Отговори
# 270
  • Мнения: 10 412


Тази я препоръчвам с две ръце, другата, която ще е на промоция при вас скоро, не съм я ползвала, но и не ми се струва надеждна.
Това няма нищо общо с тоягите дет се предлагат тук. Simple Smile

И в другата тема го каза, ама не си прав. Същите неща се предлагат и на бг пазар. Около Коледа, мисля, бяха пускали същата прахосмукачка. Цените са мааалко по- различни, но не чак фрапиращи.

Да ти кажа, и аз гледам каталозите на Лидл, но не ми е попадала такава прахосмукачка. Иначе, когато отида в магазина пазарувам главно храни и много рядко заглеждам другите стоки, само ако ми попаднат пред очите.

# 271
  • Мнения: X
Ами разглеждай и другите стоки. Има много пракнични неща на нормални цени. Аксесоари за колата също.

# 272
  • Мнения: 10 412
Гледам да не се затрупвам с излишни вещи. А съм загледала нещо - а ми е в количката.

# 273
  • София
  • Мнения: 1 588
А тази прахосмукачка, купена от лидъл, май е купуване от чуждестранен лидъл? Или съм в грешка

# 274
  • София
  • Мнения: 6 309


И в другата тема го каза, ама не си прав. Същите неща се предлагат и на бг пазар. Около Коледа, мисля, бяха пускали същата прахосмукачка. Цените са мааалко по- различни, но не чак фрапиращи.
Ок, няма да споря. Ако е важно да не съм прав, няма проблем. Simple Smile
Можеш да купиш и прахосмукачка и какво ли не, с добро качество. Но не и съвсем бюджетно, на промоция в подобна търговска верига, в т.ч. и от Лидл.

# 275
  • Мнения: 3 732
На мен ми хлътват копчетата на имобилайзера. Ползвам 1 за заключване, 2 за отключване, 3 и 4 не работят.  Искат ми 50 лв за нов имобилайзер като извлекат информацията от тоя.

Първия път като хлътнаха се включиха аварийките и не можах да ги изключа от копчето. Беше нереално - карам си с 30 на аварийки докато се усетя. Понякога се включваше и алармата да пищи.

# 276
  • Мнения: X
Върви и го деактивирай този имобилайзер. Ще ти спести доста проблеми, особено ако закъснямаш някоя сутрин.

# 277
  • Мнения: 896
Имобилайзера наподобява алармата. Идеята му е да се запали автомобила само с оригиналния ключ. Той е свързан с компютъра на автомобила и когато има проблем с него на таблото светва индикация.
При VW е така.

# 278
  • Мнения: X
Има имобилайзери с код на таблото в колата.

# 279
  • Мнения: 35 143
Добър ден! Карам Мицубиши спейс стар, бензин. От миналата седмица ми се случва в движение да изгасне. После , като я запаля си продължава да се движи. Решихме , че е клемата на акумулатора, сменихме я. Обаче вчера отново изгасна в движение. Усещам, че на ниски обороти колата се тресе, кормилото не е толкова лесноуправляемо в повечето моменти.
Бихте ли ме насочили към причина за това състояние на колата?
Благодаря!

# 280
  • Мнения: 4 426
Газ-бензин ли е?
Нашата стара гаснеше така, защото смесваше двете горива. Смениха нещо спукано и се оправи.

# 281
  • Мнения: 35 143
Не. Изцяло на бензин е.

# 282
  • Мнения: 1 970
Така да хвърляме боб.... Много неща могат да са, помпа, стъпково моторче, горивопровод, горивен филтър...
Най-добре идете на добър диагностик.
Ще се закачи на компютъра, всичко ще си покаже.
Кормилото се втвърдява като паднат оборотите и това е опасно....

# 283
  • Пеликания
  • Мнения: 2 491
Здравейте,
И аз днес да се оплача. Почна да ми мига лампата за акумулатора. От какво може да е? Колата е VW Polo 1.9 SDI 1997г.

# 284
  • Мнения: X
Алтернатора не зарежда акумулатора. Причината може да е в пистовия ремък. Свири ли нещо като завиваш и сутрин като запалиш?

Общи условия

Активация на акаунт