За бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 30 131
  • 737
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 10 869
Може ли рецепта за около 15-ина палачинки? Да станат тънки, не да се надуят. Не ям и не правя, та затова питам. Имам и не тефлонов тиган, това проблем ли ще е?

Панирани палачинкови рулца с шунка и зеле - от тук можеш да видиш рецептата за палачинките.

# 586
  • на Земята
  • Мнения: 291
Има ли на пазара безсолни сухари?
Къде мога да ги намеря и каква марка?Благодаря!

# 587
  • София
  • Мнения: 11 709
Има ли на пазара безсолни сухари?
Къде мога да ги намеря и каква марка?Благодаря!
Има, купувам от гръцките сухари  Godies - Papadopoulos. Много ги  харесвам

# 588
  • на Земята
  • Мнения: 291
Тези в червената опаковка, които ги има в почти всеки хр. магазин или са по- специални?Т.е те са само един вид и са без сол или са различни видове?

# 589
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
За колко време тр.да стегне желатин в пана кота? Правих я към 14-14,30 и още не е твърда. В хладилник е.

# 590
  • Мнения: 14 081
За шест часа е трябвало да се желира. Със сигурност е добре изстудено за толкова време.

# 591
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Еми...ще се чака до утре.

# 592
  • София
  • Мнения: 11 709
Тези в червената опаковка, които ги има в почти всеки хр. магазин или са по- специални?Т.е те са само един вид и са без сол или са различни видове?
В червена опаковка, един вид са -
Скрит текст:

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Начи...тая пана кота така и не се сгъсти достатъчно..питам се защо? Правих всичко по рецепта, ама тоя желатин мн.го мразя за това...всеки път се питам дали ще стегне! Confused

# 594
  • Мнения: 2 774
Щом е стегнала до определено ниво, но е рядка, всичко е ок с желатина, просто е бил недостатъчен...та др път на това количество добави още .....може би 1к.л

# 595
  • Мнения: 14 081
Стандартното пакетче желатин е за 500 мл. течност. Аз, за всеки случай слагам по-малко течност.

# 596
  • Мнения: 76
Здравейте може ли да ми дадете някаква хубава рецепта за бухтички на мен нещо не ми се получиха преди време като правих. Благодаря предварително.

# 597
  • Мнения: 22 867
Здравейте може ли да ми дадете някаква хубава рецепта за бухтички на мен нещо не ми се получиха преди време като правих. Благодаря предварително.

На Ваня Джорджевич

Рецептата на Ванчето, може да добавиш натрошено сирене в тестото.

# 598
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
А хубава рецепта за понички на фурна, ако има изпитана таква?

# 599
  • София
  • Мнения: 10 869
А хубава рецепта за понички на фурна, ако има изпитана таква?

Печени понички - сладки и солени

Общи условия

Активация на акаунт