Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - 90

  • 25 585
  • 730
  •   2
Отговори
# 300
  • AMS
  • Мнения: 6 452

Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Минавам с два линка и едно видео за Къванч и Дж. Камерън >>>

hurriyet.com      istanbulview

# 301
  • Мнения: 18 615
Добро утро, дружки! Hug



Айре Heart Eyes Диве Hug благодаря ви за нагледния материал!
Айре Heart Eyes, радвам се, че съм ти доставила удоволствие. Както казах, забравят се доста неща.
Да, за пръв път от много време снощната серия на Вътре ме хвана за гърлото, особено силна сцена беше срещата на Умут с майка му.
Аз пък да ви покажа двама братовчеди на Киво, за който не ги е виждал. Единия - Каан Татлъту доста си прилича с Киво, ама ... втори Киво няма  Grinning


А това предполагам е баща му на младежа - на чичо си най-много прилича Къванч според мен

В архива стигнах до премиерата на ХС
Страхотни са Heart Eyes








Ето една истинска късметлийка

Хубав ден ви пожелавам с този невероятен чаровник  Heart

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 09:35 от queen_fenka

# 302
  • Мнения: 18 701
Хубава събота! Hug
Нов месец, нов късмет! Flowers Four Leaf Clover
Да е хубав и позитивен за всички ни...и дано научим нещо за бъдещ Кивов проект! Hands Plus1



Иво Аръков е бил в Култ отново и е говорил малко за Сблъсък, ще постна предаването като го качат в нета.

Диве, мерси за споделеното снощи! Hands Plus1
Фенче Kissing Heart, а значи си в началото на 2018 Wink
много любим момент са ми премиерите на ХС!!
Всъщност чичото на Киво-какъв ще дойде, брат на Нуртен ли?
А я виж това видео, от 2015 г. е.... била съм вече във форума...но нямам спомен да съм го гледала.
Много ме изкефи Къванч с тая къса прическа Heart Eyes



......................
хаха Иво искрено ме разсмя
от -35 мин.
https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/22748/cool-t/cool-t-01-02-2020-g
не е зле, да е малко по-скромен! Neutral Face

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 13:57 от Airra

# 303
  • Мнения: 18 615
Айре Heart Eyes ох, благодаря ти , че ме разсмя с този смешник Ивчо Аръков Този наистина няма спирачки в хвалбите ... ми нали скоро всички в България ще видят "голямата " ти роля  в няколко сцени, бе мунчо Laughing И разбира се, че само заради теб се вдигна рейтинга двойно Laughing и  наградиха сериала в Сеул,  как иначе  Laughing  Боже, божеее ... ама и си вярва, което е най-тъжното
Благодаря ти и за прекрасния колаж и клипа! Flowers Rose На него му отиват всякакви прически, и с къса и с дълга коса все е бонбон Heart Eyes
Не мисля, че чичото е брат на Нуртен, предполагам, че е брат на Ердем ,  светъл е като него. А и братът на майката е вуйчо, не чичо Thinking Но, на когото и да е, Киво действително най-много прилича на него.
О, премиерите на ХС и на мен са ми много любими! Къванч беше неотразим и много щастлив на всичките  Heart С удоволствие отново си изгледах всичко и си припомних страхотните коментари на всички за филма!










Колко съжалявам, че за ОД - 2 ни лишиха от това удоволствие ...
Още една късметлийка ... Което ме навежда на мисълта, че ако искаш да видиш Киво на живо, трябва първо да се снимаш с восъчната му фигура  Laughing Ире Heart Eyes имай го предвид другия път! Satisfied

Revolving Hearts

# 304
  • Мнения: 2 503
Привет!

Айре 😍💋, Фенче 😍💋,
Минавам много набързо, за да ви поздравя, че днес отново беше тежък ден. 🥴 Вече леко ми писна, че край няма този ремонт...

Благодаря ви за всички тези красоти, че пълните темичката с прекрасни снимки, с интересни интервюта, клипчета и гифчета!!! 💐💐💐
Надявам се да сте имали чудесен съботен ден! 💋💋💋

А това е много готско.

Приятна вечер!

# 305
  • AMS
  • Мнения: 6 452





Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Айре, Фенче, не знам какво дават по битивито и  кога,
защото по Ирония на съдбата ми изписва -
"За съжаление не можем да предоставим излъчване
на нашия сигнал извън територията на България."
Та и за предаването с Иво Аръков ми се наложи
доста да си поиграя за да го видя.
Извинявайте!!!,  но какво сте го нарочили Иво? Какво значи "мунчо"?
Ами няма друг бъл. актьор, който да е бил толкова време в турски сериал.
Факт.
И наистина появяването му предизвика оживление
и вдигна рейтинга най-вече в социалните мрежи.
Е, не двойно, но все пак, за това го върнаха и дописаха ролята му.
Хаштага "руска рулетка"  беше свързана точно с неговия герой.
От една серия станаха три, в които участва.
На два езика се налага да говори в ролята и се справи много добре.
За мен е голямо постижение и ми харесва,
може би защото не съм го гледала толкова често по битивито.
Ако мен ме бяха ангажирали, ако се бях дори само снимала
с Къванч, Елчин, Мелиса и Алперен щях само с това да се хваля.
Нямаше да можете да ми затворите устата.
Та и Иво, според мен, има по-голямо право да не е скромен.
И докога битвито ще се ослушват по Ирония на съдбата!?














Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 21:24 от * Diva *

# 306
  • Мнения: 18 701
Не мислех да пиша....но Диве Hug
съгласна съм, че Иво Аръков има пълното основание да е доволен и да се хвали от участието си в Сблъсък, както и начина по който изигра ролята си.
Но да ми казва, че от както той се появил в сериала и рейтинга се увеличил двойно, станал номер 1 в Турция, получил наградата в Сеул...айде моля ти се /а даже не знаеше каква е наградата Close/
Още....според мен сценариста Али Айдън е достатъчно сериозен  човек, че да се повлияе чак пък толкова от фенските мераци по Иво и да променя супер много сценария....имало е мегдан да му удължат екранното време и  толкова. Но така да е писал на коляно АА, не ми се вярва.
И пак казвам, нямам нищо против ИА, но не е лошо  да се научи на повече скромност и обраност.

Ире Kissing Heart, милата ми, стискай зъби още малко! Blush Kiss
ооо....
Скрит текст:
аз съм много доволна от днешния ден.....
видях си почти 2 годишния племенник, след 3 месечна пауза, лелин сладур!!!! Heart

Фенче Kissing Heart, за всичко! Stuck Out Tongue Winking Eye Hands Plus1



лека Hug

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 23:20 от Airra

# 307
  • Мнения: 18 615
Добро утро! Hug

Ире Heart Eyes Още малко, мило, стискай зъбки! И аз минах по този път, та знам какво е, при мен дори продължи много повече време, споко. Но, после пък е страхотно!
Дива Hug  Ами пиша това, което мисля за Аръков. То бива да се хвали човек сам,  ама ... Това, че  неговото появяване видиш ли им е вдигнал рейтинга двойно, вече наистина ми дойде в повече. Дори повече от това, че се сравни с Къванч едва ли не по-рано Grinning Как ми напомня за един друг такъв самохвалко, само, че турски Grinning  Иначе съм съгласна с теб, че добре се справи с ролята, за която беше поканен, всички се радвахме на участието на наш актьор, наистина добре се вписа в историята героят му, дори и за кратко. Но, след  тези интервюта ...  ами не понасям хора, които сами си се хвалят, какво да направя. Колкото до оживлението в СМ ,  знаем с какво предизвика най-вече интереса на зрителките  Laughing
Айре Heart Eyes за всичко!
Хубав ден! Hug

# 308
  • Мнения: 18 701
Хубава неделя! Hug
Фенче Kissing Heart Hands Plus1
Цитат
.....Как ми напомня за един друг такъв самохвалко, само, че турски.....
.....знаем с какво предизвика най-вече интереса на зрителките......  
аха JoyJoy
Диве Hug, не го приемай лично, просто си споделяме мнението!!

Не съм много във форма днес и  минавам само за поздрав
Стараем се да разнообразяваме темата с интересни, минали неща...... но  няма много отзвук......Rolling Eyes

още една снимка от Уелс


и това е много готино!
https://twitter.com/kivanc_germany/status/1223908026949808130

КБТ сигурно са били на яхтата вчера
от Башак един красив залез


......................
Hands V

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=0wpQAvO7-u0& … ;feature=emb_logo

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 15:40 от Airra

# 309
  • Мнения: 3 242
Привет , момичета 😀
Наистина няма новини, но пък качвате много хубави и интересни  неща. Фени, супер клипчета си изнамерила. Благодаря, че ги качваш за мен и Ирка. Ире, сигурна съм, че ти е писнало, но колко хубаво ще ти бъде после. Даже леко ти завиждам 😍
Айра, а тези награди какви са сега? Напълно съм объркана от броя на наградите и не мога да разбера,  коя каква стойност има . По мое наблюдение тази, която Къванч взе за най-добър комедиен актьор е най-престижна, но дали съм права ?
Айра, има логика в това Къванч да остане за делото, но до колкото си спомням още през декември се разбра , че пътуването до Америка се отлага във времето. Интересното е кога ще тръгнат ???
От интервюто с Иво....не отговори кога ще излъчат Сблъсък, мен това ме интересуваше.
Диве, благодаря за Дейвид Камерън...беше ми много интересно. Ох, дано  тези , от които зависи да бъде забелязан Къванч си свършат работа както трябва. Вярата ми, че ни чака нещо голямо и хубаво не ме напуска нито за миг.❤
Хубав ден, момичета 🌞

# 310
  • AMS
  • Мнения: 6 452



Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Айре, не се сърдя, но го приемам лично, защото не веднъж съм изразявала
личното си мнение за отношението  към турските сериали в БГ,
както и за участието на Иво Аръков.
Знаете го, виждате, че  пиша в темата и ме провокирате отново да реагирам.
Фенче, и аз пиша това, което мисля, но чак пък "мунчо" не е Аръков.
Иво не е обидил нито Къванч, нито някой от екипа.
Не смятам също, че се е сравнил с Къванч по-рано, но и да е - какво толкова?
Всеки иска да е като Къванч.  Няма лошо.
За мен, снимките с Къванч, Елчин, Месиса,  Алперен, които вървяха на екрана,
и втората част от предаването с Иво, беше  реклама на Сблъсък,
и подсещане за по-скорошно излъчване на Ирония на съдбата.
Това, че  не е вярно за удвояване на рейтинга, чак ми хареса,
след като срещнах един канал на български
за турските актьори и  сериали,  които вървят по бтв, в YT ,
прочетох коментарите и  видях сега този клип за
Искрите на Отмъщението >>>



Хайдии със здраве и не ми се сърдете!!!



