Искам да кажа ... (166) през януари 2020

  • 57 447
  • 1 244
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 39 608
О, и аз, Тути. Благодаря ти, че ми припомни и ние колко сме древни!  Joy

# 796
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Днес ще си работя от дома, че главата много ми тежи. Ще отметна и доста къщна работа (перални, прахосмукачки). На обяд ще отскоча до Виктория Сикрет, оказа се че имали намаление-осигурих подаръците за родата.
Добре, че снощи звънях на сайта за обувките, загубили са ми единия кашон. Викат , поръчайте ги пак, да ама цените им са 5 пъти, на това, което бяха....след 30 Мин разправия, ще ги получа по старите цени.

# 797
  • Мнения: 11 028
Тути, боята е амонячна. Безамонячни не ползвам от години, не хващат и се измиват лесно. Обаче тази амонячна се оказа по-зле от безамонячна, а уж добра марка и беше най-скъпата в магазина.

# 798
  • Мнения: 14 827
Хей няма ви никакви. 🤔🤪
Али я знаем какво прави,ама другите?! 😁
Ние хапнахме пържолки и пържени картофки с тъмна биричка и ми се доспа. Лежа и гледам черешката,дребната не е спала и след малко баня и в кревата.
Свалих си приложение за 90 дневната диета,ама да видим от кога. 🤣🤣🤣

# 799
  • Варна
  • Мнения: 6 360
Аз чакам пералнята.
На девойката днес ѝ излезе резултатът от САЕ. Взема го с С2.

# 800
  • Бургас
  • Мнения: 16 477
Аз бачкам!
Стейси, това някакъв изпит ли е!? Ако е да, то честито на девойката ти!
Ени, много си лоша... И аз искам бира и картофки!

# 801
  • Варна
  • Мнения: 6 360
Карзче, изпит за сертификат по английски.

# 802
  • Бургас
  • Мнения: 16 477
Ооооо, браво на нея!
Моя синковец пак е с 2 по английски. Че и без домашна даже. Направо незнам вече как и колко да му обяснявам, че трябва да учи! Най-вече по математика и английски.

# 803
  • Мнения: 5 427
Бе няма най-вече, само това задължение имат, да учат!
Още са малки за ниски оценки.
Моята Монка вчера ме пита от кой клас дават стипендии, викам ѝ, не те касае маме, ти няма да взимаш с това неучене;)
Не знам как са другите петокласници, ама моята все си е написала в клас, няма разказвателни за нея, няма нещо по желание да прочете. Хич не прилича на мен това дете;)

# 804
  • Мнения: 39 608
Браво на Стейсината мома, браво и на Монката(щом си научава още в училище). Аз нашия петокласник яко го тероризирам. Даже днес по музика учихме. По- добре да учи, отколкото да кеси пред лаптопа. И за моя радост- прибра се с отличен на класното по математика.
Карз, стягай го на момчето.

# 805
  • Бургас
  • Мнения: 16 477
Тути, същата работа сме! Всичко е научил и написал в училище. Ходи и на занималня. Не знам как учи разказвателните на този шум!
Мари, аз го карам да учи, обаче пусти мързел. Все им пиля на главата да сядат да пишат и да учат.

# 806
  • Бургас
  • Мнения: 6 601
Браво, Стейси, на девойката ти! Умница е тя! И хубавица!

Ето, терорът дава резултати Simple Smile 6 на класно по математика нивга не съм имала, даже и 5 ме съмнява. Казвала съм ви, че в 9 клас завърших срока с 2 по геометрия и се наложи да си подменя страницата в бележника със срочните оценки. И до днес не съм разкрила тази мръсна тайна на нашите Simple Smile
И аз кеся на главата на ученичката нон стоп, че нали бързо се отнася някъде. Госпожицата на менталната аритметика твърди, че с малки стъпки ще я вкараме дружно в правия път, макар че не ми се вярва много.

Карз, на нашите въобще не мога да им хвана как точно учат по английски. Само ми рецитира някакви наизустени диалози, без да знае какво точно означават. Иначе поназнайва думите самостоятелно и много държи да си говорим, но да подавам репликите точно както са в учебника.

# 807
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 750
Леле Селесте, подсети ме, че и аз сменяах страница, ама не с оценки, а с поведението. Бяха ми го намалили, за разправия с учител, който смяташе, че ние сме му роби.  Нашите разбраха след години, казах им, като се опитаха да ми трият сол на главата, как те били перфектни родители на добри деца, а пък аз съм си изтървала моите /гадния пубертет/! Е, тогава разбраха, че не било точно така и мигаха на парцали! Joy Запомняща се гледка!

Браво на Стейсината щерка и синчето на Мари.

# 808
  • Мнения: 39 608
И на мен щяха да ми намаляват поведението..... Момче от класа(дежурен ученик) не пожела да ме пусни след биенето на звънеца до чешмата. Хванах му главата и я забих в стената. Резултат- подуто болезнено и зачервено ухо и плачещо момче.

# 809
  • Мнения: 5 427
Леле, аз ли съм най-примерната тук;)

Общи условия

Активация на акаунт