Как може да има толкова жестоки хора?

  • 5 323
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да ви кажа честно, жената не беше чак толкова възрастна, та дано да не му е била майка  Tired
Не вярвам да му е баба.  Shocked Иди, че наеми бавачка после.  Rolling Eyes

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Каквато и да му е, детето и е поверено, ако не му е майка, явно майката разчита на въпросната да се грижи за него.

# 17
  • Мнения: 1 172
Няма значение бавачка ли е или баба му. Това е отвратително! Но се съмнявам, че родителите не знаят какво се случва Sad Става въпрос за дете, което дори говори. Невъзможно е да не се усети промяна в поведението му.
Ако си запомнила количката и детето и излизате често в този район, следи кой друг го извежда на разходки и как останалите възрастни придружители се държат с него. Пробвай да говориш с другите, ако изглеждат по-нормални.

# 18
  • Мнения: 822
Момичета,да ви кажа,аз какво бих направила...Не че ще има полза,но все пак...
Сигурно повечето от вас си носят фотоапарати или имате GSM с камера.Какво пречи да щракате по една снимка за нещата,които ви дразнят?Ако намерите вестник,който да я публикува...Не зная,дали това не е подсъдно,но в Щатите съдиха една майка въз основа на видеозапис.Дори никой нищо да не предприеме,достатъчно е,да я видят във вестника.За малките градове това не е маловажно...

# 19
  • Мнения: 7 186
Ама че дърто изкуфяло говедо! Такава да я хванеш и да я спукаш от бой пак ще и е малко! #Cussing out
Наистина трябваше да я снимаш или да я проследиш.

# 20
  • Мнения: 6 155
Момичета,да ви кажа,аз какво бих направила...Не че ще има полза,но все пак...
Сигурно повечето от вас си носят фотоапарати или имате GSM с камера.Какво пречи да щракате по една снимка за нещата,които ви дразнят?Ако намерите вестник,който да я публикува...Не зная,дали това не е подсъдно,но в Щатите съдиха една майка въз основа на видеозапис.Дори никой нищо да не предприеме,достатъчно е,да я видят във вестника.За малките градове това не е маловажно...

Да бе, как ще изтипосаш някой в медийното пространство, заснет по този начин?   newsm34

# 21
  • Мнения: 603
просто незнам какво да кажа  newsm78На такива трепането им е малко  #Cussing out#2gunfire

# 22
  • Мнения: 822
Защо,Биби?Тук е практика да се съдят за клевета.Но записа със споменатата майка никой не оспори...Защо да Не публикуват?Нали по принцип търсят все скандали в медиите...Не зная,но най-малкото бих я заплашила,че ще се види "лъснала" в цялата си прелест в утрешния вестник... Peace

# 23
  • Мнения: 6 155
Защо,Биби?Тук е практика да се съдят за клевета.Но записа със споменатата майка никой не оспори...Защо да Не публикуват?Нали по принцип търсят все скандали в медиите...Не зная,но най-малкото бих я заплашила,че ще се види "лъснала" в цялата си прелест в утрешния вестник... Peace

1. Защото няма ясни критерии снимките, които евентуално биха се публикували дали отразяват шамар по паперса с цел възпитание или системен побой върху детето. Все пак снимката хваща само момент от действието. Не знаеш какви са подбудите за това плясване. Примерно. Т.е нещата ще са много субективни и ще бъдат представени така както ги е видял снимащия.
2. Защото според Конституцията ни никой не може да бъде фотографиран без него съгласие.

# 24
  • Мнения: 157
И аз се карах с една бабичка поради същата причина.Тя се обърна и ми каза"детето си мое и ще си го бия колкото си искам".Малоумница........

# 25
  • Мнения: 6 206
Без за преуваличавам, ако тази баба ми се беше изпречила на мен, щеше да яде бой!

# 26
  • Мнения: 196
Останах без думи.Какво говориш та това е отвратително.Боже Боже колко мъка има по тоя свят. SickГади ми се от такива хора.Горко на детенцето.

# 27
  • Мнения: 3 423
Ами, така е, като са кръстили детето на другата баба или на Роби Уилямс, яд я е жената, млати.
И сега сериозно. Няма кво да си говорим, знаем, че това поколение уважава Макаренко и старите поговорки от рода на "Бий детето, преди да отиде за вода, та да не счупи стомната". Слаби са ни социалните служби и много народ счита боя за възпитателен. Жалко.

# 28
  • Мнения: 779
Нямам камера на телефона, иначе със сигурност бих я заснела. Не за да я побликувам, а за да я запомня. Свекърва ми работи наблизо, така че пак ще имам път натам. И ако видя детето ( него със сигурност го запомних) с друг човек, обезателно ще говоря с него. Най- вероятно е баба му, защото никак не приличаше на бавачка. А боя в никакъв случай не беше бой по памперса, биеше го направо през лицето....ето на , пак се разтроих  Cry . Не искам да си мислите, че преувеличавам. Страшно ме разтройват такива неща. И пак казвам, може би бих реагирала по друг начин ако не бях сама. Дори сега съжелявам, че не тръгнах след нея.
Гадно , мръсно животно  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 29
  • Мнения: 698
Е големи изроди има на тоя свят - просто нямам думи...

Общи условия

Активация на акаунт