Искам да кажа ... (166) през януари 2020

  • 57 425
  • 1 244
  •   1
Отговори
# 915
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 067
Захир, много си хубава! Grinning

Тути, я се оправяй и излизай! Марш!

Оо, Мари, добре че ме подсети, гледах ги в брошурата Grinning

Избутах деня, мислех, че няма да свърши Yum

# 916
  • Мнения: 14 348
Мериан, Деси, весело! Да си починете и заради мен 🤗

Захирче, браво, мнооого хубав цвят! Ама то ти си си бонбон 🤩

Оо, Лилс, много ясно, че ще се лекуваш,  работата няма да избяга! Пази се! Аз не знам дали писах, или само си мислех да пиша, но мама направи спазъм след 10 дена на антибиотик , така че не е шега... Планът ти за почивки и  пътувания силно го одобравям 😁

Сцепиха ме днес. Чак към 3 имАх време да се огледам на кои хора съм. Ама нищо, аз предпочитам така, отколкото да бия кучето цял ден.
С колежката ходихме на йога, размазах се. Сега съм седнала с едно уиски и си внушавам, че не съм гладна, защото ме мързи да се преместя на масата 😁 Ама ще апна де, ще взема да заслабна... Пък и МсЧ е сготвил, ще го обидя 😁

# 917
  • Canada
  • Мнения: 3 468
Захирче, силно одобрявам, чудесна си!

Аз още се чудя какво да я правя моята, след балеажа в Бг миналата година не съм я пипала и съм мн приятно омбре в момента, с доста тъмна основа. Тъмно руса съм по принцип, хубав е цвета, но сребърните нишки започват да личат, особено на слепоочията.

Деси, Мери, приятно!

Солни лампи имам две големи, обожавам ги, неповторим уют създават! Често у дома палим и пали санто, масла или тамян, наскоро купих и sage. Пеещата купа и кристалите ги знаете Blush

Але, да не си посмяла да обидиш човека Stuck Out Tongue Winking Eye Искам и на мен някой да ми сготви, но няма желаещи Joy

Ем, как мина? Чакаме да се отчетеш... и със снимки на гофретите Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 21:44 от Foncé

# 918
  • Мнения: 39 542
Деси, приятно изкарване и на вас!
Фонсе, постоплихте ли се?
Али, хапни си, дееее! Не се прави на скромна.
Ени къде е? Май днес ѝ пише отсъствие.
Тути, да се забавяваш!

# 919
  • Мнения: X
Захир, страхотен цвят и наистина много ти отива. Heart Eyes
Али, знам, че си възпитано момиче и няма да обидиш МсЧ.
Хубаво да си изкарате на спа момичета! И за нас да си починете.

Благодаря, че ме мислехте момичета! Добре мина, даже шефката на отдела ни в Германия се обади да ни поздрави, че имаме зелена светлина и от белгийците. За съжаление, единственото с което мога да се похваля сега е висока температура и болки във всяко мускулче на тялото. От четирима човека екип в момента има само един здрав, един отпадна още преди пътуването, колежката вчера вечерта се оплака, че не се чувства добре, а мен ме покуси тази сутрин, но някак си успяхме да се справим с презентацията. После обаче пътуването беше кошмарно.

# 920
  • Canada
  • Мнения: 3 468
Мари, около нулата е тези дни, мога да вадя късите ръкави Joy

Ем, браво! Бързо да оздравяваш Hug

# 921
  • Мнения: 14 816
Тук съм,Мари. 🤗
Сюрпризираха ме неприятно днес и ми е много смахнато,поревах доста,но ще мине и това.
Глава ме боли втора вечер. Пробвах с вино,не помага.
Добре,че дребната е по-добре. Май от понеделник ще я пращам на ДГ,че за тях не важи грипната ваканция,а и за София област не е обявена още. Чудя се. Хем ме е страх от грипа,хем не искам да я спирам здрава да седи вкъщи.
Захир я виждам за сефте. Много ми хареса! 🤗 И коса,и усмивка,страхотна!
Али,да се оправя майка ти.
И другите болни,малки и големи! 🤗

# 922
  • Мнения: 39 542
Ем, скорострелно оздравяване!
Фонсе, на тези градуси бих ти препоръчала направо джапанките да слагаш!
Ени, и това ще мине!

