Вашето семейство и компанията ви

  • 2 274
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 260
Семейните приятели са ни главно кумовете и още една двойка, но нямаме много време за виждане, както и те. Преди се виждахме веднъж в седмицата, но сега те си имат грижи около майка му и сме разредили много срещите, а страшно ми липсват.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Чак за големи семейни приятелства не мога да кажа. Имаме приятели, които виждаме от време на време, но не семейно. В общи линии всеки си има неговия кръг.

Peace

# 17
  • Мнения: 98
Ох за съжаление тук в чужбина е много трудно  да намериш не само близки приятели, но  и време, през което да се събирате, защото работата е на първо място, а и разстоянията са много големи и събирания всяка вечер са просто абсурд, така че нямаме т.н. семейни приятели .

# 18
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
И аз не мога да кажа 4е имаме точно такива семейни приятели  Confused
Когато сме си в България се срещаме с мои добри познати - все пак приятел е силна дума и аз имам 2-3.
Когато сме в в чужбина излизаме по семейно с колеги на мъжа ми у техните жени, или ние ги каним на вечеря в нас или те в тях. Но в чужбина приятели както в България едва ли бих имала.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 926
Koгато бяхме студенти бяхме голяма весела компания Grinning Сега почти всички си заминаха по родните места Cry  - Останахме само ние и още едно семейство . С тях сме си по-близки , иначе имаме доста познати , но напоследък нямаме много време за излизане. Мъжа ми е малко по-свит и не говори много -много Wink Аз обаче съм много устата. Обичам да излизам с приятели, а той гледа детето и цъка на компа Party

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Като семеини приятели мога да определя само едни - братовчедката на мъжо която познавам и аз от дете и много ме боли че още си нямат детенце.

# 21
  • Мнения: 8 505
Не деля приятелите ни на семейни и несемейни.Важното е,че са приятели на нашето семейство,т.е. на нас двамата,защото отдавна не ги делим на мои и негови.Виждаме се когато можем,всяка вечер в никакъв случай.През 2-3-4 дни сме или на гости,или посрещаме гости.

# 22
  • Мнения: 958
Ние още не сме законо семейство но си живеем заедно което обуславя и семейни приятели
имаме две семейства страхотни са
едното е на моя приятелка другото е на приятел на моя приятел
много са готини и ни е адски весело с тях иначе останалите са си отделни приятели мои или негови
хубавото е че той се разбира с мойте приятели обаче аз повечето негови не ги харесвам и ми личи.

# 23
  • Мнения: 2 220
Имаме, но се се виждаме много често. Всеки си е зает с нещо и няма как. Но аз си имам няколко приятелки, с които отвреме-наврме пия кафе. Иначе си имаме приятели, които не са в Пловдив и за съжаление се виждаме много рядко.

# 24
  • Мнения: 328
За съжаление приятелските семейства,с които се събирахме най-често,заминаха в чужбина.Сега от време на време излизаме с приятели на мъжа ми от студентските години,те май останаха единствените.Другите ни приятели са по морето и с тях се виждаме по 2-3 пъти годишно,но за сметка на това си прекарваме страхотно.

# 25
  • Мнения: 217
Това със семейните ни приятели е голям проблем. Всички ги е хванал бесния еснафлък. Като че ли след като се изпожениха си направиха доброволна лоботомия. Уж млади хора, около и малко над 30-те, образовани, а като седнем се говори само за манджи, домакинство и кой за какво пести за да си купи.
Като бе ли предпочитам вече да се виждаме с несемейни хора, отделно имам приятели (повечето мъже), с които мога да изпия една бира и да поговоря за нещо различно от вчерашната манджа. Друг е въпроса, че приятелите мъже се поувличат чат-пат, ама аз съм му хванала цаката и след директен разговор, остават тия,  дето настина са приятели.  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 7 242
Нямаме много семейни приятели - 3 семейства с деца и едно без. Средно на седмица излизаме с тях 2 - 3 пъти. Индивидуални приятели почти нямаме и невиждаме. Почти винаги сме в комплект Grinning

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имаме едно приятелско семейство - мой съученик и жена му. Дъщеря им и Дени са родени през един месец и всъщност са отгледани заедно. Много сме си близки, но не се събираме всеки ден, това е абсурдно. Мъжете се виждат за сутрешно кафе и бягат по задачи.
 Имаме си и приятел "стар ерген", който е чудесен, дъщерите ми го обожават. Но той сякаш се чувства неудобно, откакто имаме деца...

# 28
  • Мнения: 1 364
Имаме едно приятелско семейство с които се събираме да играем карти, излизаме. Също така излезаме с кръстниците, сестра ми и зет ми. А иначе всеки си има свой кръг от приятели и си поддържа връзка с тях.

# 29
  • Мнения: 1 081
    При нас така се случи, че несемейните станаха и семейни приятели. Просто и двамата с мъжа ми ходехме по едни и същи места - концерти, заведения, метъл-клубове и всеки си имаше гаджета и компания, която обаче беше обща компания и така си продължиха нещата. Докато не забременях всеки ден бяхме някъде навън, дали по гости, дали на клуб, дали на заведение, просто и двамата бяхме свикнали така поотделно, а после като се събрахме установихме, че няма защо да го променяме и така и остана. Аз обаче април месец забременях и на 12.май легнах на легло и досега лежа, така че никакви излизания, поне засега. То после още по-трудно ще стане, ама ще му намерим колая някак, баби нали има, пък като поотрасне наследника ще го водим по концерти   superuu  superuu

Общи условия

Активация на акаунт