Как да си намеря гадже?

  • 16 154
  • 174
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X

Сега ми хрумна нещо гениално, двама души като се запознаят онлайн и преди да се срещнат на живо, може да си пратят по куриер тениските с които са спали 2 дена и дргият да провери дали усеща феромоните е трептене в стомаха Smile и чак тогава вече да се премине към среща на живо.

Сериозно?!?
Това го гледах преди няколко дни в Брейн Геймс.
Наредиха едни здравеняци на подиума и няколко жени си ги избираха по външен вид.
После ги накараха да си съблекат несменяните от 3 дена тениски и ги дадоха на жените да ги душат - анонимно.
И о, чудо, повечето избраха тениската на един чернокож левент Grinning (а иначе го пренебрегнаха визуално, че не беше от най-високите).

# 136
  • BG
  • Мнения: 2 173
И аз искам деца на 23 и 18 години, че с 4-годишно е голям зор! Wink Добре си ти, Тайчо... Smiley
Ама ти остави, че се е уредила с изгледани деца. Сега като роди пък ще изгледат нейното. А бе, роди ме мамо с късмет и ме хвърли на...

# 137
  • Мнения: 18 562
Чавекът може да тренира  и  да  е послушал дадените съвети към авторката за себе си.А Тайчо  е симпатяга, с отгледани деца, такава комбинация не се среща често.Но пък щом и е хубаво...нищо друго няма значение.Хубавото не бива да се изпуска, не се търси вечност и  вечна сигурност, защото няма.Грабваш мига ,че може да останеш  и без него.Но да осъзнаеш това трябва да си одъртал или преждевременно помъдрял.

# 138
  • Мнения: 866
Сериозно? Да бяхте казал по-рано, защото показах поста на ММ... Blush Още ли се брои за свалка, ако половинката ми знае или я убих в зародиш?
Знаех си аз, че мъжете, които не ме познават, ме харесват, а той не ми вярва. Joy

Е и аз не бих се уплашил от някакви форумни свалки на анонимни хора, друго щеше да е ако беше в месинджъра, с някой мускусулет батка например Yum

То и да ти кажа, страхотно е ако мъжа ти не е ревнив, но да знаеш, че с времето и особенно ако имате голяма разлика във възраста и мъжете с доста по-млади и хубави жени неизбежно стават и ревниви, за което си има и логично обяснение.


Сега ми хрумна нещо гениално, двама души като се запознаят онлайн и преди да се срещнат на живо, може да си пратят по куриер тениските с които са спали 2 дена и дргият да провери дали усеща феромоните е трептене в стомаха Smile и чак тогава вече да се премине към среща на живо.

Сериозно?!?
Това го гледах преди няколко дни в Брейн Геймс.
Наредиха едни здравеняци на подиума и няколко жени си ги избираха по външен вид.
После ги накараха да си съблекат несменяните от 3 дена тениски и ги дадоха на жените да ги душат - анонимно.
И о, чудо, повечето избраха тениската на един чернокож левент Grinning (а иначе го пренебрегнаха визуално, че не беше от най-високите).

Това си е научно доказано, въпреки, че има скпетици, които отхвърлят ефекта на феромоните, но има доста доказателства, че те съществуват и имат огормна роля в привличането между хората !

# 139
  • Мнения: 2 749
Ми освен девойката да пусне обява в ОЛХ, че търси непрани мъжки тениски и така да търси. Grinning

# 140
  • Мнения: X
Ми освен девойката да пусне обява в ОЛХ, че търси непрани мъжки тениски и така да търси. Grinning
Това по темата, нали? Grinning

# 141
  • Мнения: X
Ми освен девойката да пусне обява в ОЛХ, че търси непрани мъжки тениски и така да търси. Grinning
Може и непратни боксерки, там феромоните трябва да са повече Satisfied

# 142
  • Мнения: 18 562
Ми освен девойката да пусне обява в ОЛХ, че търси непрани мъжки тениски и така да търси. Grinning
Трябва да са на сериозни ергени.

