"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 6

  • 22 990
  • 668
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 221
Тази седмица съм свободна в петък сутрин-планира ли се ходене до някъде?
А за 12.09 ако има място при някой бих искала да дойда с вас до Перник.
И да се похваля - взех книжка.

# 646
  • Мнения: 4 195
Тази седмица съм свободна в петък сутрин-планира ли се ходене до някъде?
А за 12.09 ако има място при някой бих искала да дойда с вас до Перник.
И да се похваля - взех книжка.
хахах честито, ето кой ще ни вози
аз до 12-ти ще съм вече незаразна #Crazyи ако не съм почнала работа ще ходя до Перник - искаш ли с мен Hugа да и ако все още имам кола Crazy

# 647
  • Мнения: 258
Еми, в четвътрък преди обяд плануваме с Мая да посетиме Бранимира.
 MardiGaras, къде се намира багажа за нея.Аз съм в Люлин.
   Спокойна нощ

# 648
  • София
  • Мнения: 2 210
Еми, в четвътрък преди обяд плануваме с Мая да посетиме Бранимира.
 MardiGaras, къде се намира багажа за нея.Аз съм в Люлин.
   Спокойна нощ
Цеце, много ти благодаря днес, 4е взе багажа и още пове4е, 4е ще идеш до Брани Hug Hug Аз ти казах какво и трябва-подкрепа Wink

# 649
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз в четвъртък пак планирам домН7- днес не ми дадоха протокола за обувките, а смятам, 4е е важно и редно навреме да подадем инфото на хората , които ги дариха..
Засега 15чифта са в домН7,мисля 12 за Перник, 25 в Трън, и останалите са в Мариетка (2 чифта има за Петя- тя на акциата ще дойде)

как така не са дали протокол Close
Еми,не съм съгласна за обувките за Трън,знаеш ми съображениата.Категорично НЕ там нови обувки PraynigПо-добре за Медвен.

Мариетче,в Св.Параскева съм стар кадър,но не съм ходила отдавна и ще дойда сигурно с теб.Нацъцкала съм 100 срещи от утре и се надявам да успея за петък.Сутринта,нали Thinking

Планувам и виждане с Гери от БАОО четв.или петък за да мислим за кръглата маса нещата.Като се чуя утре ще ти зваънна  Hug

Верти,ако аз съм на линия за 12.09. от сега те качвам при мен.Но има много време до тогава и ще говорим по натам Wink

Хайде,ако имате дрехи за Трън мятайте ги на майчето дето пътува често до там.Само не чисто нови,моля ви Praynig

# 650
  • София
  • Мнения: 2 210
Роси , малко съм неадекватна днес, сори душка! 25-те 4ифта са в Дрен ве4е! Извинявай!!!

# 651
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси , малко съм неадекватна днес, сори душка! 25-те 4ифта са в Дрен ве4е! Извинявай!!!

ок,така става Heart Eyes

четохте ли навота тема на момичетата от Видин newsm78Има и снимки от Гомотарци,прочетет я Praynig

# 652
  • Мнения: 258
 Мисля, че мога да помогна с неща за мамата от Радомир.Освен мебели друго трябва ли й? Ако вече сте писали някъде съжалявам,че питам,но не съм видяла.

# 653
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Имам два чувала с дрехи за големи и един с дрехи за 3,5 - 4г.
Казвайте какво да ги правя.

Нуждаем ли се от бельо за 2-6г.? Че съм набарала един склад на едро - да се възползваме...

Никой не ми отговори!

# 654
  • Мнения: 4 195
Имам два чувала с дрехи за големи и един с дрехи за 3,5 - 4г.
Казвайте какво да ги правя.

Нуждаем ли се от бельо за 2-6г.? Че съм набарала един склад на едро - да се възползваме...

Никой не ми отговори!
извинявай Embarassed
аз очаквам директоркара на дома в медвен да дойде за дрехи, ако можеш да ги метнеш до Нови искър защото аз съм без кола в момента newsm78
ако ли не - задръж ги временно, защото в момента се извозва лека полека хилядите чували, които мамите са ни надали - за което винаги ще им благодаря.
а относно бельото и склада - Роси newsm78

# 655
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имам два чувала с дрехи за големи и един с дрехи за 3,5 - 4г.
Казвайте какво да ги правя.

Нуждаем ли се от бельо за 2-6г.? Че съм набарала един склад на едро - да се възползваме...

Никой не ми отговори!
извинявай Embarassed
аз очаквам директоркара на дома в медвен да дойде за дрехи, ако можеш да ги метнеш до Нови искър защото аз съм без кола в момента newsm78
ако ли не - задръж ги временно, защото в момента се извозва лека полека хилядите чували, които мамите са ни надали - за което винаги ще им благодаря.
а относно бельото и склада - Роси newsm78

бельото винаги трябва,но ще го взимаме и извозваме на порции.няма къде да ги държим CloseЗа сега мога да взема за Перник,а ти за Медвен  bouquet
а мисля къде да складираме и 1 000 книжки.

# 656
  • Мнения: 2 249
какви са книжките ?и кога ще ги взимаш?
Роси,след малко ще имам домашен-сега ми го направиха и се зарежд-и ще ти звънна

# 657
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Роси,
при мен има място за складиране, обади ми се.

# 658
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси,
при мен има място за складиране, обади ми се.

Да знаете,че вероятно Мира ще вземе книжките  Heart Eyes и за това на който ще трябват за някой дом да я търси нея.Знам,че няма да ги разнесем бързо,но поне да ги вземем и ще действаме Wink

Днес се чувах с Паломита и са ни приготвени 5 000 бр. превръзки,но ще доживеем и ще видим.Че все големи приказки от там Twisted Evil

Криси,искаш ли в петък багаж за Медвен да ти донеса newsm78

Мира,ако до петък вземеш книжките и идваш на срещата ще вземеш ли за Криската и медвен.Около 100 бр.
Донеси и на мен 100ина да имам в случай,че се отвори път и възможност Grinning

# 659
  • Мнения: 4 195
Роска меткай го насам, тук съм си.
сега относно багажа - Мая-нова ( много съм впечатлена от тази жена, много обичам точни хора, дето изпипват нещата) предложи помещение - на сестра и стаята, за багаж, майка и ни е подкрепа голяма, вкъщи си е жената и бихме могли да го имаме като вариант - в Люлин се намира - какво ще кажете.
другото - няма ли да пуснем нова тема newsm78
уф момичета как ми се ходи при децата - все едно моето е там и не съм го виждала - моля ви нацелувайте ги, скоро самата аз ще мога Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт