Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 ян. 2020, 09:33 ч.

Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки 6

• 30 982
  • 560
  •   2
Отговори
# 555
  • Бургас/Пз
След три дни тренировки, днес почивам и зареждам. Започнах деня с тортичка, е, без захар и брашно, но пък с доста сушени плодове и млечна сметана с 35% масленост, овкусена със сладко от боровинки. После почти 3 часа не бях изобщо гладна. Преди обяд изядох 10тина лимецови крекера. Обядвах телешки език, печени чушки и императорски ориз. След обяд една вафла Хармоника и капучино с ядково мляко. За вечеря ще хапна суши и миди, готвени с черупките с бяло вино и зелении. Вероятно и 1-2 чаши бяло вино.

Дух, гледай всичко да мине нормално и да сте добре с бебето, другото после ще го мислиш и ще се нареди по най-добрия начин за теб. Предвид, че си човек, който знае 2 и 200 не мисля, че нещо ще ти се опре да постигнеш пак страхотни резултати.
Скрит текст:
При мен първото и третото раждане са нормални, а второто с операция. Мисля, че обясненията защо третото е нормално, след секцио са излишни Blush

# 556
Ани, гледам, че си направила леки промени в храненето.
Как ти се отразява? Искаше да качиш. Става ли?
Аз напоследък доста залитам по плодове. Те са ми ахилесовата пета, но след като са полезна храна, не старадам от угризения.
И моя режим се промени. Сега наблягам повече на вкусно и здравословно и малко оставих макросите на заден план. Даже не се опитвам да избягвам мазнините, просто гледам да са от ядки и други полезни мазнини.

# 557
  • Бургас/Пз
Ани, гледам, че си направила леки промени в храненето.
Как ти се отразява? Искаше да качиш. Става ли?
Промени?? Не, защо?? Нищо не съм променила, продължавам с В45/М30/П25 . Когато направя 1 месец тогава ще решавам какво ще правя. Качила силно казано, въртя там едни +-500г и това е. Но пък много сериозно ми се изчистиха бедрата и съм доволна. Трудно се качва само мускул без мазнина и вероятно, затова и ще е бавно.

# 558
  • Бостън
И двете ми деца са раждани със секцио - първото по спешност, второто - планирано. Един и същ лекар(ка) и екип. Възстановяването от първото беше ад, при все че ме раздвижиха на 12 час от операцията (2 ч през нощта - едната сестра държи бебето и ми вика"кърми", другата ми вика"ходи", а на мен най-вече ми се спи!). Разхождах малката от ден 6-ти за ужас на бабите по Скайп (беше Февруари), помощ нямах, отворих си шева 3 седмици постпартум, пак ме кърпиха. Остана усещането за проблем, изтръпнало, етц. етц. Около 6-ти месец тръгнах на хот йога (доста атлетична!)

Второто възстановяване беше песен. Пак да кажа, същият опериращ екип! Помощ имах първите 2-3 седмици  - най-вече да си играе с каката и да ми се кара, че не давам вода и разхождам в студа. На йога и фитнес тръгнах около 3-4 месец след раждането.

Последна редакция: ср, 17 юни 2020, 19:03 от Agent Provocateur

# 559
Да споделя, че тази седмица направих обичайните си протеинови мъфини вместо със свеж спанак, със замразен такъв - от Лидл, на цял блок, не на отделни кубчета, и се получиха чудесно. Много по-лесно и бързо, отколкото да си играя да чистя спанака, после да го блендирам. По-евтино също - 450 гр. спанак за 0.99 лв. Така че определено минавам на този вариант, освен когато имам домашен спанак или лапад.

Друга вкуснотия от тези дни - сладолед от замразен банан и рикота. Рикотата променя изцяло консистенцията - прави я много по-кремообразна. Почти не може да се различи от истинския сладолед.

Тренировките са обичайните - около 4 км. на гребния тренажор и 5.5 км. на пътеката всеки ден.

Поддържам три килограма по-малко от обичайното си тегло вече трети пореден месец (към момента - 156 - 157 см., 46.5 кг.), и, ако не броим дупето, чиято заоблена форма изгубих някъде по пътя, май горе - долу постигнах целта си Sweat Smile

# 560
  • Бургас/Пз
Тони, аз също предпочетам замразения спанак, много мразя да чистя пресен. Бейби спанака също го харесвам, че не иска чистене, ама той пък държи една цена... Думи нямам Simple Smile
Браво за кг-те, задържането е хубаво нещо. Ако можеше със загубата на кг-ми да не страдаше и формата, щеше да е супер... Но няма пълно щастие Simple Smile

Аз продължавам да съм същото хранене, харесва ми и продължавам лятото така. Все още нямам промяна в теглото, но пък имам много повече сила и енергия и съм доволна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт