Модни тенденции в прическите. Тема 12

  • 36 734
  • 726
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 227
Такива прически стоят добре на малко по-плътни коси, аз бях в продължение на 2 години с такава, ту по-къса ту по-дълга, лесно се поддържа и косата ти ще се съживи и ще се посгъсти като я резнеш толкова. Аз сега се опитвам да я пусна моята, иначе бих си седяла с късичка, много е свежо и младежко.

# 106
  • Мнения: 2 614
От няколко месеца косата ми е без блясък, дори след боядисване. Виждам много нови растежи, а я усещам изтъняла по дължините. През студените месеци ми се омазнява по-бързо и минавам на билкови шампоани, помагат ми и в периоди, когато съм наблегнала на протеина. Категорично се отказвам от чисто хидратиращи продукти, не са за мен. Имам нужда от продукти за боядисана коса, за да върна блясъка. Обикновено използвам червената серия на Елсев, любима ми е, но искам да разнообразя малко. Нещо да препоръчате, имам наблизо ЗР ДМ и Елитис?

# 107
  • Мнения: 1 227
Ако си с по-ограничен бюджет бих ти препоръчала от Златна рибка продуктите на Олиосета:

https://www.zlatnaribka.com/olioseta-oro-del-marocco/oro-di-luce … ro-di-luce-250-ml - много хубав и лек протеинов шампоан

https://www.zlatnaribka.com/olioseta-oro-del-marocco/oro-del-mar … e-and-pure-250-ml - доста добра маска, подхранва и дава супер блясък.

Може да си вземеш и олиото за боядисана коса с масло от камелия.

# 108
  • Мнения: 1 656
А на какви лица стои тъй наречения боб/ лоб?

# 109
  • Мнения: 1 227
Според мен седи добре на малко по-овални лица, защото издължава визуално, особено ако си на черта и носиш косата на път посредата (тим Ким Кардашиян).

# 110
  • Мнения: 3 305
За мен стои добре на правилна форма на лицето. Иначе ако имаш бузки изглеждат още по-големи. Говоря за прическа боб.

# 111
  • Мнения: 18 588
Олиосета придават много блясък. Екстра ординари ойл на Лорел също. И моята е много суха и лишена от блясък. Само първите два дни след баня е добре като сложа продуктите и после е слама. Това е цената да съм червеникава.

# 112
  • Мнения: 1 656
Ами не ми е правилна, овално е с остра брадичка, горе върха на главата е по скосен, не вдигнат и заоблен,  като челото е по _широко... по_ триъгълна може би.... ама и аз го обясних Simple Smile

# 113
  • Мнения: 1 334
С кръгло лице съм, от поне 5 години съм само с Боб-вариации.Стои много добре.
А, продуктите на Олиосета на мен не ми харесват, не правят нищо ..изключително.Боядисвам се.

# 114
  • Мнения: 1 227
Те са леки продукти и са сравнително евтини, Seeflower може би за теб са слаби. Няма как да ги сравним с Керастас като ефект, но не са лоши според мен, по-добре от Елсев.

# 115
  • Мнения: 1 950
Показвам последната си промяна. Само освежаване на цвета с лек оттенък. Цвета е лешник на ММ бюти без амоняк. На слънце е лешник, на сянка е тъмна. Харесвам се.

# 116
  • USA
  • Мнения: 7 369
Да,хубав цвят се е получил.
Нямам идея дали шампоаните/маските/серумите на Олиосета са добри,но ползвам тяхната боя за коса и я препоръчвам.Наистина е много щадяща,а за мен това е приоритет #1 при боите.

Моята коса я съсипах от 2 обезцветявания/bleach му казват по американско.Веднъж вкъщи и веднъж в салона.После 1г докато я оправя и тр да я отрежа до нивото на ушите.Не мога да си представя ако направя това не 2,ами 6-7 пъти.Освен ако не си ползвала някои много слаби,дрогерийни продукти? Нямам логично обяснение.

# 117
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 556
Кристал, това са два различни цвята, нали? Първото ми изглежда махагоново и повече ми харесва, защото е тъмно и лъскаво. Simple Smile

# 118
  • Мнения: 1 950
Кристал, това са два различни цвята, нали? Първото ми изглежда махагоново и повече ми харесва, защото е тъмно и лъскаво. Simple Smile
Да, два цвята. Едното излиза на стайна светлина, другото на слънчева. От едно боядисване е, снимала съм в един и същи ден. Да не си помисли някой, че с различни бои е ефекта:)

# 119
  • Мнения: 2 614
Показвам последната си промяна. Само освежаване на цвета с лек оттенък. Цвета е лешник на ММ бюти без амоняк. На слънце е лешник, на сянка е тъмна. Харесвам се.
Скрит текст:

Боите на тази марка винаги ставаха много тъмни на моята коса. Това с кой номер е правено?

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 13:52 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт