Китен сезон 2020

  • 31 394
  • 299
  •   1
Отговори
# 180
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
В Приморско нямаше ли голям супермаркет, точно на светофара на влизане в града, ако идваш по крайбрежното шосе от Китен, покрай ММЦ, който минава? Не вярвам в или около Китен да няма магазини. Даже в моето село има добре зареден магазин с прясна стока, а не е голямо.

# 181
  • Мнения: 68 350
Снимайте го този добре зареден с нормална стока магазин в Китен, моля.
Ще е от полза за готвещите.

ММЦ и Приморско не е Китен 😉

# 182
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Снимайте го този добре зареден с нормална стока магазин в Китен, моля.
Ще е от полза за готвещите.

ММЦ и Приморско не е Китен 😉
Но е близо Wink

# 183
  • Мнения: 68 350
Аз говоря за Китен. То и Бургас е близо. И щайги със зарзават,  и месо от родния  град може да се носят. Варианти бол.

Темата е за Китен обаче. А аз споменах суперчетата в Китен.

# 184
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 992
аз мисля че може да се намери най-необходимото за готвене. цената може би е по-висока, но
то и в моето село е по-висока, отколкото в голям град.  няма Лидл, няма промоции ...

# 185
  • Мнения: 68 350
Снимайте. Дайде да видим. Така ще сте от полза на тези които отиват там .
Ако има - да знаят къде.
Ако няма - да пълнят багажника или да предвидят излизане с колата от Китен през ден и търсене на паркомясто после отново.

Иначе "мисля", "не вярвам" и прочее алабализми не виждам как помагат. То и аз мислех много работи, ама на място се оказа друго.

Нали темата е за взаимопомощ и за Китен. Не за размисли и вярвания. НалЕ?

# 186
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Явно зависи от начина на живот и представата за почивка. Нас не можеш да ни вържеш на едно място. Абсурд е да идем някъде и да не обикаляме с колата. Обикновено ходим за 2-3 нощувки и ден на един и същи плаж почти не повтаряме. Съответно, пазар в съседно населено място ни е ОК, защото ние така или иначе си ходим. Не се виждам да ида на море за 10 дни, да хвърля колата и да трамбовам всеки ден един маршрут. Преди години да, но сега активната почивка ми е по-интересна.

# 187
  • София
  • Мнения: 499
Хранителният магазин ,който се намира в сградата на хотел Хит на ул.Атлиман  е много добре зареден.
Има един голям  супермаркет  към края на ул.Атлиман   до блъскащите се колички към Кремиковци  също има избор  на хранителни продукти .

# 188
  • Мнения: 403
Хранителният магазин ,който се намира в сградата на хотел Хит на ул.Атлиман  е много добре зареден.
Има един голям  супермаркет  към края на ул.Атлиман   до блъскащите се колички към Кремиковци  също има избор  на хранителни продукти .
Също и долу преди алейката за плаж атлиман и х.Бодуров(спусането от към хотел Кремиковци) има голям супермаркет

# 189
  • Мнения: 68 350
Супери има. На всеки ъгъл.
 Какво продават вътре обаче е друго нещо.

# 190
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 992
в суперите има всичко необходимо за изхранване не само на летовниците.
в последните 7 год. съм го виждал лично.  питащата да не се притеснява за това.

# 191
  • Мнения: 56
Отзиви за бунгалата на горско стопанство до плаж Атлиман .....?

# 192
  • Мнения: 2 175
Здравейте,

препоръчайте ми вила,къща за гости или хотел подходящ за семейства с малки деца. Държа на просторен апартамент, студио или стая. Ако някой е ходил и е останал доволен да сподели. Важно е да е чисто и приветливо, не само заради епидемичните условия. 

Благодаря.

# 193
  • Мнения: 5 035
И аз идвам тук, макар и със септемврийска резервация. Да питам - по плажа на ММЦ има ли заведения?

# 194
  • Мнения: 68 350
Не сме ходили там. Но в приморската тема мисля ще знаят.

Общи условия

Активация на акаунт