Искам да кажа ... (166) през януари 2020

  • 57 372
  • 1 244
  •   1
Отговори
# 825
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Добър ден!

Мери, не знам дали можеш ти да вземеш болничен. Освен да питате личната.
Иначе, за ангината знам, че помага компрес с извара или с картоф.

Не успях да пресека дребния. Снощи беше с 38.4. През нощта се тресеше от студ, но с 37.9. Сутринта пък стигна до 38.8. Докторката му е дала цяла седмица вкъщи. Ще му мине, но не очаквах. Общо взето у нас той най-трудно се разболява.

# 826
  • Бургас
  • Мнения: 6 499
Добър ден!

Много болни, да му се не знае. Голямата ми племенница и тя сутринта с Т, кашлица, в класа им 13 деца болни.
Да оздравяват бързо болните малки и големи!

Дадка, много хубав февруари ти се очертава.

# 827
  • Мнения: 39 370
Ауууу, всички болни да се оправят бързо.
Мид, твоите дечурлига как са?
Успех на Джони!

# 828
  • Мнения: 11 004
Дано всичко да е наред със Джони!
Бързо оздравяване на болните.

# 829
  • София
  • Мнения: 18 703
Малкия буха като магаре,цяла седмица вкъщи.И той е почти не боледува и Т има.Малката уж добре.

# 830
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Добро утро,

Голямо затишие в темичката ни?! Как сте, болните, оздравяват ли?

Чета добрите новини в темата за Нашето детенце и съм много щастлива. Дай Боже, все по-добри новини да научаваме! Sparkling Heart

Нямам нищо за казване освен, че много неща са ми на главата и очаквам с нетърпение, но и доза страх, да ми кажат цена за ремонта!

Ако знаете, как  ми липсват другите емотикони. Много ми бяха онагледяващи и заради тях основно, си карах на старата версия. Няма ли да оправят и тези?!

# 831
  • Мнения: 14 306
Добро утро!
Ама много сте тихи,  ще се наказваме!

Ели,  Мид, да се оправят децата!

Бубе,  уж ще пускат нов редактор, ще видим дали ще има промяна в емотиконите. Иначе аз си ползвам тези от телефона,  защото само мобилната ползвам.

Днес комай вече съм ма оздравяване аз, пу, пу!

Очертава се интересен ден в офиса, вече се чувствам що годе в час и се занимавам с оперативни неща, много съм доволна. След работа имаме важна сбирка с кифлите, нямам търпение 😁

Спорен ден, банда!

# 832
  • Мнения: 39 370
Тук съм и аз.
Станахме в 5.30. ММ се командирова за София, а аз от спалнята на дивана и гледах филм.
Колата ни се скапа. Търсим друга, но проблемът е, че психически не бяхме подготвени и сега сме от една марка на друга, от една цена на друга, то не бяха автокъщи, частни лица,  а снощи вече и коли от чужбина се гледаха......Мрън.

# 833
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро.

Аз не знам как съм - нито здрава, нито съвсем болна.
Утре ММ има час при личната и ако положението е по-зле, ще отида с него и ще пусна болничен.

# 834
  • Мнения: 39 370
Лиляна, грип ли е? Да минава бързо. И ТМ ли е с подобни симптоми, или той за друго е при ЛЛ?

# 835
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не знам дали е грип, май не е. Само кашлица, която смятам че съм овладяла, но все още я има, а от вчера и хрема, но пак не е много силна. Нямам Т и другите обичайни симптоми за грип. А ММ ще ходи заради лекарствата на леля и да се разбере с ЛЛ за посещение. Той от грип май не е боледувал, как го прави, не знам.

Мисля тук сега едни схеми, иска ми се да си почина, че да не ме налази истинския грип, но пък някои от моите не са правили класна, трябва и да ги оформям, уф.

# 836
  • Мнения: 39 370
О, Лиле, радвам се, че не е грип!

# 837
  • Мнения: 1 416
Да се пазим,че нов страшен грип се задава!Щом от Китай чак в Австралия скочил,лошо.

# 838
  • Мнения: X
И аз вчера цял ден преглеждах темата на Джонката, надявам се и още по-добри новини да дойдат.
Болните да оздравяват, а здравите да не се дават на вируси.
Бубе, приготви си едно валидолче, като ти казват цената майсторите да си подготвена. Grin

С една приятелка си купихме билети за концерт и понеже концертът е в четвъртък и е в Холандия решихме да си направим дълъг уикенд по женски. Сега трябва да измислим програмата, може би разходка до Койкенхоф. Много е хубаво като си в очакване на нещо приятно. Утре заминавам два дена в командировка в Брюксел, твърдо съм решена да не ям от техните вкусни гофрети, обилно поляти с шоколад...

# 839
  • Canada
  • Мнения: 3 460
Ем, как така няма да хапнеш, зарадвай си душата?!

Уморено и минорно ми е, в работата хем върша моята, хем понеже съм напред със сроковете помагам и на една колега.

Браво на Джони, не съм се и съмнявала, че всичко ще е наред Heart

Бързо да оздравяват болните, хубав ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт