Раздяла с половинката си и съд

  • 5 320
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 409
Гледай напред!Връзките от разстояние са трудни и обикновено не завършват добре.

Някакви висши сили ги развалят, да знаеш. Направо не знам как успяват хора, разделени поради обстиятелства да останат заедно, и да се подкрепят. Ненормална работа Simple Smile
В случая, тя не е пожелала да тръгне с него, но нищо. Затваряме си очите за тази маловажна подробност. Кой щял да ѝ ти топли леглото. Да бе мирно седяло, не би чудо видяло, дет се вика. Или вързан до нея, или - край.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Здравейте , обръщам се към вас ,защото няма ,къде другаде да споделя.
В общи линии , аз съм в англия ,заминах (с един приятел ,който днес си замина )докато още имах приятелка в българия.
Живяхме 2 години и половина , докато преди 2 седмици не ми се обади да ми каже  че ми е изневерила и ме оставя.
Не мога да спра да мисля за нея и за онзи.всички ми казват да забравя , обаче не мога.
Тя ми се обади и се разплака , докато казваше че е направила грешка която няма да простя.
Аз много я обичах и тя ми беше голяма подкрепа в  живота , аз споделих всичко с нея и тя ми беше всичко .  Много я обичам,  но я загубих.
Аз ли съм виновен ? Аз ли постъпих грешно ? Аз ли ,защото я изоставих и я обремених с това да бъде сама за известно време.тя не пожела да замине с мен.колкото и да бяхме зле финансово.
Скрит текст:
Тя е сервитьорка и колегите са й семейство и подкрепа , предполагам не й е толкова тежко , но само предполагам.

Сега останах сам. И ме е страх .
Да си в чужбина сам е доста трудно, емоционално.
Сега се замислих какво ще стане ако остана напълно сам , без семейство , без деца и без някой на който да разчиташ , това много ме плаши.
Направих голяма глупост , заплашвах ги нея , онзи и ресторанта в който работят с убийство с чупене на прозорци просто защото бях ядосан и че допуснах това да се случи.
Тя е пратила съобщение с предупреждение за съд , заплахи до 6 години затвор.
Скрит текст:
Само с споделя , тя е осиновена и няма баща а само майка. Няма наследство няма финансова възможност нито тя нито майка й.може би й е писнало от мен. Благодаря
Ти как си я представяш да замине? Както я описваш единственото й сигурно нещо за момента е работата й, а ти искаш да напусне и да отиде в Англия? Защо? Защо си не доастатъчно кадърен да печелиш пари в Бг и давай на лесното - терминал 2. Тя език знае ли? Какво би могла да работи там, освен на полето или каме-ка в хостел? Като те чета колко си агресивен и ми става ясно защо не е искала да остане насаме с теб в друга държава. Там няма кой да й помогне като избухнеш, докато тук не е така. Не разбрах тя те заплаши със съд или наистина е предприела юридически действия и е задействала системата?

# 17
  • Мнения: 866
Afrodita ти си една от малкото в темата, които усещат какъв може да е проблема.
Това нейно действие много добре обяснява всичко, момчето (автора) той никога няма да си признае ако я е тормозил, като са били заедно и момичето просто е намерило начин да се откачи от него.

Тя за това и не е заминала с него, ние знаем иначе влюбените жени как са готови да жертват - работа, кариера и всичко, за да бъдат с любимият си.

Както вече писах в друга тема, щом всяка четвърта жена е жертва на домашен тормоз, сами си смятайте колко много насилници и боклуци от мъжки пол има !

# 18
  • София
  • Мнения: 12 006
Stallion001 оправи си цитата. Иначе то е близко до акъла. Работата й не е нещо уау, нито е минала някакво кариерно развитие и т.н. неща които не може да загъърби с лека ръка. Момичето е една сервитьорка. Не знам дали не е и студентка /ето това вече е повод да си остане тук/. Ама автора първо я зарязва сама, не е ясно за колко време, не е уточнил колко са били разделени и колко време смята той да е там /защо ли пропусна тези отговори/. Какво очаква? Тя да го чака тук 2-4-6г. пропилявайки младостта си сама, докато той си трупа паричките там? Много егоистично. Тя може изобщо да не си е лягала с никой, а да му го е казала само за да приключи тази агонизираща връзка. Не каза й дали тя има познания по английки достатъчни за да работи там, май няма осигурена работа, как да тръгне в нищото и то с тоя нервак?

# 19
  • София
  • Мнения: 38 704
Ама каква изневяра, като че са били женени?
Аз пък го тълкувам, че са били няколко месеца заедно, той е заминал и е искал тя да го чака две години. Защо?

# 20
  • Мнения: 866
Stallion001 оправи си цитата. Иначе то е близко до акъла. Работата й не е нещо уау, нито е минала някакво кариерно развитие и т.н. неща които не може да загъърби с лека ръка. Момичето е една сервитьорка. Не знам дали не е и студентка /ето това вече е повод да си остане тук/. Ама автора първо я зарязва сама, не е ясно за колко време, не е уточнил колко са били разделени и колко време смята той да е там /защо ли пропусна тези отговори/. Какво очаква? Тя да го чака тук 2-4-6г. пропилявайки младостта си сама, докато той си трупа паричките там? Много егоистично. Тя може изобщо да не си е лягала с никой, а да му го е казала само за да приключи тази агонизираща връзка. Не каза й дали тя има познания по английки достатъчни за да работи там, май няма осигурена работа, как да тръгне в нищото и то с тоя нервак?
Не е проблема дали знае английски и сигурната работа, повярвай ако във връзката всичко е както трябва и се обичат, тя със сигурност щеше да го последва. Проблема е по-дълбок и е почти сигурно, без значение дали е имало или няма изневяра, тя явно е преценила, че ако каже това, то ще помогне да прекъсне връзката И НАЙ-ВАЖНОТО по-този начин той да не я търси и притеснява след това и сам да се откаже от нея. Защото ако каже просто - "вече не искам да сме заедно", автора няма да го приеме ей така и мн вероятно да я тормози и увещава да не се разделят, а тя не иска това.

