Кога се сбъдват мечтите?

  • 2 784
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Когато реша да си ги сбъдна...........

Иначе ако става въпрос да печелиш на лотария  newsm78....но аз такива мечти нямам...........

Но имам някои свързани с много пари, които знам, че няма да ми се сбъднат   Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 18
Мечтите се сбъдват , когато им дойде времето и спрем да мислим за тях.Всеки живее живота си така,както си е мечтал.А ако не е така,значи още не е дошъл момента.

# 17
  • Мнения: 1 052
Когато вече не мечтаеш за тях.... или поне си доста претръпнал. Това е моя личен опит.

# 18
  • Мнения: 631
Зависи колко са ти реални мечтите и възможността да се сбъднат. При мен мечтите са по скоро цели, които постигам. И колкото по - далечна в бъдещето е целта толкова по - бавно се сбъдва

# 19
  • София
  • Мнения: 819

...Но имам някои свързани с много пари, които знам, че няма да ми се сбъднат...   Rolling Eyes
И аз така - голямата ми мечта е да си имам ресторант, даже често си представям как е подреден, маси, дъра-бъра, едва ли не и менютата с цените съм измислила, ама...май нема да стане, затова си е мечта, но пък прекрасна Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 408
На мен ми се е случвало. Мечтаела съм си силно за няколко неща, но интересното е, не, че се сбъднаха, а кога се сбъднаха.
КОгато им дойде времето и можех да ги оценя. И все още ги ценя.
Мъжа ми е едно от тези неща Simple Smile)))))) Дъщеря ми- друго  Joy
За останалите се опасявам, че могат да ви прозвучат малко меркантилно и да ме заклеймите и оплюете  Laughing Joy hahaha

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Най-вече когато им дойде времето Hug

Но за да се сбъдне нещо, трябва да дадеш от себе си нещо в замяна, за да го заслужиш.

# 22
  • Мнения: 306
Когато много силно искаш нещо-то се сбъдва!Но е важно да не  е идея фикс,която не ти дава мира!Всъщност...не при всеки,но все пак...Но си трябва и усилие-нищо не пада даром отгоре!

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А, не е само с работа. И късметец си трябва.  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 786
Освен това че имам най-сладката дъщеря, нищо от моите мечти не се  е сбъднало. Все още нямаме жилище и разни други неща.

# 25
  • Мнения: 6 472
Някои от мечтите са ми се сбъднали, но много си зависи от мечтите Grinning  Тази за "искам да стана космонавтка" още не е, но има време Mr. Green
Някои се сбъдват с много труд, други с много късмет, трети и с двете, но като цяло правило няма (освен за тези, които се постигат с много труд Tired) Както и когато и да се сбъдват- много е важно да ги има Grinning

# 26
  • Мнения: 1 153
Имам ги Лулу,но нещо не се получава и това ме прави тъжна smile3518

# 27
  • София
  • Мнения: 3 408
Зависи какви са, Ифа.
Както съм ти писала по-горе- понякога се сбъдват, когато най-малко очакваш и когато смяташ, че са нещо далечно и недостижимо. Зависи, разбира се и за какво мечтаеш   bouquet

# 28
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ами някои от най-важните ми мечти все още не са се сбъднали.
Иначе мечтите обк. ми се сбъдват, след като ги сънувам.
А някои са се случвали и чак после осъзнавам, че са били мечти и че без да се сбъднат, съм щяла да се чувствам непълноценна.

# 29
  • Мнения: 2 849
Когато много искаш нещо или когато не го очакваш или когато хем го искаш и не го очакваш Rolling EyesКакво показва личния ви опит Grinning
и двете взети заедно ,това е според мои наблюдения . Peace

Общи условия

Активация на акаунт