ПАЗАРУВАНЕ ОТ Н&M,тема 39, януари 2020г!

  • 32 348
  • 572
  •   1
Отговори
# 165
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Поръчах тези неща. Отзиви? Панталонът е от лиосел.

# 166
  • Мнения: 1 398
fanfanito, Hug синята рокля мачка ли се? И за лятото дали ще е ок плата, изкуственяк... Много се чудя синята или вишневата... Вишнево повече ми отива, но плата малко ме притеснява.

# 167
  • Мнения: 9 124
Не знам колко ще се мачка, ама има някакви гънки гледам, та не е съвсем без хич. Иначе е лека и приятна мисля, за лятото бива, но.. не знам да не те подведа. Забелязах, но след като поръчах, че вишнята и синята са с различен състав платовете. Малко е острър на синята , а на вишнята дори повече ми се вижда, не знам... прецени си. Добре стои иначе , харесва ми..

# 168
  • Мнения: 47 985
Аз се чудя дали да не върна бялото палто
Хубаво е и топли горе долу, ама щерката рече че съм като с болничен халат...Close

# 169
  • Мнения: 9 124
Хепи, бялото е супер за зимата, аз много харесвам бяло палто. Но за мен това е за ден-два и няма да оцелее знам се. Ти обаче си по-грижлива, ако е само до цвета не го връщай. Нали зимата е бяла. Ако ти седи и добре, не виждам защо да го връщаш, но ти си знаеш. Ми на мен какво ли не ми казват, то трябва гола да тръгна, че и банските не ми харесват, ще ставам нуди сигурно, ама ще ме изгонят и оттам май.

# 170
  • Мнения: 68 648
Е то се пере. Няма проблем че е бяло.

На мен на каре когато е ми стои като халат само. Мерих в Кикито такова.
Но това е едноцветно такова..

# 171
  • Мнения: 10 163
Лоли, щом панталонът е от лиосел, сигурно ще е хубав. Имам два летни, други модели, много ми харесва тази материя, държи приятно прохладно, а е супер лека.

# 172
  • Мнения: 444
Е,момичета да се похваля,че след толкова пробване,чудене,мотане си купих кожен панталон.Не  е изцяло кожен-отпред кожа,отзад черен плат.Всичко,което пробвах от промазан плат и изкуствена кожа все ми се набираше на коленете и не ми харесваха как стоят.Този,защото отзад е плат и не е чак толкова нагъгрен.Брех,викам си ще мине зимата,а аз все не успявам да си харесам промазан или кожен панталон,но вчера случайно го открих.Kissing Heart

# 173
  • Мнения: 54 435
Аз върнах моите два кожени. Чакам пари.
Единият ми беше къс, до глезена, а аз не се харесвам така. Другият широк и ми се свличаше, на девойката не ѝ стана.

Искам да питам, панталоните с талия paper bag, точен номер ли поръчвате? Искам за дъщеря ми да поръчам, но не знам дали да е по-малък/по-голям/точен?

# 174
  • Мнения: 444
fanfanito ,връщай това,което не ти харесва....няма смисъл да затваряш едни пари в нещо,което няма да носиш...Дрехите и пазаруването си е удоволсвие,не си разваляй настроението с неуспешните покупки!

# 175
  • Мнения: 9 124
Дева, поръчах с такава талия миналата година и ми е добре номера, ама можеше и 1 номер надолу, зависи и от плата. Иначе добре стои и съм доволна, един на черти беше и се връзва на талията.

# 176
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
https://momichetata.com/moda/26-shoping-nakhodki-ot-namalenieto- … mage=0%20#article

  Дева, моят опит с панталон  paper bag е, че са точни към леко уголемени.

# 177
  • Мнения: 54 435
Благодаря, момичета! Hug

# 178
  • Мнения: 9 124
Дева, ето го моя панталон. С номер надолу е по-добре за мен поне, иначе си отговаря и дори е до долу дълъг за моя ръст. Май още една съфорумка го взе, на лични си писахме и е доволна после ми писа за същия. Само че сега е намален, ама не толкова, колкото беше миналата година -по-изгоден беше тогава , не помня каква цена беше.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0501323012.html

# 179
  • София
  • Мнения: 1 844
Paper bag са с много висока талия. Ако е на ластик вземам точен размер и за мен и за дъщеря ми, ако обаче не е на ластик за мен вземам един размер по-голям.

Да се похваля, че съм страшно доволна от последната поръчка - за 100 лв. получих 3 панталона (2 памучни и един за сега), 2 рокли (едната дантелена) и една памучна блузка и всичко ми хареса

Общи условия

Активация на акаунт