ПАЗАРУВАНЕ ОТ Н&M,тема 39, януари 2020г!

  • 32 347
  • 572
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Сутиените на Лидл са много качествени, като пуснат бельо, разгледай ги и тях, ама то пък те май нямат модели без банели...

# 211
# 212
  • Мнения: X
Wow! Много е красива! За тези пари бих я взела веднага и без мнения, ако се побирах в тези размери!

# 213
  • Мнения: X
Стилна е. Харесва ми. И цвят който би отивал на повечето хора. Бих я взела леко умалена за да не се влачи и да не виси. Може да поеме.

# 214
  • Мнения: 10 163
А пък аз имам тази и съм доволна от нея https://m2.hm.com/bg_bg/productpage.0523642009.html, само дето я взех по-скъпичко преди време

# 215
  • Мнения: 341
Някой, който е получавал от компенсира щите кодове, които са по 8лв,знае ли колко време са валидни?

# 216
  • Мнения: 54 435
Какви са тези кодове?

# 217
  • Мнения: 341
Ами, нали изпращат кодове, когато върнеш поръчка, като компенсация от тяхна страна, че са се забавили с превод и такива неща. Вече втори път получавам. Те са индивидуални.

# 218
  • Мнения: 10 163
Лични, компенсиращи при гаф на НМ за нещо при поръчка. Получавала съм веднъж-два пъти, но сравнително бързо съм ги използвала, та срок не съм им следила.

# 219
  • Мнения: 54 435
Само веднъж съм имала компенсация и то БД, пари не.

# 220
  • Мнения: 341
А нормално ли е да му звъня днес на младежа, след 14 дни и превод нямам, имали проблем при сменянето на банката, и сега да съм изчакала ми казва. Има ли и други в кюпа?

# 221
  • Мнения: 54 435
Как няма да звъниш?
Добре, че каза, аз също чакам пари, поне да не плащаме връщането.

# 222
  • Мнения: 10 163
Не съм в кюпа, но звъни, няма какво да те разтакават. И искай да ти дадат код за компенсация заради забавянето.

# 223
  • Мнения: X
Някой, който е получавал от компенсира щите кодове, които са по 8лв,знае ли колко време са валидни?
Мисля, че валидността им е 6 месеца.

# 224
  • Мнения: 54 435
Не съм в кюпа, но звъни, няма какво да те разтакават. И искай да ти дадат код за компенсация заради забавянето.

И да ѝ опростят връщането.

Общи условия

Активация на акаунт