Любители на кучета - 101

  • 22 256
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
# 526
  • Мнения: 390
Ари :Искам да хвана кълвача, ама нещо летенето не ми се удава... 😊

# 527
  • Мнения: X




Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 11:05 от Анонимен

# 528
  • Бургас
  • Мнения: 6 145
Днес се събудих тъй.
Да не каже някой, че не е по темата, има и куче:)

# 529
# 530
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Много много красив Макс! ❤️ ❤️ ❤️ Този поглед...хммм, лакомство? Или пръчка?

# 531
  • София
  • Мнения: 2 958
Тинтина, къде ви се случи тази красота?

# 532
  • Мнения: 1 867
Ох,Деспи лакомство!Разконспирира го веднага.

# 533
  • София
  • Мнения: 461
Ех, този Луци, превърнал се е в Сатана Simple Smile  Много е хубав!

А пък Арчи лека полека на тинейджър почва да прилича Sparkling Heart

Пълните ми душата, момичета и момче!  Само тук ми се оправя настроението.

# 534
  • Бургас
  • Мнения: 6 145
Тинтина, къде ви се случи тази красота?

Страноприемница "Ковачъ", намира се близо до М. Търново. Има прекрасно заведение, кучетата щъкат свободно пуснати вътре (дакелът на снимката е на собствениците). Пауните нощем спят по дърветата, сутрин слизат.
За Елза беше Нова година снощи, много я черпиха:)

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 14:11 от Tintina

# 535
  • Мнения: 2
Джако на три години и половина от София си търси голямата любов!

# 536
  • Мнения: 83
Да се запиша в тази прекрасна тема не само с питане, а и със снимка на Арчи, който днес става на 3 месеца
    [/list][/url]
    Може ли да ви попитам колко тежи вашият бебок в момента тъй като и ние имаме йорки което преди 10 дни стана на 3 месеца .
    Ето данъкът :


    # 537
    • Мнения: 5 603
    Джако на три години и половина от София си търси голямата любов!
    ...
    В смисъл искаш да го размножавате и си търсиш женска ли ?

    # 538
    • UK
    • Мнения: 958
    Джинкси е намерил вече голямата си любов Grin Вървим си ние на разходка и от време на време той, както си души и се мотае насам-натам, идва до мен и почва да си търка главата в крака ми няколко минути като котка или сяда до мен и ме гледа с една любов.... проси яко наградки. Satisfied

    Днес видяхме санбернар, Хенри. Хенри беше с размерите на голямо теле и вървеше тежко като кравата на баба ми едно време. Много добродушен, изобщо не ни отрази, ама като си представих колко ли яде на ден с тези размери и... Scream

    Любима поза за сън и лигавене

    # 539
    • Sliven
    • Мнения: 250
    Спорна и весела седмица на всички двукраки и четирикраки Simple Smile
    На кой друг ако не на вас да споделя какво нещо ни се случи вчера. Прибираме се на обяд от разходка в това прекрасно време и гледаме точно пред входната ни врата седнало ей туй прекрасно чудо. Като ни видя така ни се зарадва сякаш си видя стопаните. Има червена каишка на вратлето и първо мислихме, че е женско, но се оказа малко момченце на не повече от 6 месеца - още с малки зъбчета. Радва се като бебе милия и скача по нас. Ние си влизаме и той иска да влиза вкъщи, но като го видяха нашите два Джака стана ужасно. Започнаха да го ръмжат и опитват да хапят. Той милия се разрева като бебе. Оставихме го да се напича на слънце като го напоихме и нахранихме и започнахме да мислим какво да го правим. Взе го един наш съсед в съседна къща, че е самичък, но за съжаление го върза в двора. Много ми стана мъчно, но нищо друго не можех да направя. Човека е много добър и имаше преди това и друго куче, което много обичаше, но... Все пак се успокоявам, че е по-добре отколкото да остане на улицата.
    Съжалявам, че дълго стана

    Общи условия

    Активация на акаунт