# 311
  • Мнения: 2 503
Здравейте в неделната вечер!

Надявам се да сте прекарали чудесен ден! Аз бях на лекции и после се насладих на хубавото време.

Айре 😍 Фенче 😍 Пепи 😍 ,
Благодаря ви! Казват , че накрая е най- трудно, та и при мен така. 😀
Диве 😍 и на теб благодаря за всичко споделено!

Айре 😍
Да знаеш че има отзвук от моя страна. Темата е чудесна ,макар и без много нови неща.Има толкова материал ,който за мен е нов и интересен.Продължавайте с Фенчето да ни радвате!

Поне КБТ си прекарват времето добре.Много се радвам за тях!

А тази класация за мен не важи😀! Моята е :
1. Къванч
2. Бурак Й.
3. Робърт Патинсън
4. Чаатай
От там натам не са ми важни .😀😀😀

Е ,няма друг който да играе така!


Приятна вечер!

# 312
  • Мнения: 18 701

Айре 😍
Да знаеш че има отзвук от моя страна. Темата е чудесна ,макар и без много нови неща.Има толкова материал ,който за мен е нов и интересен.Продължавайте с Фенчето да ни радвате!
за теб знам, джанъм! BlushKiss
а хареса ли ти Киво с тая прическа? Yum
https://www.youtube.com/watch?v=lUdCTD82pq8&feature=emb_err_watch_on_yt

Диве, няма сърдити ! Hands V
И на мен участието на Иво ми прозвуча като реклама на Сблъсък, няма да се учудя, ако го пуснат от новия пролетен сезон-края на февруари.
Тоя клип, който си сложила съм го гледала, даже има дислайк от мен
заради последните 2 твърдения. Grin
Но ми стана интересен тоя-за турските звезди с бг. корени
Има го и Еркан Джан!
https://www.youtube.com/watch?v=zmqYJTc_cUY

Пепи Hug, Мераба!!
Цитат
Айра, а тези награди какви са сега?
не разбрах за кои награди питаш?
Къванч е награден на две места за ролята си в ОД2/има ги на 1 стр./-Садри Алашък/престижна/ и Награда на турските журналисти-Златен обектив/пак престижна/
Сега е номиниран и за някакви младежки награди, но не съм слагала инфото.
тук>
https://vk.com/love_kivanc_tatlitug?w=wall-39664475_616322%2Fall
Преди години "Златната пеперуда" беше най-престижна, но вече доста олекна, не случайно й отложиха и толкова време церемонията.

За Америка....това си беше инфо от турските медии, не знам кога е станало ясно, че е отложено, но Къванч не веднъж е казвал-"не вярвайте на неща, които не съм ги казал аз" Е може и да отидат де Wink
Цитат
Ох, дано  тези , от които зависи да бъде забелязан Къванч си свършат работа както трябва. Вярата ми, че ни чака нещо голямо и хубаво не ме напуска нито за миг.❤
Дано познаеш, но за тези му минали посещения в Америка....има една приказка-"желязото се кове докато е горещо"

ОФФФФ много бавно пишa през тъпата нова версия

и едни стари снимки-сет на рекламата Yedigün Reklam






лека!

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 21:09 от Airra

# 313
  • Мнения: 18 615
Привет отново! Яяя, имаме малко раздвижване в темата. Пепи Heart Eyes Ире Heart Eyes милички ! Да, с удоволствие ще продължа да споделям стари нещица от архива за вас Heart
Айре Heart Eyes благодаря за всичко споделено! Flowers Bouquet Дано да си права за Сблъсък! Hands Pray
Диве Hug  Няма за какво да  се сърди никой, всеки е свободен да сподели мнението си. Е, добре, де - не е  мунчо Laughing Иво / написах го в яда си вчера /, само е голям нарцис. Спирам по темата.
Ох, това е страхотно, благодаря! Flowers Rose



Grinning


Лекинка! Hug

# 314
  • Мнения: 2 503
Добро утрооо!


Айре 😍,
Ехааааа! Ми много ми харесва с тази прическа. На него всякак му отива, но аз го харесвам най- много с къса прическа. 😍
Благодаря ти за споделеното! 💐

Фенчее 🥰 ,
Благодаряяя за всичко споделено !!! 💐

Желая ви чудесен ден и прекрасна нова седмица!!! 😻😻😻

Общи условия

Активация на акаунт