?Въпроси всякакви? (2020г.)

  • 485 158
  • 13 836
  •   1
Отговори
# 1 515
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Иска ми вход, а не помня какво ми е потребителското име.
https://www.epay.bg/v3main/front?p=contacts
Обади се, за да ти помогнат.

# 1 516
  • Мнения: X
Здравейте, в КАТ може ли друг да подаде документите за изваждане на свидетелство за упранление на МПС или може само лицето, на което е книжката?
Подаване само лично. Не е задължително да бъде в КАТ. Може в РПУ-то, ако няма да се сменя административна област и да се налага прехвърляне на досието на шофьора. Получаване може друг, но питай при подаване на документи, мисля, че ще искат нотариално заверено пълномощно.
Ако подаваш в РПУ, предварително си направи ксерокопие на книжката и талона, от двете страни. И не забравяй медицинско.

# 1 517
  • Мнения: 6 550
Колко сок ще излезе ориентировъчно от 1 кг. моркови?

# 1 518
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Смених квартирата и прекратих известията, но все още проверявам сметките си за телефон в ипей и винаги ми излизат в 'регистрирани сметки' комуналните от старата квартира. Всеки път натискам хиксовете, за да ги изтрия, обаче продължават да излизат.
Някой знае ли как да ги разкарам?
Въпросните "хиксове" изобщо не са за изтриване на регистрирани сметки, а са знак за това, че не е активирано автоматичното им плащане. Изтриването става или с кликване върху кошчето в началото на реда (в червено) със съответната сметка, или се чеква избраната сметка и след това се кликва върху текста "Изтриване на избраните сметки" (в жълто).


Само ми е много любопитно как въобще са проверявани сметките за телефон досега, при положение, че
Иска ми вход, а не помня какво ми е потребителското име.
Rolling EyesRolling EyesRolling Eyes

# 1 519
  • Мнения: 4 239
Искам да си разбия сметана на сняг. Ще стане ли със заквасена сметана и пудра захар? Нямам течна.

# 1 520
  • Мнения: 22 867
Искам да си разбия сметана на сняг. Ще стане ли със заквасена сметана и пудра захар? Нямам течна.

99% не, да оставя все пак един процент за евентуална хубава руска сметана. Обикновено става по-рядка при разбиване. Когато я използвам за крем на торта, слагам две-три лъжици захар, леко правя с лъжицата два-три оборота, колкото да размеся захарта и оставям в хладилник 30-ина мин да се стопи захарта. Това е "гъстият" крем. А преди години в Русия точно на крем съм разбивала сметани, и обемът се увеличава, с тези от нашите магазини не става.

# 1 521
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Има инвестиционно злато и монети. Тяхната стойност не намалява с времето.  Бях писала преди много време, когато пак 10 страници се обсъждаха кръстчета. Аз имам монета от моето кръщене. Сега струва много повече, не че съм тръгнала да я продавам. Детето ядеше със сребърната лъжица на баща си като беше бебе. Това са спомени от поколение за поколение. Традиции......И остават във времето.

# 1 522
  • Мнения: X
Само ми е много любопитно как въобще са проверявани сметките за телефон досега, при положение, че
Иска ми вход, а не помня какво ми е потребителското име.
Rolling EyesRolling EyesRolling Eyes
Без регистрация и вход, въвежда се клиентски номер на услугата, въвежда се мейл за код, праща код и така.
Иначе и на мен ми е много любопитно, сериозно. Изобщо не помня да съм правила регистрация в сайта, само на каса на ИзиПей си бях закачила сметките за телефон и интернет към мобилния ми номер.
Опитах да направя сега регистрация - мейлът бил зает. Ама грам не помня кога съм успяла и в сайта да се регистрирам.
И тъпото е, че не мога да поискам смяна на парола, защото не помня потребителско име. Ама иначе ми иска ЕГН... Не виждам логиката.

# 1 523
  • Мнения: 13 272
Има инвестиционно злато и монети. Тяхната стойност не намалява с времето.  Бях писала преди много време, когато пак 10 страници се обсъждаха кръстчета. Аз имам монета от моето кръщене. Сега струва много повече, не че съм тръгнала да я продавам. Детето ядеше със сребърната лъжица на баща си като беше бебе. Това са спомени от поколение за поколение. Традиции......И остават във времето.
Не е точно така,  тактиката buy and hold не е вече така валидна след световната финансова криза.

# 1 524
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Не се изразих правилно. Инвестиционно злато никой няма да подари. Имах предвид златото като инвестиция в натурален вид: кюлчета или монети.

# 1 525
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
само на каса на ИзиПей си бях закачила сметките за телефон и интернет към мобилния ми номер.
Опитах да направя сега регистрация - мейлът бил зает. Ама грам не помня кога съм успяла и в сайта да се регистрирам.
Това вече е "друга бира".
Регистрацията за плащане на EasyPay-каса не означава непременно наличие на онлайн регистрация на ePay.bg. Може и въобще да не е правена такава. Но за отписването на сметките ще трябва да стане там, където са записани. Т.е. - на каса.
Само че на мен не ми дава мира къде пък става това - "натискам хиксовете, за да ги изтрия", в сайта ли? Хм... странно!
Сега погледнах - в сайта наистина за даване на нова парола при забравена стара се иска ЕГН. Погледнах из профила си - там обаче никъде не си намерих ЕГН-то. Може би е някаква новост. Моята регистрация в ePay е от много години, тогава не са искали, явно.

# 1 526
  • Мнения: X
Скрит текст:

само на каса на ИзиПей си бях закачила сметките за телефон и интернет към мобилния ми номер.
Опитах да направя сега регистрация - мейлът бил зает. Ама грам не помня кога съм успяла и в сайта да се регистрирам.
Това вече е "друга бира".
Регистрацията за плащане на EasyPay-каса не означава непременно наличие на онлайн регистрация на ePay.bg. Може и въобще да не е правена такава. Но за отписването на сметките ще трябва да стане там, където са записани. Т.е. - на каса.
Само че на мен не ми дава мира къде пък става това - "натискам хиксовете, за да ги изтрия", в сайта ли? Хм... странно!
Сега погледнах - в сайта наистина за даване на нова парола при забравена стара се иска ЕГН. Погледнах из профила си - там обаче никъде не си намерих ЕГН-то. Може би е някаква новост. Моята регистрация в ePay е от много години, тогава не са искали, явно.

Ами пак на каса съм ги махала, а и не само на каса.
През месец съм в ИзиПей да плащам телефон, не са ми искали нищо за други сметки.
Ето как изглежда без логване:
Скрит текст:

Като натисна моливчето, излиза прозорец за редакция на реда, от който мога уж изцяло да го изтрия, но на следващото влизане сметката пак е там. А хиксът отпред на реда явни само маха временно сметката от екрана.

Не знам аз ли не мога да се справя, системата ли нещо...
Пак пробвах с редакция и изтриване на реда, да видим.

# 1 527
  • Мнения: 54 413
Защо не си направите онлайн банкиране ами си губите времето с Изи пей?

# 1 528
  • Мнения: X
С автоматично плащане? Защото имам неприятно чувство, че така изпускам контрола върху парите си.

# 1 529
  • Мнения: 1 876
https://www.peopleperhour.com/
 Има ли работещи тук? Някакво инфо какво се заработва, лесно ли се намира работа и тн

Общи условия

Активация на акаунт