Предизвикателство Рапунцел 2020

  • 74 687
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 336
Здравейте, за дамите които са в САЩ и Канада, в YouTube ми излезе клип на интересен и нов продукт Loreal 8 second wonder water, може би е дрогериен вариант на Керастаз  k water, не съм сигурна. Цената му е около 10-14 долара, без силикони и с някаква нова съставка Lamellar, която се захваща само за увредените зони в косъма 🤔. Надявам се скоро и по нашите ширини да се появи, че е интересен продукт.

# 721
  • Мнения: 218
Пресата трябва да е с керамично покритие, с кератинова инфузия и  йони, моята е такава. Повечето хора се спират на Римингтън, но аз си държа за Филипс. Косата става много мека и лъскава, но на мен доста ми се омазнява като я изправям с пресата, но може и да е от защитата, която си слагам. Сешоарът също ми е на филипс с някакви си йони, доколкото вършат те работа и използвам с него керамична кръгла четка. Усвоила съм си някаква техника за оформяне и така действам. 😁

# 722
  • Бостън
  • Мнения: 13 544
Здравейте, за дамите които са в САЩ и Канада, в YouTube ми излезе клип на интересен и нов продукт Loreal 8 second wonder water, може би е дрогериен вариант на Керастаз  k water, не съм сигурна. Цената му е около 10-14 долара, без силикони и с някаква нова съставка Lamellar, която се захваща само за увредените зони в косъма 🤔. Надявам се скоро и по нашите ширини да се появи, че е интересен продукт.
Вчера това гледах в дрогерията, даже го снимах, че ми беше непознат продукта. Направих хидрофилната връзка water-water, обаче.


Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 05:38 от Agent Provocateur

# 723
  • Мнения: 844
Тук нали знаете кога ще видим такива цени... 🤷😪🤐
Иначе определено събужда интереса.

# 724
  • BG-DE
  • Мнения: 5 075
Е, че $10 за продукт на Лореал даже си е висока цена 😊 странно, че в Европа още го няма 🤔 днес пазарувах от немски dm и такова чудо не видях 🤔

# 725
  • Бостън
  • Мнения: 13 544
Време за сравнение Wink

Kerastase K Water
Lamellar Exclusive Resurfacing Hair Treatment

$60.00   400 ml

Kerastase K Water is exclusive hair treatment for all hair types designed to delivery superb softness, shine and hydration to hair. It contains no water but it is a special combination of glycol and amino acids which are activated upon contact with wet hair. Due to its lightweight, water-like consistency, K Water doesn't work to repair damage deep within the hair follicle but is applied for more of a cosmetic outcome. Kerastase K Water is based on new Lamellar  technology that instantly targets only the hair fiber areas in need of nourishment and and stays away from areas that don't need as much care. This allows for the treatment to create astonishing smooth and silky finish with perfect shine and never overweighing or under nourishing the hair. Kerastase K Water resurfacing treatment will prepare the hair for any styling and blow-dry procedure, delivering immediate results of incredible sleek and fluid hair finish with magnetic shine.

Ingredients:
Propylene Glycol, Alcohol Denat, Myristyl Alcohol, Aqua / Water / Eau, Parfum / Fragrance, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Phenoxyethanol. C232282/1.
https://www.valley-beauty.com/kerastase-k-water/


ELVIVE
8 Second Wonder Water Lamellar Hair Treatment

$9.99   200 ml


Elvive 8 Second Wonder Water Lamellar rinse-out liquid treatment is 8 seconds to silkier, shinier, healthier looking hair. Visibly transforms hair from the 1st use.
8 seconds to silkier, shinier, healthier-looking hair. 8 Second Wonder Water Lamellar Hair Treatment is a new generation of premium hair treatment. Wonder Water's liquid formula stands out from conventional rinse-out treatments. Upon contact with wet hair, it works in just 8 seconds to visibly transform hair in a single use. Damaged hair feels healthy, shiny, and silky.

Ingredients:
PROPYLENE GLYCOL, ALCOHOL DENAT., MYRISTYL ALCOHOL, AQUA / WATER / EAU, PARFUM / FRAGRANCE, DICAPRYLYL CARBONATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, BENZYL ALCOHOL, COUMARIN, HYDROXYPROPYLTRIMONIUM HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, AMYL CINNAMAL, LIMONENE, TOCOPHEROL, CITRONELLOL, ARGININE, PCA, PHENOXYETHANOL

https://www.lorealparisusa.com/products/hair-care/products/hair- … ar-hair-treatment

Wink Абсолютно безсрамни са - само на 90% идентични Wink

Скрит текст:
И понеже ми стана интересно ще копирам и няколко от популярните vinegar rinses - оцетни води за изплакване на коса...

Redken Color Extend Vinegar Hair Rinse
$11.97   250 ml
Aqua / Water / Eau Alcohol Denat. Acetum / Vinegar / Vinaigre Peg-60 Hydrogenated Castor Oi,l Octyldodeceth-16 Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Butylene Glycol, Glycerin, Cetrimonium Chloride, Citric Acid

dpHUE Apple Cider Vinegar Hair Rinse
$35.00  250 ml
Water, Apple Cider Vinegar, Cetrimonium Chloride, Silicone Quaternium-8, Glycerin, Rapeseedamidopropyl Ethyldimonium Ethosulfate, Polyacrylamidopropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, Argania Spinosa Kernel Oil, Spathodea Campanulata Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Taraxacum Officinale (Dandelion) Leaf Extract, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Dimethicone, Quaternium-96, Polyquaternium-55, Dipropylene Glycol, Propanediol, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Iodopropynyl Butylcarbamate.


