"гащите" по време на бременност

  • 6 821
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
пра6ки с ниска талия

# 16
  • Мнения: 657
Нормални с ниска талия

# 17
  • Мнения: 2 039
Нито едно от изброените.Мнооого плитки гащички от памук,не знам какво щях да правя без тях  smile3506

# 18
  • Мнения: 407
От години си нося прашки и ми е много неудобно с бикини.В някой моменти от месеца нося и боксерки,но много отдавна не ми се е налагало  Joy

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами мен всичко си ме стяга и особено вкъщи ходя без нищо  Embarassed Надявам се скоро да мога да си влезна в бельото  Blush

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ходех с прашки, само на края си купих 2 чифта "гащи" Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз по принцип не мога да нося други гащи, освен прашки, та и по време на бременността бях с такива, просто си накупих по-еластични и ги носех основно под корема.

# 22
  • Мнения: 318
В началото предпоитах гащи над корема, а сега само прашки ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 301
От години ходя само с прашки - по време и на двете ми бременности също ходех само с такова бельо.

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 4 867
не ми се е налагало да си сменям бельото заради бременността

# 26
  • Мнения: 1 052
нормални бикини под корема, защото ми бяха най-удобни. От един момент нататък не можех да понасям да ме стяга нещо, и затова прашките бяха низвергнати.

# 27
С прашки с ниска талия, защото от години си нося само такива и са ми много удобни. Е, след раждането, заради превръзките и шевовете носех плитки бикини  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 288
нормални памучни меки бикини. с панталон обаче носех прашки. не мога да понасям да ми се очертават гащите на панталона.

# 29
  • София
  • Мнения: 529
С прашки, само дето към края бяха бая голям номер  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт