Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - 90

  • 25 493
  • 730
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 18 577
Добро утро, дружки! Hug


Светле Hug  нали ? На 25 не мислиш като на 33 Stuck Out Tongue Winking Eye Хич и не зная на кого са тези думи, които беше споделила Башка, но ми харесаха много. А новини йок, за нищо, не сме свикнали така, разглезиха ни Stuck Out Tongue Winking Eye
3 часа серия ??? Това е безумие! Представям си с колко пълнеж са я напълнили, защото няма как да е иначе ...
Ани Heart Eyes снощи съм пропуснала записът ти, благодаря! Flowers Rose
Пепи Heart Eyes моменти и сцени не, но виж, някои реплики може и да не са точно същите. Жалко, че не си го гледала със субтитри, превода на момичетата беше много по-добър за мен.
Много хубави думи беше подбрала Башак за тази снимка, да.
Ире Heart Eyes радвам се! Kiss То и аз не го чакам в сериал по тв-то сега, чакам да видя в какъв проект ще ни изненада, нали за това отказа ролята на Ататюрк, това имах предвид.
Айре Heart Eyes Съгласна! Но, поне да разберем нещо със сигурност, пък когато излезе, ще чакаме. Да се надяваме, че щом се е покрил така дълбоко работи  Grinning
Е, продължавам с ретро спомени, като няма нищо ново Grinning








И на края нещо за настроение Kiss


Хубав ден! Hug

# 286
  • Мнения: 2 503
Добър да е денят ви! 😍

Благодаря за кафенцето Фенче 😍💋!
Много са ми интересни снимките от архива.

Айре 😍 ,
Каза, че тази седмица имаш усещането за новини, а дано!!! 💋

Ани 😍 ,
И аз не знам защо, но съм пропуснала поздрава ти... 🧐

Пепи 😍 , Светле 😍

Пожелавам ви чудесен ден!

# 287
  • Мнения: 18 652
Привет! Hug


Фенче Kissing Heart, тенкю за всичко!! Flowers Bouquet
Да, трябва да разберем причината за отказването от ролята на Ататюрк......
Ире Kissing Heart, то усещането ми намаля..... с втората половина на седмицата Joy
Въпреки, че няма нищо интересно покарй патрона, благодаря ви, че минавате през къщето ни!! Flowers Bouquet

Wink




Хубав деен!!!
Smile

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 11:39 от Airra

# 288
  • AMS
  • Мнения: 6 436



Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Затишието при Къванч очаквам да е за добро.
И при мен настана затишие с дизитата.
Едно по едно окапаха по моя рейтинг.
Признавам си, че едва изтрайвам вече серия до 2 часа
и всяка минута след това ми идва в повече.
А, видя ли такава над два часа и половина, изобщо не я започвам.
Още съм замръзнала на 45-тата минута на Мразовито.
Страхувам се да не замръзна и на Вавилон,
че и на него започнаха да му увеличават минутите.
По инерция карам Жестокият Истанбул, но съм готова за финал.
Много сериали изоставих. Свикнах на лесното с Netflix и другите по 45 минути.
Вече съм на 6-ти сезон на Homeland.
Може сценариите да не са толкова изпипани, но нали е за кратко - не боли.
Не знам какъв Сблъсък чакате по битивито,
но може да излезе след Вътре по Ирония на съдбата.
Хайдии на кивчетата >>>





# 289
  • Мнения: 18 652
Диве Hug
няма да е след Вътре Wink
инфо-тук


Оригинално заглавие: Çarpışma ("Сблъсък")

Участват: Къванч Татлъту ("Перла", "Забраненият плод", "Север Юг", "Искрите на отмъщението"), Елчин Сангу ("Любов под наем", "Една любовна история"), Алперен Дуймаз ("Горчива любов"), Мелиса Аслъ Памук ("Черна любов") и други.


Скрит текст:
Брой епизоди: 24 в оригинал/интернационална версия от 74 епизода по 45 минути

Излъчване в Турция: от ноември 2018 г. до май 2019 г.

История: Кадир Адалъ губи жена си и детето си в терористичен акт. Заради случилото се той обвинява себе си и страда с цялата си душа. Кадир решава да се самоубие в автомобилна катастрофа, но самият той не подозира, че ще промени целия си живот. В автопроизшествието, в което Кадир Адалъ иска да приключи живота си, се сблъскват 4 автомобила, 4 човека - Кадир (Къванч Татлъту), Зейнеп (Елчин Сангу), Керем (Алперен Дуймаз) и Джемре (Мелиса Аслъ Памук). След нещастният случай, съдбата никога повече няма да ги раздели. От трагедията, която Кадир преживява, той получава душевна травма. От тази травма ще го излекува Зейнеп, която той познава още от приюта. И сега отново се влюбва в нея. Зейнеп, благодарение на Кадир, си връща малката дъщеричка Алиа, която са ѝ отнели заради мошеничествата на мъжа ѝ. Керем и Джемре са двама млади, които ги свързва голяма тайна.

изт:
13 нови турски сериала предстои да бъдат излъчени в България

и едни малко познати снимки Stuck Out Tongue Winking Eye






лека вечер Hug

# 290
  • Мнения: 18 577
Привет отново! Hug

Айре Heart Eyes и моето Grinning Но, все ще разберем, само трябва да се въоръжим с търпение и ще ни изненадат неочаквано Laughing
Диве Hug и аз започнах сериите да ги гледам на части, много дълги, бе ...  На 41 мин. от 2 серия на Мраз съм, а ДЧ го замразих на 14 серия, не зная кога ще намеря време да  изгледам следващите излезли с превод, а той ми е все още много интересен. Друго нищо не следя.
А " Ирония на съдбата" мисля, че няма как да го излъчат на мястото на Вътре. Че кога  БТВ са излъчвали сериал с Къванч не в праймтайма ? Но, явно ще почакаме да свърши поне 1 сезон на ИН.
Благодаря ти за кивчетата! Flowers Rose
Heart Eyes

Лека вечер! Hug
А, Айрето Heart Eyes вече го е потвърдила Hands Plus1

# 291
# 292
  • Мнения: 18 577
Добро утро! Hug



За добро настроение един много як клип, малко да се посмеете Grinning


Айре Heart Eyes изловили са ги, а ? Благодаря! Flowers Rose
Хубав ден! Hug

# 293
  • Мнения: 18 652
Привеет Hug
Фенче Kissing Heart, охх бях забравила колко е забавен тоя клип Joy
КБТ на парти снощи, гледам са били и сестрата на Башак и Гьокхан.
Жалко, че няма снимки с нашия човек, добре щеше да ни дойде!! Yum
Всъщност гифа с Къванч от снощния ми пост вижда ли се? защото надвишава 5 МБ.
Още едно видео-
https://twitter.com/mlamh202/status/1223187020887068672


В ТТ, Джанан и Анна предполагат, че той ще се яви лично на делото си на 16 февр.
Има логика, нали адвокатът му почина...и затова още да не са заминали за Америка.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 13:28 от Airra

# 294
  • Мнения: 18 577
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss Flowers Rose Да, с глас се хиля на този клип винаги Joy
Виждам гифа ти ! Има логика в това,което пишат Анна и Джанан, може и така да е решил, но без адвокат ли ??? А и нали щеше да е зает с нещо си по това време, та за това нямаше да може да присъства Тъмна Индия, ама ще се чуе.
И този клип може да не са гледали Ирка Heart Eyes и Пепи Heart Eyes



До после, отивам до нашите Hug

# 295
  • Мнения: 2 503
Здравейтеее! 😍

Момичета, благодаря ви за споделеното! 💐

И разбира се, че ще пиша дори и да няма новини. Къванч е като една огромна и интересна книга. 😍😍😍 А вашата компания ми е най- приятна. ❤

Тази сутрин, както всяка друга, докато си взимах душ си слушах музика. Действа ми много зареждащо да започвам деня си така. Естествено преди или след всяка песен в Ютуб има реклами. И почва поредната реклама и тя на турски. Викам си “Я, тази сутрин и турски реклами ще слушам. 😀”. Ноооо започна да говори един много познат глас. 🧐 И познайте чий беше. Simple Smile)) Много се зарадвах като гу чух. Точно това.

https://www.youtube.com/watch?v=nGrK33zwkiw&feature=share

Радвам се, че са се забавлявали нашите. Наистина много хубаво щеше да е, ако имаше снимки и на Киво.