# 143
  • Мнения: 8 937
В обявата обаче да се поясни, че се търсят с цел брак. Да не се нахвърлят фетишистите с мераци за секс, че стана страшно.Grinning
Stallion, ревнив е, но едва ли ще се тръшка заради пост. А е свикнал, че съм харесвана (умря циганката, та и аз да се похваля).

# 144
  • Мнения: 2 478
Някой може да ти е симпатичен и без да имаш мераци към него, както и обратното.
Просто българинът не общува масово така, директно, и не е свикнал.

"Човекът" е тренирал повече от достатъчно, за 100 такива, като Кремчето, а в същото време е предостатъчно млад все още. Всичко вече е на ниво мускулна памет и непринудено, импровизирано, каквото дойде. Wink Mr. Green

Stallion001-4o, в твоите очи е "четкане", в моята глава е друго, а както виждаш в главата на "изчетканата", е трето. Голяма обърквация, а?  Tired Outta Joint  fiuuuuuu

Просто има хора, които в прав текст общуват, по-директни, и други - по-затворени. Понеже си философ - интроверти и екстраверти.
Аз съм по средата, избирам към кого какъв да бъда. Мен също са ме "апроучвали" жени така - с коментар за нещо(и то многократно), и ми е ставало много приятно, естествено, защото са виждали стойност, която аз я знам, но друг да я види и да ти я каже, е друго. Wink

А Алфата е чудесна, ти какво караш? Thinking

Thaicho, че ми стана интересно, мъжът ти трябва да е около 45 годишен, ако не и повече щом има дете на 23, че и още едно на 18. Няма лошо, щастливи да сте. Wink
Лично за себе си прекалено голяма разлика не искам. Психологическата такава ми е жената да е по-млада 6-10 г. Но и това е условно. Нали знаеш приказката за "сляпата неделя". Stuck Out Tongue

Ревността е относително понятие, до човек и психика е.

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 02:49 от FragranceFanatic

# 145
  • Мнения: 8 937
Някой може да ти е симпатичен и без да имаш мераци към него, както и обратното.
Просто българинът не общува масово така, директно, и не е свикнал.

"Човекът" е тренирал повече от достатъчно, за 100 такива, като Кремчето, а в същото време е предостатъчно млад все още. Всичко вече е на ниво мускулна памет и непринудено, импровизирано, каквото дойде. Wink Mr. Green

Stallion001-4o, в твоите очи е "четкане", в моята глава е друго, а както виждаш в главата на "изчетканата", е трето. Голяма обърквация, а?  Tired Outta Joint  fiuuuuuu

Просто има хора, които в прав текст общуват, по-директни, и други - по-затворени. Понеже си философ - интроверти и екстраверти.
Аз съм по средата, избирам към кого какъв да бъда. Мен също са ме "апроучвали" жени така - с коментар за нещо(и то многократно), и ми е ставало много приятно, естествено, защото са виждали стойност, която аз я знам, но друг да я види и да ти я каже, е друго. Wink

А Алфата е чудесна, ти какво караш? Thinking

Thaicho, че ми стана интересно, мъжът ти трябва да е около 45 годишен, ако не и повече щом има дете на 23, че и още едно на 18. Няма лошо, щастливи да сте. Wink
Лично за себе си прекалено голяма разликане искам. Психологическата такава ми е жената да е по-млада 6-10 г. Но и това е условно. Нали знаеш приказката за "сляпата неделя". Stuck Out Tongue

Ревността е относително понятие, до човек и психика е.

Само аз ли мисля, че господинът се шегуваше? Притесних се да не съм Ви засегнала заради това, че се включих, FragranceFanatic... Факт е обаче, че в България, ако мъж и жена разменят повече от пет изречения, вече се счита за флирт. Доста нелепо, но явно е до манталитет. Работя с чужденци, понякога прекарвам с тях повече време месечно, отколкото с мъжа си, но никой никога не е помислил, че флиртуваме, защото вечеряме заедно, пътуваме заедно с дни или си говорим.
Колкото до въпроса, гушан скоро ще стане на 56 - късно е станал родител. Да, знам, че разликата ни е скандална (особено за форумния стандарт). Flushed При нас работи чудесно следното - аз се правя на зряла, той се вдетинява и сме почти на един акъл. Разбирам защо ревнува - сигурно е неприятно нонстоп да си представяш жена си с млади мъже, всички да говорят, че сигурно връзката Ви е секс срещу пари и други подобни изцепки.

