Парфюмни размисли и страсти - 235

  • 55 950
  • 730
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 470
Във Враца преди няколко месеца виждах Лост Чери на центъра, пълен тестер. Премигнах невярващо.
От Килиан за шир потреба серията много харесвам Adults заради смокинята.
Парфюми с огромен шлейф мога да добавя Скандал Интенз. 

Lilit_lill, двата които сте придобила Нарцисо и Идол са по-нежни и лични така да се каже, ако са представител на вкуса ви, тествайте всичко, което дамите препоръчват, понеже тези парфюми са не само много могъщи, а и доста по-дълбоки и тежки.
Макар че ако Ангелите са ви слаба ракия, то какво ли би могло да ви стресне?  Simple Smile

# 466
  • Мнения: 74
Bright Crystal, просто не мога да се сдържа и ще те окуража за покупка на Rush. Спомням си, че се колебаеше на скоро. Аз го гледам от около година вече и все се чудех дали сега да купувам този стар парфюм, все ми излизаше друго, по-спешно, а и си държи цена по принцип той. Обаче го дебнах, дебнах и най-после ми изпадна добра оферта
Скрит текст:
от makeup, тестер за 77-8 лв.
, поръчах го и днес дойде Simple Smile Еми чудничък е Simple Smile Знам, че има хора, които ги дразни, нормално. Но на мен толкова щастливо носталгично настроение ми носи, постоянно го усещам и му се радвам. В същото време ми звучи модерен, секси и сякаш подходящ за всяко време и сезон. Да не звуча ретро, ама този парфюм ми напомни какви парфюми излизаха преди години - малко на брой, някак различни един от друг и сякаш всеки ставаше хит за дълъг период от време, та чак и до днес, просто нямаше толкова избор и всеки от тях получаваше внимание. Отплеснах се, не искам да отварям тема какво е било преди и сега - винаги е имало и ще има аромати за всеки вкус Simple Smile

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Към дамите от Пловдив къде може да се пробва този Роял в града? Много ме заинтригува, а във Венера е изчерпан, в същото време в Дъглас и БЗ май го няма. Изкушавам се да го поръчам на сляпо, но пачулито ме смущава. Точно заради тази съставка не мога да нося Шисейдо Зен, а толкова ми харесва и е толкова траен. Confused
В Прити шоп го има.

# 468
  • Виена
  • Мнения: 924
Аз да питам малко провокативно - къде ги носите тия чудовищни шлейфове?  За офис ми се струва абсурдно, за затворено помещение в повечето също ми изглежда неуместно, в обществени сгради - направо нахално.  На улицата може би е уместно, но все пак от улицата влизаме някъде. Може би за нощен клуб, за бал, не знам, любопитно ми е

# 469
  • Мнения: 3 015
На моята кожа нищо не е чудовищно и шлейфово....хахаха-всичко се задържа максимум 2 часа,в косата повече,но за да ми помирише косата човек трябва доста в мен да се е забил.....

# 470
  • София
  • Мнения: 3 876
То с тези тенденции парфюмите да стават все по-слаби, разводнени и нетрайни, критериите за "чудовищен шлейф" също са различни. Това, което е сега чудовищен шлейф, в миналото е било просто нормален парфюм.
Видях в Парфимо тестери на Elie Saab Le Parfum Royal на много ниска цена.

# 471
  • Бургас
  • Мнения: 270
Чесно  казано отдавна не ми пука след като колежките ми могат да ме душат с Рефански имитации и ейвънски ужасии... И да, това което днес е чудовище, преди 20-25г. беше съвсем нормална трайност и шлейф

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 18:40 от rajnaa

# 472
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз си ги нося навсякъде където ми е кеф.
Питате ли ги моите съкилийници - 3-ма сме в стаята. Grinning
Свикнали са ми, избор нямат, но пък се кефят на парфюмите ми. Grinning

# 473
  • Мнения: 8
Благодаря много за бързите отговори. Страхотни сте!💝

# 474
  • Мнения: X
Аз съм сама в стаята, не душа никого. Който влезе се радва на аромата. Понеже винаги нося парфюма за деня в чантата, като отида на работа, проветрявам добре и си пръскам два три пъти в стаята, за да ми ухае на хубаво. Няма да се ощетя.
Повечето ми парфюми са плътни, но не тежки. Има и по-мощни, но силата на аромата зависи от количеството.

# 475
  • Мнения: 31 331
Съобразявам се и с мен се съобразяват. Чудовщни шлейфове не понасям, както и да ме тровят. Моля да не се ползва, мен също са ме молили и спазвам. Тамян и горещи дървеса на работа не нося.

# 476
  • София
  • Мнения: 9 547
Влизам да споделя, че Облачето на Ариана Гранде много допадна на тийнеджърката - голям фурор Wink Дъщеря ми се напръскала и тя, цяла вечер и цяла сутрин ухае - ще й се купува и на нея.
Казах ти! Flowers Hibiscus  Hands Raised Hands
Парфюма е страхотен и силажа след него също! Обожавам дъщеря ми да ухае на него! Yum

# 477
  • Мнения: 2 254
Облачето ми е топ любимец и винаги обира овации,много ме радва,а за тази цена,направо го пръскам без да го жаля....днес прясно боядисана,издухана и гримирана се напръсках порядъчно с Делина мист за коса и направо летя от кеф...ама как може парфюмът да е мръсно скъп и невъзможно примамлив за моята не жна душа:)).....ако някой ми беше казал,че това ще го напиша преди 2 г,когато имах 5-6 парфюма,щях да го опиша като луд,а сега аз съм лудата..

# 478
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Ох ,и аз въздишам по Делина ,явно не съм сама.Heart Такава красива роза е този парфюм ,направо да се разтопи човек ,проекция жестока! Колко му е да го ударя от немския сайт ,и тази лудост ще направя.

# 479
  • Мнения: 435
И аз най-накрая се разписах с проба на Роял-а.
С началото си много ми напомни на Круизния Ангел и неговото мангово сорбе ...
И за мен Роялът си има от Круизния Ангел, но после е със собствени претенции.
Може да се пробва също в Прити шоп на Витошка и в Нотос галерия – Ринг Мол.
bombolino, мн ти благодаря за бързото включване Heart

Общи условия

Активация на акаунт