👒Нови придобивки в гардероба - 56

  • 102 919
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
За сега установявам,чеПинко-вците са най-подробни в инфото,а управителите на магазините им са най-големите симпатяги Stuck Out Tongue Winking Eye
Всички предлагат. Зависи на кой ще попаднеш, но ако е официално запитване, едва ли ще откажат. Отделно се намира достатъчно информация, кой шев, как, копче, бар код. Просто иска време. Има хиляди, дори десетки хиляди  страници изписани само за една марка... Всичко зависи от това дали на човек му е приоритет.
goddess,аз имах предвид пазаруването от официалните им магазини в Италия или от официалния им сайт.Отстъпки са ми правили на място и по тяхно усмотрение.Мен иначе ме е срам да питам за такива неща.Правило ми е впечатление,че на управителите си им дават големи правомощия и ако поискат,могат широко да"отворят ножицата".Била съм винаги спокойна за оригиналността на стоките,и ако съм проверявала чантите си по кода им е било по-скоро от любопитство,а не заради някакво съмнение.Иначе е вярно,че откликват на  комуникация и всячески се стараят да задоволят и най минималния интерес.Уверила съм се!
Преди време,си бях харесала  един особен модел,чанта на Пинко,за който късно разбрах,че е лимитиран.Бяхме във Верона тогава,и буквално под носа ми,купиха последната бройка в магазина.Нищо-казах си,ще си я поръчам от сайта им,когато се приберем.Да,ама не!Изчерпана!При официалните им представители-също! Почнах да ровя аз,но и междувременно да осъзнавам,че където и другаде извън споменатите търговци да я открия,вероятността да бъде фалшива е на 100%.Полудях-абе искам я и толкоз!Тогава се сетих,че преди време бях чела една статия във вестник, за наш българин,който по комунистическо избягал в западна държава,замогнал се,но с годините му домъчняло за нашенска луканка...Режима продължавал да е същия и нямало как да си дойде до БГ и да купи.Тогава нашенеца се обърнал към Хародс с молбата,те да му я доставят.Магазина имал такава практика,независимо от кой край на света е стоката и нейното количество.Плащаш си за услугата и готово.Стига разбира се стоката да е законна.Легнах аз на тази"кълка"и си мисля,че ако това е вярно и ми намерят чантата,ще е от сигурен източник и гарантирано оригинална-логично.Такаа..Пиша на Хародс,излагам молбата си,споделям шеговито и мъката си,давам подробни данни за артикула,питам за цена на услуга,пращам писмото,като през цялото време съм наясно,че вероятността всичко да е измислица и да стана смешна е голяма.Както и че е възможно изобщо да не ми отговорят.Нооо..след почти месец-изненада! Пишат ми хората,че след направеното проучване и запитване  от тяхна страна към представителството на Пинко,и по точно към отговорното лице на търговския им отдел(бяха изредили,имена адреси и т.н) за голямо тяхно съжаление трябвало да ми съобщят,че от отдела им отговорили,че въпросния артикул бил изчерпан и те нищо не можели да обещаят,но все пак да съм продължавала да следя сайта им...Писмото им завършваше с извинение и уверения,че са направили всичко възможно да ми услужат.Примирих се,че няма да я имам,но продължих да следя сайта на Пинко(така или иначе,често си зяпам там)...И чудо!Само след около 2 седмици,чантата беше отново налична и веднага я грабнах!Явно бяха много малко бройки и изчезнаха за отрицателно време!
Та сега си я имам и много и се радвам! Ето я
 

Това,което не успях да разбера обаче е-наистина ли от Хародс,предлагат такава услуга или защото са"големи"са решили просто да направят жест!? Нищо не бяха отговорили в писмото си на моето запитване за тарифа/цена на услугата.

Последна редакция: пт, 24 апр 2020, 11:48 от Nina_Z

Общи условия

Активация на акаунт