Айре 😍 ,
Има гифче. 💋

Фенче 😍,
Приятно у вашите! Радвам се, че баща ти е сравинтелно по- добре вече. 💋 Ще изгледам клипчето, благодаря!

Хубав ден! ❤

# 296
  • Мнения: 599
Айре, Фенче, Ире, Диве Heart EyesHug, благодаря ви за всичко Flowers Hibiscus!!!





# 297
  • Мнения: 18 652
Ани Kissing Heart, очаквах пост с такова съдържание!! WinkFlowers Rose
Ире Kissing Heart, хе много интересно, че се е включило това видео като реклама!! Smiley
а ти изгледай ЗП клипче!
Фенче Kissing Heart
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss Flowers Rose Да, с глас се хиля на този клип винаги Joy
Виждам гифа ти ! Има логика в това,което пишат Анна и Джанан, може и така да е решил, но без адвокат ли ??? А и нали щеше да е зает с нещо си по това време, та за това нямаше да може да присъства Тъмна Индия, ама ще се чуе.
Скрит текст:
И този клип може да не са гледали Ирка Heart Eyes и Пепи Heart Eyes



До после, отивам до нашите Hug
Е наел си е друг адвокат, но той може да не се чувства особено сигурен на делото и да не иска да остава сам....а Къванч да отсъства.
А това, че щял да бъде зает с нещо, кой да ти каже каква е истината Yum
Изобщо Индията е много тъмна
и аз не съм го гледала тоя клип с умопомрачително качество, но пък фотосесията за Мари-Клер ми е една от любимите




Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 19:12 от Airra

# 298
  • Мнения: 18 577
Ани Heart Eyes благодаря, джанъм! Kiss
Ире Heart Eyes
Хе, хе, значи викаш чула си познат глас Grinning Не можеш да сбъркаш този тембър, даааа Heart
Айре Heart Eyes Да, видеото е с умопомрачително качество Grinning ама все е нещо, а е толкова готииин! И на мен тази фотосесия ми е от любимите! Като го видях да го пръскат с лака и се сетих за йок, йок, йок от споделеното от Наташа в КСШ
Това не си спомням дали го имаме на 1 страница
Цитат
След срещата си с Джеймс Камерън, Къванч Татлъту стана негов почитател, като каза, че  Камерън е човек, който дава тон на световното кино.
Заради крака си преживявам много трудни дни.  Голям кутсузлук, и то точно преди да замина за Америка, трябваше да пътувам в петък, а това се случи в понеделник. Играл съм 10 години професионален баскетбол и заради контузия се наложи да се откажа, вече играя само уличен. Всеки понеделник се събираме с приятели и играем, както и този понеделник. Бях на линията и тъкмо щях да хвърлям ... и повече не си спомням, паднал съм в/у крака на стоящия пред мен приятел.
Докторът каза, че не мога да отида дори до супермаркета и на всеки 10 мин. трябваше да слагам лед в/у мястото, което болеше. Но резервациите бяха направени, самолетните билети бяха купени и затова не ставаше в последния момент да се обадим и да кажем: " Много се извиняваме, но ние не можем да дойдем." И затова аз бях на болкоуспокояващи, които да ме държат на крака и така полетът Истанбул-Мюнхен, Мюнхен-Лос Анджелис беше кошмарен.
Дж.Камерън е режисьор, дал тон на световното кино и създал 3 D филмите, който казва също, че бъдещето е на тези филми.  Затова в този филм ”Sanctum” е събрал много нови неща.
Между нас се завърза много интересен разговор. Аз го попитах: " Вие имате сертификат за водолаз и в новия филм, в който се говори за тях, давахте ли им съвети? " И тогава се отвори приказката, че и аз имам сертификат и съм водолаз. Аз обичам свободното плуване.
Като гледах  ”Sanctum” направо ми спря дъха. Струва ми се, че този филм е подготовка за Аватар 2., защото знаете, той смята да снима и втора част. Но този филм много ми хареса и направо го казах на Дж.К.
Той е гледал епизодите в Езел с моето участие и възкликнал: " Ооо, това е много хубаво."  Във връзка с това аз какво мога да кажа, освен че съм много щастлив. Сцените в Езел, които е гледал Дж.К. сме снимали точно за 1 ден, две минути екшън се снима от сутринта до късно вечерта.
Сцените със Секиз станаха спонтанно, както си обядвахме с Керем Чатай го решихме. Точно тогава аз имах планове за чужбина. Първо Англия, после Америка и Полша, където исках да се обучавам и да работя. И бях решил да не участвам в никакви сериали. Имам един проект за игрален филм, чиито снимки ще започнат може би преди месец юни.
И за догодина имам един проект. С Ай Япъм ще подновим договора. Екрем Чатай и Керем Чатай за мен са важни хора. В ”Menekşe ile Halil” и ”Aşk-ı Memnu”, а после и в Езел  се получи добър диалог с тях. За предстоящия сезон съм много развълнуван. Характера, който ще изиграя е много различен. Още един интересен проект. Надявам се хората да го харесат.
Ролята, която ме затрудни до сега е тази на Ангела в мюзикъла ”Grease". За мен беше много важен опит. Преди да изляза на сцената казах: " Дайте ми дрехите, няма да изляза на сцената, ще се прибера." В последната минута направо ме бутнаха на сцената.
За колието си К.Т казва: " Вярвам, че ме пази от уроки и затова откакто съм го купил не излизам без него."
Колекционира регистрационни номера. Купил е и от Лос Анджелис, също и плакати на Фидел Кастро, играещ бейзбол, на Бриджит Бардо и на Бийтълс.
" Трудно е да живееш сам ерген. Живея сам в Улус. Сутрините закуска от мама, кафе с татко, което ме мотивира. Аз дълго време живях далече от това. Накрая ги откъснах от Еренкьой и ги настаних на 3-я етаж в моята къща. И сега дори без да си измия лицето отивам у тях и там се мия.
Обичам музиката. Чуя ли отнякъде музика и веднага ухото ми се обръща натам.  Тази година за вкъщи купих пиано. И без това имам едно пиано минало, знаех да свиря няколко мелодии. И мисля отново да започна  уроци по пиано. Освен пиано си купих и електрическа китара, на която искам да свиря. Всичко каквото ми хареса искам да слушам. Ибрахим Татлъсес, Ахмед Кая и Металика. А почти всички албуми на Таркан притежавам. Намирам го за много талантлив.


