👒Нови придобивки в гардероба - 56

  • 102 887
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
И от мен едни лоуфъри на Eksbut в много интересен сребрист цвят със син подтон. Дай боже скоро да мога да ги понося в хубаво време. Кожата е мека и на първо обуване са много удобни. Смятам че ще мога да ги съчетава с доста аутфити. Simple Smile


https://www.obuvki.bg/obuvki-eksbut-4802-i84-1g-szary.html




Възползвам се да питам за марката Big Star, че харесах едни мокасини. Имате ли отзиви?

# 511
  • софия
  • Мнения: 4 180
Pink dress, може ли да кажеш откъде поръча втората рокля?

# 512
  • Мнения: 2 077
Pink dress, може ли да кажеш откъде поръча втората рокля?

Естествено Blush
https://nixa.bg/rokli/dantelena-razkroena-roklja.html
 
И една черна дантелена има, но много официална.
Качествени са им дрехите.

# 513
  • Мнения: 2 458
Pink dress, защо ще връщаш роклята, ако може да попитам? Да не би талията да е висока и да обезформя фигурата, сякаш е за бременни?
И на мене ми хареса рокличката.

# 514
  • Мнения: 1 024
Ивче, имам наблюденията ми са от едни платнени класически кецове Big Star. Доста ги носих и прах, все още са здрави.

# 515
  • Мнения: 3 266
Pink dress, на мен втората рокля повече ми хареса. Момичета, толкова се радвам, че има хора, които пазаруват в тази ситуация. Аз наистина съм се зарекла нищо да не купувам в дългосрочен план.

# 516
  • Мнения: 2 077
Elizabeth, не роклята е много хубава, в талията си е точно на мястото. Мисля, че не ми стои добре, аз не съм висока колкото манекенкага от снимката, а да правя още разходи за ремонт вече оскъпява инвестицията. Имам снимки, но не зная дали това е темата в която мога да ги покажа. Но ще покажа реални снимки на роклята.
Неви 86 и аз ги бях поръчала приди карантината и влошаването на обстановката. Иначе да, сега и аз не мисля да купувам разни изкушения докато не му се види края на заплахата.

# 517
  • Canada
  • Мнения: 3 452

Тези двете ги поръчах преди 10 дни с надеждата, че все пак ще успеем да стигнем април до морето, уви Confused


# 518
  • Мнения: 2 259
Пристигнаха ми обувките Simple Smile

Опитах се да измеря стелката. До тясната част на обувките, стелката е приблизително 25 см. Самият модел е за тясно стъпало. Иначе кожата е доста мекичка.

# 519
  • Някъде там
  • Мнения: 4 810
На мен ми пристигнаха блузката и полата.

Ето ги и на живо.

# 520
  • Мнения: 2 077
А, сега се сетих и за едни нови сандали купени за предстоящото лято!

# 521
  • София
  • Мнения: 2 374


Скрит текст:

# 522
  • София
  • Мнения: 1 351
Вчера и аз се почерпих за първа пролет.BlushОт Carlo Fabiani, но Бразилски.

# 523
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Някой с впечатления от качеството на обувките Eva Minge?

# 524
  • Мнения: 823
Някой с впечатления от качеството на обувките Eva Minge?
Супер са ,няколко лета нося еспадрили,не са мръднали+ едни боти .

Общи условия

Активация на акаунт