Давам думата на по-вещите от мен в химията, там съм гола вода Wink

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 05:54 от Agent Provocateur

# 726
  • Мнения: 1 227
И аз го гледах това чудо на Лореал, една блогърка го рекламираше и ми се стори досущ като К Водата, но нека не забравяме все пак, че Керастаз е на Лореал, беше логично да пуснат нещо достъпно за всички като цена. А сега и като състава видяхме, че е сходен направо поръчвам 2 такива от Амазон и ще видим какво как ще стане.

# 727
  • Мнения: X
Момичета, имам въпрос.  Купих си съставките за домашния еластисайзър но не знам как точно да го ползвам. Мажа се и стоя с него възможно най-дълго преди да се измия, така ли?
Четох някъде за загряване със сешоар сякаш, но не съм сигурна трябва ли.

# 728
  • Мнения: 336
Днешния протокол:
1. Измиване с ДПШ Балеа (не го харесвам, Лакме върши много по-добра работа)
2. Олаплекс 3 за 40 мин, след това смес от мед+зехтин+маска на фитокозметикс по дължините и тази смес + захар - ексфолирах скалпа. Сложих шапка и стоях още 30 мин.
3. Измих с Керастаз Денсифик. За балсам използвах Wella color recharge cool brunette.
4. Изплакнах с вода с оцет.
5. Morroccanoil Blow-Dry oil serum по дължините и GG  серум по скалпа. Издухах със сешоар.
Изглежда добре след този протокол. Започвам сериозно при всяко миене да ползвам и  Олаплекс, т.к. изсветлих с няколко тона и в момента  й трябва много грижа и възстановяване.

# 729
  • Мнения: 1 718
Момичета, имам въпрос.  Купих си съставките за домашния еластисайзър но не знам как точно да го ползвам. Мажа се и стоя с него възможно най-дълго преди да се измия, така ли?
Четох някъде за загряване със сешоар сякаш, но не съм сигурна трябва ли.

Намазваш (не слагай в корените, за да не утежни косата) и слагаш шапка за баня и отгоре кърпа. Хубаво е да затоплиш шапката за баня преди да омотаеш с кърпа, но и да не загрееш със сешоар, кърпата ще затопли. Идеята на затоплянето е да проникват съставките в косата.

Не слагай цялото количество маска - стига за няколко пъти спокойно (в зависимост от дължината). Не е нужно да ти текат струи по лицето 😂

Отмиване - аз отмивам 2 пъти с шампоан, понеже с 1 път не се отмива всичко.


Ефект-Ако ти действа, ще го усетиш още на изплакване - косата стои една напомпана и гладка...

Ще чакаме отзиви 🍀

# 730
  • Мнения: 1 666
Да си споделя и аз протоколчето.
Снощи си омазах корените с масло от бабасу, смесено с етерични масла от джинджифил, мандарина и сладка мента. На сутринта косата и скалпа бяха поели голяма част от сместа.
Измих с ш Ланза кератин. Сложих м от същата серия. Днес си получих Маракеш сплит ендз и нямах търпение да го пробвам. Сложих го като финиш заедно с малко Екстеншънист термик на Керастаз.
Резултатът много ми хареса. Плътна, тежка коса, има си и обем, и блясък Blush

# 731
  • Мнения: X
Благодаря ти много, bonibon Simple Smile

# 732
  • Бостън
  • Мнения: 13 544
И аз го гледах това чудо на Лореал, една блогърка го рекламираше и ми се стори досущ като К Водата, но нека не забравяме все пак, че Керастаз е на Лореал, беше логично да пуснат нещо достъпно за всички като цена. А сега и като състава видяхме, че е сходен направо поръчвам 2 такива от Амазон и ще видим какво как ще стане.
Да, съгласна, това винаги е така - т.е. известно време след пускането на нов продукт във високия клас пускат аналогичен и в средния и в ниския (в рамките на една корпорация, а в рамките на различни - крадат си идеите и формулите напр. съдебния процес на Олаплекс срещу Ревлон), просто не очаквах да са чак толкова идентични Wink

Днес ако имам време или утре ще го взема да видя дали ще е толкова чудотворен козметичния ефект и на моята коса! Ще разказвам...

Между другото от 10-ина дни имам подобен като ефект продукт, препоръчвам, аз съм много доволна - Color Wow Dream Coat Humidity Supernatural Spray

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 15:36 от Agent Provocateur

# 733
  • Мнения: 975
Agent, абсолютно препоръчвам и аз  dream coat-a. Първо си взех мини да го пробвам, след това пълноразмерният. Ползвам и POP & LOCK Gloss Treatment, добре си заглажда, без да утежнява и  dream coctail - зеленият с кейл. Тук в Бг ги има в нотино, аз съм си ги взимала от английският сайт, по-евтино са ми излизали, много хвалят и dream filter-а и мисля като се боядисам да го тествам.

# 734
  • Мнения: 5 112
Момичета, към домашния еластисайзър може ли да се сложи някое етерично масло за аромат или не е добра идея. Току що осъзнах че имам абсолютно всички съставки без бит. А Grinning В събота съм на фризьор (най-после) да окастрим връхчетата, ама викам да пробвам един еластисайзър днес преди миене на косата Grinning
Освен това с толкова масла вътре може леко да ми свали цвета, което в момента много го искам, направих си една консултация с рибката за мечтания от мен цвят и  съм нетърпелива да пробвам комбинацията, която ми казаха. Обаче първо е добре да стана по-малко червена Grinning

Общи условия

Активация на акаунт