Любители на кучета - 101

  • 22 189
  • 739
  •   1
Отговори
# 390
  • sf
  • Мнения: 10 180
Нейо гледа "Аладин" 😁

# 391
  • София/Перник
  • Мнения: 985
А Чарли дреме на възглавката

# 392
# 393
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Флейм, разбира се, че ви помним! Аз също се чудих къде си зачезнала и дори влизах в профила ти да видя откога ти е последното мнение. Честно, мислех си, че нещо се е случило. Много се радвам, че сте добре. Новостите са за хубаво. Успех с новата работа и много целувки на твоите калпазани. Heart Eyes Kissing Heart

Последна редакция: нд, 26 яну 2020, 13:10 от DespicableMe

# 394
  • Мнения: 2 127
[Как бе, Флейм, няма да ви помним, че аз даже и тук питах за вас къде се затрихте.

# 395
  • Мнения: 1 109
Флейм, разбира се, че ви помним! Аз също се чудих къде си заченала и дори влизах в профила ти да видя откога ти е последното мнение. Честно, мислех си, че нещо се е случило. Много се радвам, че сте добре. Новостите са за хубаво. Успех с новата работа и много целувки на твоите калпазани. Heart Eyes Kissing Heart
Знам, че е правописна грешка, но ми стана много смешно.

# 396
  • Мнения: 2 915
Flame не сме ви забравили с красавеца Рейн. 🤗 Показвай го често юнака, когато имаш време за темичката.

# 397
  • Мнения: X
Страхотни муцунки видях, усмихнаха ме.Simple Smile

Арчи се приготвя за разходка






За два месеца колко поразии направи... ще се прави ремонт, ясно е. Но го обожаваме пикльото.Simple Smile

# 398
  • Мнения: 3 044
Новата работа ме ядосва..казах на интервюто, че нямам как да пътувам много, защото все пак имам куче, обаче като ме юрнаха насам натам...Чак ме питаха "е, какво толкова, остави го на някой"....ъъъ, окей, явно никога не сте гледали куче.
Заведох го на Нова Година у майка, да празнуваме заедно и той веднага си намери и си хареса моята бебешка топчице, дето я имам от раждането ми и си я взе...та и не я оставя оттогава, чудя се дали усеща или просто му хареса, че е гумена топка?

# 399
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Скрит текст:
Флейм, разбира се, че ви помним! Аз също се чудих къде си заченала и дори влизах в профила ти да видя откога ти е последното мнение. Честно, мислех си, че нещо се е случило. Много се радвам, че сте добре. Новостите са за хубаво. Успех с новата работа и много целувки на твоите калпазани. Heart Eyes Kissing Heart
Знам, че е правописна грешка, но ми стана много смешно.
ОЛЕЛЕ, ДА! Joy Добре, че каза. Поправям се. Комично се е получило.

# 400
  • Варна
  • Мнения: 10 597
Сиви, всичко е наред, аз даже постнах снимка тип "опнала съм се на плажа " 😂

# 401
  • Мнения: 2 127
Новата работа ме ядосва..казах на интервюто, че нямам как да пътувам много, защото все пак имам куче, обаче като ме юрнаха насам натам...Чак ме питаха "е, какво толкова, остави го на някой"....ъъъ, окей, явно никога не сте гледали куче.
Заведох го на Нова Година у майка, да празнуваме заедно и той веднага си намери и си хареса моята бебешка топчице, дето я имам от раждането ми и си я взе...та и не я оставя оттогава, чудя се дали усеща или просто му хареса, че е гумена топка?
Има си кучета, които нямат проблем, ама ей го - аз не виждам как ще оставя Денис, с когото буквално не знам кой друг, освен аз и ММ, ще може да се оправи. Явно не схващат, че има разлика между куче и куче. А и какво значи остави го на някой, кой точно ни е длъжен да ни гледа нашите кучета?
Съвсем скоро и аз започвам нова работа и едно от нещата, които ме накара да им приема офертата е отношението - попитаха ме имам ли деца, отговорих, че имам само куче. Да не съм се притеснявала, повечето са родители и са толерантни, ако има нещо, да знам, че няма проблем.
Да видим дали ще е така, де.

Ето една усмивка и едно щръкнало ушо

# 402
  • Мнения: 40
Здравейте!
Аз по-рано ви питах за съвместното съжителство между котка и кученце-бебе. Е, взехме го - Шугър:
Скрит текст:

Срещата с котарака не беше стресиращо за кучето, но беше за котарака. Опашката му стана като четка за бутили и цяла вечер го наблюдава. В края на вечерта вече слезе до него, но кученцето е много нагло и иска игра с него, а на него не му поняса и бяга.
Скрит текст:


И след голяма и изтощителна игра, батериите свършват Satisfied



Та това е от мен и момчетата.

# 403
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Много е сладък Шугър. Heart Eyes
Ще се заобичат с котака, той разбира, че е бебче.

# 404
  • София
  • Мнения: 460
Ех, че сладко бебе Sparkling Heart  Ще се нагоди котаракът, къде ще ходи. Макар, че като се замисля моята Глезла така и не прие Оскар, ама поне са във въоръжен неутралитет и старателно се избягват.

Общи условия

Активация на акаунт