
Мисля, че няма маршрутки. С влак или метрото до метростанции Люлин или Сливница, и от двете тръгват автобуси за Банкя по различни маршрути. Тези са от Сливница, + 48 и 49
Скрит текст:

[/spoiler]
Благодаря...

# 1 394
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Има ли и къде онлайн мога да проверя колко е била вече платена сметка за ток към ЧЕЗ?
Не.
Единственият начин е, ако е платена онлайн, но може да се види само от профила, от който е платена.

Общи условия

Активация на акаунт