Повярвайте пише ви го мъж, тук почти сигурно става въпрос за насилник и момичето е използвало момента и е намерило сили да се откачи от него !!!

Последна редакция: нд, 05 яну 2020, 14:57 от Stallion001

# 21
  • Мнения: 17 409
Влюбената жена прави жертви, ще падна от смях.  Ех, то винаги е по-лесно когато има кого обвиняваме,  задето се жертваме заради него,  а още по-добре, ако е мъж.

# 22
  • BG
  • Мнения: 2 173
Ама звънете на 112, веднага! И уведомете Интерпол да го пуснат за издирване...
Вие не сте редовни, честно.

# 23
  • София
  • Мнения: 17 592

Ай стига драми, а?
Тя ти била писала, пък ти си писал, пък тя сервитьорка, пък дете на самотна майка....
Слез на земята.
Ти си я зарязал.
Хванал си си д**** о и си хукнал нанякъде.
После тя е намерила друг.
Сега този, дето ти си тръгнал нанякъде с него, си е тръгнал и той.
Тя какво общо има с това?
Да си беше налягал парцалите, да я беше гледал, да се беше оженил.
Може да ти послужи за добър урок какво да НЕ правиш със следващата.
1. Не я зарязвай.
2. Ако мислиш, че можеш да живееш с нея по-дълго - ожени се за нея.
3. Създай семейство. Ще рече - деца.
4. Грижи се за семейството си.
5. Който е свободен... да си развява гащите по Кълбото Земно.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 433
момичето явно се е отървало от теб
много лесно заплашваш, пък и то с убийство, чупене и т.н
на всичко отгоре се правиш на мъж, щото тя си няма никой-демек баща и брат, който да ти хвърли един як бой, осиновена и има само майка
дано момичето си е намерило истински мъж, а не такъв като теб, дето налита на бой, ама само на момичета
браво че се е отървала

# 25
  • Мнения: 6 207
Първо никога не отправяй заплахи, които не можеш или не ти стиска да изпълниш, сам виждаш защо. Второ никога не си заебавай приятелката, за да ходиш на майната си да печелиш пари, докато тя стои сама да те чака. Можеше и тук да се стегнеш и да изкарваш пари, работа има достатъчно. Трето, като виждаш, че си загубил, по-добре се примири, а не да скачаш като куче на синджир. Не за друго, жалко и смешно е.
И в заключение, гледай със следващата да не повтаряш същите грешки.

# 26
  • Мнения: 2
Не е била човека за теб.
Ако е искала да замине е могла, а щом след това толкова не е издръжала е показателно.
Не е виновен този, който е бил с нея, а тя.
За всеки влак си има пътници, но важното да си на правилния перон

# 27
  • Мнения: 2 204
Хубаво, да кажем, че можеш абсолютно безнаказано да счупиш прозорците на заведението, дори да убиеш онзи другия. И после какво, нещо променя ли се, ще заживеете щастливи ли?  Любов под страх от наказание има само в Библията. Следвай златния принцип:

"Не искам да бъда с някого, който не иска да бъде с мен."

И я пускай да си търси щастието.

btw бил съм във връзки от разстояние, това, че българките не ги толерирали е сбъркано, като всяко друго обобщение (без ей те това).
Откъде знам, че не е имало изневери - откъдето и вие, за хората на които вярвате.

# 28
  • Мнения: 4 969
Когато на мен ми се случи,помня,че болката я изпитах физически.Все едно някой ми заби юмрук в стомаха.
Нито за миг не ми хрумна да заплашвам или да моля...
Мина време от тогава..
И с времето,света става пак цветен

# 29
  • Мнения: 5 832
Не е била човека за теб.
Ако е искала да замине е могла, а щом след това толкова не е издръжала е показателно.
Не е виновен този, който е бил с нея, а тя.
За всеки влак си има пътници, но важното да си на правилния перон
И откъде накъде трябва да замине с него? Че той утре от Англия може да реши да иде в Мексико и какво, тя ще върви като кученце с него?
Аз съм на принципа, че тук има достатъчно работа, особено за мъже. Не знам колко мързелив и некадърен трябва да си, че да не можеш да си намериш работа тук. За мен нещата са прости, имал е избор - парите, или приятелката му. Избрал е парите ( то пък големите пари) и е заминал. По-ясно от това здраве му кажи. Едва ли е ставало дума за 2-3 месеца раздяла, за толкова време в нова държава може да постигнеш единствено това да не се губиш като отиваш на работа, не и да се стабилизираш финансово.
Преди години имах един такъв хубостник. Първо замина за 6 месеца, върна се и след месец замина за още 3, след месец каза, че пак отива за 3 месеца. Казах му ако отново замине да ме брои бегала. Замина в крайна сметка, но продължи да ми звъни все едно всичко е наред. Казах му, че не съм се шегувала като сме говорили преди да тръгне и всичко е приключило. Обвини ме, че явно съм си търсела причина да го зарежа. Joy После си намерих друг приятел, а този разправяше, че съм му изневерила. Joy
Колко наивен, пък и нахален трябва да си, че да очакваш някой да си паузира живота в чакане на завръщането ти?

Общи условия

Активация на акаунт