Как да си намеря гадже?

  • 16 004
  • 174
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 552
Има едно нещо... Викат му Facebook

# 151
  • Мнения: X
Нищо не се знае за възрастта - може да си хванала някой аналог на Антъни Куин.
Но все пак...опичай си работата. То като с всяка връзка вече - гаранция Франция за бъдещето.
Може пък заради възрастовата разлика да ти е вечно благодарен и влюбен в теб, да те носи на ръце и да те цени повече, отколкото ако ти беше близък по възраст.

# 152
  • Мнения: 1 502
Поправете ме, ако греша, но как може да търсиш партньор, защото си самотен?
Ако ти сам не можеш да се справиш със себе си, как се очаква някой да дойде и да ти запълни самотата и липсите в душата?
И какво да прави този човек в тази връзка?
За мен е нормално първо ти да си доволна от себе си, живота си, да се развиваш и да си щастлива сама, а твоят човек сам ще те намери.
Не ми се струва добре да се чака някой да ни " спаси " от самота, скука, безделие и т.н. А ако го направи, то колко трайно би било това?


Иначе съм " за " да пишеш на автора на другата тема. Имате сходно недоволство по темата Wink

# 153
  • Наблизо
  • Мнения: 5 968
И пак ли superstupid ? И все още е на 25?

# 154
  • Мнения: X
Поправете ме, ако греша, но как може да търсиш партньор, защото си самотен?
Ако ти сам не можеш да се справиш със себе си, как се очаква някой да дойде и да ти запълни самотата и липсите в душата?
И какво да прави този човек в тази връзка?
За мен е нормално първо ти да си доволна от себе си, живота си, да се развиваш и да си щастлива сама, а твоят човек сам ще те намери.
Не ми се струва добре да се чака някой да ни " спаси " от самота, скука, безделие и т.н. А ако го направи, то колко трайно би било това?


Иначе съм " за " да пишеш на автора на другата тема. Имате сходно недоволство по темата Wink

Напълно съм съгласна! Човек трябва да е щастлив сам, да обича и уважава първо себе си, за да може да изгради пълноценна връзка. Към всички в положението на авторката- стига сте чакали някой да дойде и да ви направи живота хубав!

# 155
  • София
  • Мнения: 10 514
Хората сме социални животни, стадни, единици са саможивляците.
В този смисъл, нормално е човек да има нужда от партньор.
Аз от гадже нямам нужда, но не знам какво бих правила без приятелите ми.
Човек сам самичък на този свят... не мога да си представя какво му е в душата.

# 156
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Хората сме социални животни, стадни, единици са саможивляците.
В този смисъл, нормално е човек да има нужда от партньор.
Аз от гадже нямам нужда, но не знам какво бих правила без приятелите ми.
Човек сам самичък на този свят... не мога да си представя какво му е в душата.

И аз не мога без приятели, но партньор никога не ми е липсвал като съм била сама. От първото излизане заедно до обвързването трябва да минат поне 2-3 години, а дотогава повечето връзки се разпадат.

Гадже и партньор ме е едно и също. Гадже е необвърващо понятие. Гаджетата може да са няколко в даден момент, а партньорът е един.

# 157
  • Мнения: 37
Гадже и партньор ме е едно и също. Гадже е необвърващо понятие. Гаджетата може да са няколко в даден момент, а партньорът е един.

Ако практикувате полиамория и партньорите често са повече от един. В днешно време няма правила, когато става въпрос за обвързване, особено сред по-либерално настроените хора.

# 158
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Гадже и партньор ме е едно и също. Гадже е необвърващо понятие. Гаджетата може да са няколко в даден момент, а партньорът е един.

Ако практикувате полиамория и партньорите често са повече от един. В днешно време няма правила, когато става въпрос за обвързване, особено сред по-либерално настроените хора.

Един мъж трябва да е много калпав, болен, нечитав и без самочувствие и ресурси за да се съгласи да живее на партньорски начала с практикуваща полиамория. То и за какво ще и е?

# 159
  • Мнения: X
И пак ли superstupid ? И все още е на 25?
Мда, но тоз път с нов ник и е доста по-кротка, вече не сипе псувни на килограм. А иначе все така си е на 25, да Grinning

# 160
  • Мнения: 6 776
Иначе, предлагам ти за хоби планинарството. Какво ще кажеш? (Там може и без грим и прическа). Smiley
Не е добра идея това.

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 28
Здрасти,
Пробвай със консултации за личностно развитие.
Чувала ли си за коучинг?
Лека вечер!

# 162
  • Мнения: 4 609
Поправете ме, ако греша, но как може да търсиш партньор, защото си самотен?
Ако ти сам не можеш да се справиш със себе си, как се очаква някой да дойде и да ти запълни самотата и липсите в душата?
И какво да прави този човек в тази връзка?
За мен е нормално първо ти да си доволна от себе си, живота си, да се развиваш и да си щастлива сама, а твоят човек сам ще те намери.
Не ми се струва добре да се чака някой да ни " спаси " от самота, скука, безделие и т.н. А ако го направи, то колко трайно би било това?


Иначе съм " за " да пишеш на автора на другата тема. Имате сходно недоволство по темата Wink
+1
Както и другите казаха - без мъж по-може, но без приятели трудно. Всъщност когато се чувствам самотна се усещам, че ми липсват приятели, а не мъж. Даже смятам, че повечето хора са така, но просто е по-лесно да завъдиш гадже, отколкото приятели, та затова така примират за мъже.

# 163
  • Мнения: X
... а много искам да имам гадже защото самотата стрешно ми тежи.


Гаджето надали ще оправи проблема със самотата ти. Това е твой проблем и е редно сама да се справиш с него (терапии), а не да го "натрисаш" на някой чужд човек.

# 164
  • Мнения: 247
Има ли друг начин, освен терапии? И как да си намеря приятели? Имам хубави качества в тази посока-добър приятел съм, откровен, помагам

Общи условия

Активация на акаунт