# 299
  • Мнения: 18 652
Ани Heart Eyes благодаря, джанъм! Kiss
Ире Heart Eyes
Хе, хе, значи викаш чула си познат глас Grinning Не можеш да сбъркаш този тембър, даааа Heart
Айре Heart Eyes Да, видеото е с умопомрачително качество Grinning ама все е нещо, а е толкова готииин! И на мен тази фотосесия ми е от любимите! Като го видях да го пръскат с лака и се сетих за йок, йок, йок от споделеното от Наташа в КСШ
Това не си спомням дали го имаме на 1 страница
Цитат
След срещата си с Джеймс Камерън, Къванч Татлъту стана негов почитател, като каза, че  Камерън е човек, който дава тон на световното кино.
Заради крака си преживявам много трудни дни.  Голям кутсузлук, и то точно преди да замина за Америка, трябваше да пътувам в петък, а това се случи в понеделник. Играл съм 10 години професионален баскетбол и заради контузия се наложи да се откажа, вече играя само уличен. Всеки понеделник се събираме с приятели и играем, както и този понеделник. Бях на линията и тъкмо щях да хвърлям ... и повече не си спомням, паднал съм в/у крака на стоящия пред мен приятел.
Докторът каза, че не мога да отида дори до супермаркета и на всеки 10 мин. трябваше да слагам лед в/у мястото, което болеше. Но резервациите бяха направени, самолетните билети бяха купени и затова не ставаше в последния момент да се обадим и да кажем: " Много се извиняваме, но ние не можем да дойдем." И затова аз бях на болкоуспокояващи, които да ме държат на крака и така полетът Истанбул-Мюнхен, Мюнхен-Лос Анджелис беше кошмарен.
Дж.Камерън е режисьор, дал тон на световното кино и създал 3 D филмите, който казва също, че бъдещето е на тези филми.  Затова в този филм ”Sanctum” е събрал много нови неща.
Между нас се завърза много интересен разговор. Аз го попитах: " Вие имате сертификат за водолаз и в новия филм, в който се говори за тях, давахте ли им съвети? " И тогава се отвори приказката, че и аз имам сертификат и съм водолаз. Аз обичам свободното плуване.
Като гледах  ”Sanctum” направо ми спря дъха. Струва ми се, че този филм е подготовка за Аватар 2., защото знаете, той смята да снима и втора част. Но този филм много ми хареса и направо го казах на Дж.К.
Той е гледал епизодите в Езел с моето участие и възкликнал: " Ооо, това е много хубаво."  Във връзка с това аз какво мога да кажа, освен че съм много щастлив. Сцените в Езел, които е гледал Дж.К. сме снимали точно за 1 ден, две минути екшън се снима от сутринта до късно вечерта.
Сцените със Секиз станаха спонтанно, както си обядвахме с Керем Чатай го решихме. Точно тогава аз имах планове за чужбина. Първо Англия, после Америка и Полша, където исках да се обучавам и да работя. И бях решил да не участвам в никакви сериали. Имам един проект за игрален филм, чиито снимки ще започнат може би преди месец юни.
И за догодина имам един проект. С Ай Япъм ще подновим договора. Екрем Чатай и Керем Чатай за мен са важни хора. В ”Menekşe ile Halil” и ”Aşk-ı Memnu”, а после и в Езел  се получи добър диалог с тях. За предстоящия сезон съм много развълнуван. Характера, който ще изиграя е много различен. Още един интересен проект. Надявам се хората да го харесат.
Ролята, която ме затрудни до сега е тази на Ангела в мюзикъла ”Grease". За мен беше много важен опит. Преди да изляза на сцената казах: " Дайте ми дрехите, няма да изляза на сцената, ще се прибера." В последната минута направо ме бутнаха на сцената.
За колието си К.Т казва: " Вярвам, че ме пази от уроки и затова откакто съм го купил не излизам без него."
Колекционира регистрационни номера. Купил е и от Лос Анджелис, също и плакати на Фидел Кастро, играещ бейзбол, на Бриджит Бардо и на Бийтълс.
" Трудно е да живееш сам ерген. Живея сам в Улус. Сутрините закуска от мама, кафе с татко, което ме мотивира. Аз дълго време живях далече от това. Накрая ги откъснах от Еренкьой и ги настаних на 3-я етаж в моята къща. И сега дори без да си измия лицето отивам у тях и там се мия.
Обичам музиката. Чуя ли отнякъде музика и веднага ухото ми се обръща натам.  Тази година за вкъщи купих пиано. И без това имам едно пиано минало, знаех да свиря няколко мелодии. И мисля отново да започна  уроци по пиано. Освен пиано си купих и електрическа китара, на която искам да свиря. Всичко каквото ми хареса искам да слушам. Ибрахим Татлъсес, Ахмед Кая и Металика. А почти всички албуми на Таркан притежавам. Намирам го за много талантлив.

не само, че го няма на 1 стр. ами и аз съм го забравила и го прочетох с голямо удоволствие Heart
Още тогава е имал и електрическа китара, както и пиано! Smile
Стана ми мъчно, като си представих колко трудно е отишъл с контузения крак в Америка. Disappointed Relieved
едно видео от тогава



лека.....Hug

ооо най-накрая във Вътре да стане нещо интересно!!! Hands V

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 22:22 от Airra

Общи условия

Активация на акаунт