# 923
  • Canada
  • Мнения: 3 468
Фонсе, на тези градуси бих ти препоръчала направо джапанките да слагаш!

Това е мн характерно за една етническа група при нас - джапанки, чорапи и зимни якета като се задържи около 0 градуса Joy

Ени, започвай един по един да поставяш дразнителите на мястото им! Похабените нерви никой няма да ти ги върне, а Синеочка има нужда от теб!

# 924
  • Мнения: 3 609
Aууу, мили виртуални другарки, много ме нахилихте. Gift Heart аз не всеки ден съм така... ако ме видите рошава, чорлава вкъщи по пожама... Плитчето ми го прави фризьорката, всеки път като ида я моля, така ми стои 2-3 дни косата и не я пипам. Много обичам плитки.

Другарки, по повод солните лампи: и аз ги харесвам, обичам да спя на такава (като цяло не спя на тъмно, никога), обаче..без да искам да ви разочаровам.. ви споделям една статия:
http://6nine.net/2018/01/17/%d1%81%d0%be%d0%bb%d0%bd%d0%b8%d1%82 … 0%b7%d0%bd%d0%b8/


Аз обожавам всякакви ароматни чудесии: лампи за етерични масла, от Айко също си взимам едни като восъци, които ухаят невероятно, клечки някакви индийски, абе.. аромати да има.

Anyyyone, дано не е нещо сериозно, не се ядосвай за глупости.ю

Всички болнички да оздравяват!!!

И аз като Али съм гладна, обаче.. прибрах се, пазарувах, изчистих цялата къща, готвя 3 неща в момента и трябва да напиша курсова работа, разбира се, за утре сутринта.. Нямам храна,  настоящата още не  е готова и направо...Гррр..Кептъна си иде довечера, в 12 ще го прибирам от летището, та имам време да творя курсовата.

# 925
  • Мнения: 11 704
Захирче, чудна си 🤩

Уж го дават затопляне, а аз имам чувството, че все по ми е студено. Искам пролет вече.

Болните се увеличават. Оздравявайте.
Пък здравите да се пазят.

Гледам Аз, роботът за пореден път. Великолепен филм.

# 926
  • София
  • Мнения: 3 714
Лили и Емили, пожелавам ви бързо оздравяване. И аз дойдох тук със спаднал глас, но след солната стая и солариума вече няма и следа от неразположението ми.
Солна лампа и аз имам у дома и си мисля, че ми помага на хремата. Може и да се заблуждавам.
Благодаря за пожеланията за приятно изкарване! Лека вечер!

# 927
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 858
Солна лампа нямам, но дори и на работа имам специална джуджавка, дето е като ароматна лампа, но се вкл към компютъра. Сега съм с масло от  Patchouli... няма да казвам колко и какви ароматни масла имам

# 928
  • Мнения: 14 816
Поправимо е всичко,само да сме здрави,ще се оправим. Благодаря ви! 🤗
И лека нощ! 🥱😴

# 929
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 727
Добро утро,

Видях Захирчето. Прекрасна! Blush

Лилс, Ем, оправяйте се бързо. Лилс, ще си вземеш я, в наши дни героите не са оценени и вредят, само на себе си!

Приятно изкарване на Деска и Мери.

Ети, почивка ли си днес?

 Аз съм софиянка от вчера, обикалям магазини, набелязвам уреди и лошото е, че все на скъпите налитам, а още не знам дали ще ми стигне бюджета. Ама какво да направя, като все ми се иска да си купя най-хубавото, с най-многото функции не, че ще ги ползвам, ама да ги има. Хич не съм практичта. Оплаках ни се, от мене си. Joy

Сега пия кафе и чакам да стане някой.

Общи условия

Активация на акаунт