Китен сезон 2020

  • 35 476
  • 299
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 047
Здравейте!
Объщам се към тези, които са били в хотел Елица, до Атлиман.
Видях офертата със закуска и вечеря и ми се стори много добра. До тук прекрасно, обаче  по здравословни причини не мога да ям пържени храни, а също съм отказала и месото. Интересува ме дали вечерята е достатъчно разнообразна, защото не искам да ям само салата ( не, че има лошо, но обичам да си хапвам). Смятаме да сме за 5 дни там и не искам да се налага да вечеряме навън, при положение, че сме си платили вече. 
Като цяло бих била благодарна на мнение за качеството и вида на предлаганите ястия. Иначе хотела ми се вижда нов, чист и много приятен.
Гледала съм и 5 звездни хотели, но съм с домашен любимец и в повечето не пускат. За това Елица ми се струва идеален избор в моя случай. Какво е вашето мнение?
Благодаря предварително!
Желая ви прекрасен ден! Simple Smile
Може ли да споделиш къде си видяла офертата?

# 211
  • В.Търново
  • Мнения: 7 518
Има блъскащи колички.

# 212
  • Мнения: 158
От вчера има щипалки на Атлиман. Водата е топла. Днес си тръгнахме. По-късно ще дам обща оценка за хотел Нева.
Тази година май навсякъде има щипалки, юли бяхме на Созопол,беше страшно

# 213
  • Мнения: 158
Извинявам се ,но не знаем нищо за Китен,кой плаж е за предпочитане?

# 214
  • Мнения: 75 986
Редактирай си постовете да не са един след друг, че ще дойдат модератори да те предупреждават за бан.

Аз предпочитам южния. Северният ми е прекалено сбутан, въздух не ми достига направо....

Виж ги на камерите ...

# 215
  • Мнения: 3 462
За мен също южния.

# 216
  • Мнения: 49
Атлиман си е залив,вярно има много деца пренаселено е,но за мен е най-добрия плаж и невероятни залези има. Просто ти спира дъха.

# 217
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 17 121
Извинявам се ,но не знаем нищо за Китен,кой плаж е за предпочитане?
южният плаж е по-широк и дълъг. редуват се платена и безплатна зони.
а пък какъв изгрев има ... направо си отваряш очите за наслада Smiley

# 218
  • Мнения: 5
Здравейте!
Объщам се към тези, които са били в хотел Елица, до Атлиман.
Видях офертата със закуска и вечеря и ми се стори много добра. До тук прекрасно, обаче  по здравословни причини не мога да ям пържени храни, а също съм отказала и месото. Интересува ме дали вечерята е достатъчно разнообразна, защото не искам да ям само салата ( не, че има лошо, но обичам да си хапвам). Смятаме да сме за 5 дни там и не искам да се налага да вечеряме навън, при положение, че сме си платили вече.  
Като цяло бих била благодарна на мнение за качеството и вида на предлаганите ястия. Иначе хотела ми се вижда нов, чист и много приятен.
Гледала съм и 5 звездни хотели, но съм с домашен любимец и в повечето не пускат. За това Елица ми се струва идеален избор в моя случай. Какво е вашето мнение?
Благодаря предварително!
Желая ви прекрасен ден! Simple Smile
Може ли да споделиш къде си видяла офертата?
В grupovo.bg до края на август е 55лв/човек със закуска и вечеря, септември-45 лв(за двойна стая), имаше и апартаменти, които излизат дори по-евтино на човек.
Обадих се днес в хотела, управителят беше много любезен, не съм срещала толкова добро отношение въпреки многото въпроси, които му зададох. Каза, че специално ще предупреди готвача да има повече вегетариански ястия, които да покриват изискванията ми. Настанявали са и друг път по подобен начин и са се съобразявали. Храненето е на блок маса. Иначе си имат гарнитури, супи и салати, които са подходящи за нас. Отзивите за храната им са много високи, пък ще видим. Simple Smile
Освен това пускат и домашни любимци безплатно, което е прекрасно. Аз ще съм с котарак и много се зарадвах, защото трудно се намират хубави хотели, които да пускат животни или се плащат някакви астрономически суми за престоя им. За кучета не знам как са нещата, но сигурно пак е така.
Към момента имам много добри впечатления от хотела и отношението им- явно си държат на гостите да са доволни, прочетох и всички ревюта и като цяло мисля, че хотелът е голямо попадение. Направих си резервацията, пък като отидем ще видим как е.  Simple Smile

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 23:16 от radinamm

# 219
  • Мнения: 13
Извинявам се ,но не знаем нищо за Китен,кой плаж е за предпочитане?

Южния, препоръчвам с две ръце!!!!
П.С. (Атлиман е северния) Simple Smile

# 220
  • Мнения: 75 986
Ех, каква реклама на хотел Елица...почти сигурна съм че регистрацията е направена единствено с тази цел..

# 221
  • В.Търново
  • Мнения: 7 518

Ако храната на хотел Елица е като в Нева...не, благодаря, колкото и да е чиста и добре обзаведена стаята. Като толкова хвалят хотел Елица може ли реални снимки от ресторанта, стаите, басейна?

# 222
  • Мнения: 75 986
Може..ама друг път 😆.../като във вица😉 с колелото/...

# 223
  • Мнения: 5
Ех, каква реклама на хотел Елица...почти сигурна съм че регистрацията е направена единствено с тази цел..
Ами, не познахте. Просто след толкова търсене на хотели близо до плаж, които да приемат домашни любимци и с храна подходяща за вегетарианци, плюс цена до 120 лв(имах точно 3 подходящи хотели, но другите два бяха с противоречиви отзиви) , радостта ми беше голяма след като от този хотел ми покриха всички изисквания.
Нямам отзиви за него, надявам се, всичко да е както го описват, но ще разбера като отида. За информация уча дентална медицина и нямам нищо общо с хотела или рекламния бранш. Simple Smile
Ако толкова Ви дразни написаното от мен, бих го изтрила, само за ваше удоволствие.
 Просто споделям с други "капризни" туристи като мен, защото щях да си спестя 1 месец ровене в интернет и питане във всевъзможни хотели, ако някой беше написал, това което аз споделих.
Желая Ви лек ден!

# 224
  • Мнения: 5 681
Мда, ние в тоз форум доматите с колците ги ядем Joy

Общи условия

Активация на акаунт