Отговори
# 255
  • here and now
  • Мнения: 4 330
Миналата зима я изкарах със старо Пежо 206 CC, нямах никакви проблеми.

# 256
  • Мнения: X
Но СС-то е с твърд покрив. Тук обсъждат мек гюрук.

# 257
  • Мнения: 4 244
Понеже се дискутираха прахосмукачки наскоро, днес видях, че в новата брошура на Лидл от следващата седмица има прахосмукачка на промоция:
Скрит текст:
Много благодаря, че сподели! Отдавна чаках да я пуснат пак. На 6-ти ще съм първа писта в Лидл за тази прахосмукачка. Освен, че е на половин цена в сравнение със същите в големите магазини за техника, за домашна употреба ни е много удобна. След хранене на хлапето направо ни е незаменима.
Не съм чистила колата с нея, но съм сигурна, че ще се справи.
Иначе имаме подарък от приятелка поне 15 годишна немска прахосмукачка за кола, която е с достатъчно дълъг кабел към гнездото на запалката. Тя има като приставка около 30 см. гъвкав маркуч с тесен накрайник, за да може да се достигне до трудно достъпни места около скоростния лост, ръчната, шините на седалките. Много ни е удобна, особено когато сме на море и качваме в колата по кило пясък Simple Smile
Иначе за хууубаво издърпване ползваме или домашната в гаража, или на кварталната автомивка на самообслужване, която е с много силна всмукателна мощност.

# 258
  • София
  • Мнения: 1 597
Днес си направихме разходка до мола на Ситняково да видим в технополис за въпросните прахосмукачки. Гола вода са дори тези на Бош по 150-170лв. То по-добре си купи робот или т.нар. електрическа метла Grinning и аз ще чакам тази в лидъл!

# 259
  • here and now
  • Мнения: 4 330
Но СС-то е с твърд покрив. Тук обсъждат мек гюрук.
Забелязах само, че е Fiat 500. Не ми е позната тази кола и в гугъл като потърсих ми изкара клипчета с ел. отваряне на твърд покрив.

Да ви разведря с нещо, което пуснах в мунската тема

"Напоследък работя до късно. Колата ми се отключва безконтактно(отваряйки вратата, ако ключа е в мен се отваря). Аз по принцип алармата дори не знам как се включва и дали е включена. Ключа е в мен, но точно къде из чантата не знам. Отварям аз, сядам да запаля и като се разпищя тази ми ти пущина и не спира. Започнах да ровя из чантата да търся пустия ключ, не го намирам, а е паркирана между блокове и още повече се стресирам, че събудих всичкия народ. Рекох си, не съм толкова далече,  ще карам така. Тръгнах и в далечината пред мен патрулка, ами сега? Карах бавно и на молитва, че хем пищя хем светя. Добрах се до вкъщи(без други емоции), бръкнах в чантата отново и уцелих ключа от първия път.
Извинявам се на всички, които събудих. Муня съм. Сега ключа ми е в джоба на якето и дано се сетя, че е там при евентуален рецидив."

# 260
  • Мнения: 2 601
Как се "пали" и кара кола с работеща аларма? Моята абсурд да я запаля, нали това е идеята на алармата, да блокира паленето?

# 261
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 551
Да доуточня за прахосмукачката на Лидл. Моята е тази-



Тази я препоръчвам с две ръце, другата, която ще е на промоция при вас скоро, не съм я ползвала, но и не ми се струва надеждна.

# 262
  • Мнения: 3 615
Цитат на: deede link=topi[i
[/i]c=1167534.msg40120939#msg40120939 date=1580740686]
Как се "пали" и кара кола с работеща аларма? Моята абсурд да я запаля, нали това е идеята на алармата, да блокира паленето?
Ко Не!Ти сериозно ли за това ли крадат нови коли без проблем.Алармата няма нищо общо с паленето на колата.

# 263
  • here and now
  • Мнения: 4 330
Как се "пали" и кара кола с работеща аларма? Моята абсурд да я запаля, нали това е идеята на алармата, да блокира паленето?
Ааа, запали си. С втори имобилайзер е, но и той си беше в колата с мен.

# 264
  • София
  • Мнения: 6 311
Има и аларми, фабрични или монтирани след това, от висок клас с различни защити. Но стандарният момент за преобладаващите, е да вдига "аларма", без това да влияе на нищо друго. И такива са масово предпочитани, заради по-ниската си цена.


Тази я препоръчвам с две ръце, другата, която ще е на промоция при вас скоро, не съм я ползвала, но и не ми се струва надеждна.
Това няма нищо общо с тоягите дет се предлагат тук. Simple Smile

# 265
  • София
  • Мнения: 1 597
И ние си мислим, че ще си купим прахосмукачка Joy Подобна беше тази на Бош, която струваше 170лв

# 266
  • Мнения: 2 601
Цитат на: deede link=topi[i
[/i]c=1167534.msg40120939#msg40120939 date=1580740686]
Как се "пали" и кара кола с работеща аларма? Моята абсурд да я запаля, нали това е идеята на алармата, да блокира паленето?
Ко Не!Ти сериозно ли за това ли крадат нови коли без проблем.Алармата няма нищо общо с паленето на колата.

Ко, Да! Хайде малко по спокойно. Естествено, че не самата аларма блокира паленето, а имобилайзера. И все пак, вие пробвали ли сте? Или само си чешем клавиатурите. И какво общо имаше краденето на коли? И изобщо като да казахте нещо, но май нищо не казахте.
Не отговорихте на предният ми въпрос?

# 267
  • here and now
  • Мнения: 4 330
deede, ключа с фабричния имобилайзер, както и втория такъв са в мен(някъде из чантата). Колата се отключи както винаги и си запали, въпреки пищящата аларма. Но не спря да свети и пищи в движение.
Ако не бяха в мен, нито можех да влезна, нито да запаля, независимо дали алармата е включена или не. Та очевидно в моя случай едното (алармата) няма общо с другото (имобилайзера). Работят си независимо.

# 268
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 551


Тази я препоръчвам с две ръце, другата, която ще е на промоция при вас скоро, не съм я ползвала, но и не ми се струва надеждна.
Това няма нищо общо с тоягите дет се предлагат тук. Simple Smile

И в другата тема го каза, ама не си прав. Същите неща се предлагат и на бг пазар. Около Коледа, мисля, бяха пускали същата прахосмукачка. Цените са мааалко по- различни, но не чак фрапиращи.

# 269
  • Мнения: 3 615
Как се "пали" и кара кола с работеща аларма? Моята абсурд да я запаля, нали това е идеята на алармата, да блокира паленето?
Е как аларма ще блокира паленето на колата?
Алармата е да алармира.И не си чеша клавиатурата и съм спокоен  анадънму?

Общи условия

Активация на акаунт