П.П. Причината да отговарям в 2:56 не е, че съм луда (и това, но не и в случая) - пиша дипломна работа и съм в почивка за цигара.

# 146
  • Мнения: 866
Те хората винаги ще си говорят, пък и всеки човек си има право да живее както сметне за добре и щом не пречи на другите, те нямат право да хулят. То по тоя логика и Катрин Зита Джоунс трябва да я плюят, но пък при нея парите не са били фактор, та може и заради това да не я плюят. Дори парите да са фактор за някой при избора на партньор, какво значение има това ако човек е щастлив, нито е неморално нито нищо. То и аз ако бях жена щях да търся някои успешен и стабилен мъж.

Иначе за разликата във възраста ще си има и своите минуси, в началото може да няма никакво значение, след време тая разлика ще започне да тежи. Разбира се и най-неприятното е, че почти сигурно жената ще остане сама доста години и това е неприятно и като се има и в предвид, че и без това жените живеят по-дълго от мъжете с около 7 години средно.

Но ми е ясно, че никоя жена не иска да го мисли това нещо и да гледа в далечното бъдеще. Имам една приятелка, която е по-голяма от мен и като се разведе си намери мъж с 12-13г. по-голям от нея (не е богат, но не е и някой цървул), но пък е свестен и добър. Секса не им е ок, но не е заради възраста, просто не всички мъжа имат еднакво либидо. Тя обаче си е доста сексуална и си имат не малко разминаване в това отношение.

Не е и лесно обаче да се намери идеалният или както му казват "Принца на бял кон" Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 07 яну 2020, 03:44 от Stallion001

# 147
  • Мнения: 8 937
Абсурдно е, че хората говорят, защото просто не знаят, а и не се вълнуват от истината - още втори курс минах задочно и започнах да работя, бях на 21, когато майка ми ме подкрепи и започнахме бизнес, в някои случаи пиша документи по 20 часа на денонощие, няма да коментирам командировките. Определено не съм типа, чакащ мъж да ме издържа и не, защото не иска - предлагал е да компенсира хонорара ми, за да не пътувам толкова. Аз съм инат - искам да постигна нещо повече от това да съм нечия кукла. Постигна ли една цел, поставям нови.
За либидото явно наистина е до човека - ММ ме бие по точки.

# 148
  • Мнения: 866
Абсурдно е, че хората говорят, защото просто не знаят, а и не се вълнуват от истината - още втори курс минах задочно и започнах да работя, бях на 21, когато майка ми ме подкрепи и започнахме бизнес, в някои случаи пиша документи по 20 часа на денонощие, няма да коментирам командировките. Определено не съм типа, чакащ мъж да ме издържа и не, защото не иска - предлагал е да компенсира хонорара ми, за да не пътувам толкова. Аз съм инат - искам да постигна нещо повече от това да съм нечия кукла. Постигна ли една цел, поставям нови.
За либидото явно наистина е до човека - ММ ме бие по точки.
Еми при някои мъже, фактора секси жена също им влияе много добре на либидото. Smiley

Боже какво направихме с темата на момичето, чувствам се конфузно, но по формуте често се случва това да се развият някви сапунки, тея моменти са неизбежни Flushed

# 149
  • Мнения: 8 937
Положително е, че по това време на денонощието едва ли някой ще ни докладва, че спамим. Колкото до темата, дамата писа до един момент и изчезна, а във форума, ако не ни заключат, дискусията ще продължи до безкрай с или без нея. В съседната тема за бебе от донор 60 страници въртим едни и същи аргументи и се нападаме по отбори. Flushed

Общи условия

Активация на акаунт