Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
Училището, което ни е по-район е в топ 3 училища в града. Освен, че предлага добро обучение, е изключително близо.

# 31
Училището го избрахме, защото баткото учеше там и бяхме много доволни. Дано ни удовлетворят желанието за конкретна госпожа, която искаме.

# 32
Училището е на 50 метра от нас и е второто от добрите  уч-ща в нашия провинциален град.
Ние дори ходихме на открит ден по случай 60 г юбилей на училището. 4-те паралелки на 1 клас са запълнени и всички деца бяха там.
Беше им изключително интересно,обикаляха кабинетите и ги занимаваха ,показаха им класните стаи.

# 33
И ние сме в същото положение + батко абитуриент 😜
Привет! И аз да се запиша с бъдеща първокласничка. Стреснахте ме с тези записвания. Имам и седмокласничка и покрай нея се въртя общо взето,но явно трябва да се мобилизирам двойно.

# 34
Аз ще пробвам да я запиша в училище, което е близо до работата на ММ. Миналата година му правиха ремонт , подновиха базата и е доста голямо. Учителките също са добри. Кварталното хич не го харесвам.

# 35
Някой знае ли кога ще бъде пусната платформата за записване на бъдещите първокласници?

Общи условия

Активация на акаунт