Нашите кухни - 81

  • 48 520
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 40 905
Теоретично има възможност кантът да е фабрично формован в подходяща форма и после да се залепя върху фрезования профил като съвпадат плътно. На мен и без това ми мяза на пластмаса, та се връзва. Това е съвсем възможно ако става дума за серийни мебели.

# 751
  • Мнения: 594
Здравейте. Идеи за showroom за кухни или поне плоскости, за да отидем да видим мостри и да се ориентираме какво искаме, че само с малки парчета материал и снимки в пинтерест е трудно Simple Smile
 Икеа и Салекс са ни в списъка, но ще се радвам и на други препоръки.

# 752
  • Мнения: 12
Извинявай, ама при ПЛОТ от масив да ти казват, че ГЪРБЪТ няма да е устойчив??? При положение, че гърбът е много по-слабо изложен и на влага, и на термични въздействия от плота? Никакъв проблем нямаш с гръб от масив според мен.  И това на снимката е масив според мен.
Плота ще е термоплот на Егер с дървесни мотиви, пак поради причината, че ме разубедена за масив

# 753
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Теоретично има възможност кантът да е фабрично формован в подходяща форма и после да се залепя върху фрезования профил като съвпадат плътно. На мен и без това ми мяза на пластмаса, та се връзва. Това е съвсем възможно ако става дума за серийни мебели.
Не са серийни.
Едно решение за кът за хранене. Зонира и няма проблем, че не е центрирано предварително осветлението над масата.

# 754
  • Мнения: 6 292
Здравейте. Идеи за showroom за кухни или поне плоскости, за да отидем да видим мостри и да се ориентираме какво искаме, че само с малки парчета материал и снимки в пинтерест е трудно Simple Smile
 Икеа и Салекс са ни в списъка, но ще се радвам и на други препоръки.
Интериор-И, те са с блум и kaindl
http://interior-i.bg/

# 755

Общи условия

Активация на акаунт