Парфюмни размисли и страсти - 235

  • 55 801
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 656
Еее, Атти, аз докато се туткам да прочета отзиви за този сапунен тамян и сте го изкупили. Да разкажеш после.
Само да дойде - докато оформях поръчката си, бройките неумолимо намаляваха, надявам се да стигне за мен.

# 61
  • Мнения: 31 208
Някоя от вас може ли да каже няколко думи за този парфюм-Supreme bouquet YSL -благодаря предварително Simple Smile
Страхотен е. Само хубави неща мога да ти кажа за него. Задължителен за проби за белоцветните любители. Мека, пухкава гардения, плодове, муск. Разкош. Женствен и с добра трайност при мен. Модерен без накъртваща тубероза и младежки.

# 62
  • Мнения: 654
Нова тематика, благодаря! Като се замисля, май си сменям периодично кожата, всяко ново подушване, ако ме грабне на прима виста, замества предходната" втора" кожа.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Денс Kiss за темата ,като втора кожа са ми Моновете, а сега и новата ми Бомба.Получих си Flowerbomb Nectar Viktor&Rolf for women покупка без тест и ударих джакпота с този парфюм:bowtie:.Силно мой е ,радвам се ,че толкова много ми допадна и се сля с мен.Секси ,предизвикателен ,истинска гаджеловка е тази Бомба ,за мен обаче доста се различава от ЕДП ,тази е по -завършена зеленият чай ,който там ме мореше на моменти тук не е така интензивен за мой късмет.Отворът му е с взрив от касис и в тази си част е доста сиропиран ,постепенно обаче се отдръпва, в сладкото цветно сърце на моята кожа властва жасминът.Не мога да се съглася ,че този парфюм е захарна диабетна бомба приличаща на Скандал ,ЛВЕБ и производните им/които иначе харесвам/  ,при мен сладостта не е лепкава ,досадна ,а поднесена много елегантно  и премерено ,усещам този парфюм копринено мек.Heart Вълшебна смес ,блендната перфектно ,на моменти ми напомня Линтерди ,в друг момент Принцесата на Килиън ,но този ми харесва много повече.Според мен неговото време е през пролетта и есента.Появява се една восъчна мекота ,която ме побърква ,същото това го има и в Линтерди ,дяволски добра работа от Виктор и Ролф.Един от най- добре направените парфюми в своята група със скъп звук за мен през последните години ,голяма любов ми стана.Завършекът му е с мека ванилия ,тонка и пачули ,истински предизвикателен ,обичам го.Kissing HeartHeart EyesHeart

# 64
  • Мнения: 31 208
Честит! Радвам се, че ти харесва.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Благодаря ,скъпа много, много съм щастлива.Kissing Heart

# 66
  • Мнения: 4 422
Някоя от вас може ли да каже няколко думи за този парфюм-Supreme bouquet YSL -благодаря предварително Simple Smile
Много красив парфюм! Да не се повтарям с Денси за любители на бели цветя е ,ако познаваш Rouge Malachite много са близки,много..

# 67
  • Мнения: 2 971
Аз цялата отминала есен ви пях за Нектарената Бомба,за нейния сексапил,за нейната гушкавост ама кой да ме чуе...хаха...всичко с времето си.
Честито,Брайт-подготви се за масови атаки от силния пол 😃😜
А със Supreme bouquet Ysl се взимаме-то е ясно.Благодаря ви Денс,Мимозка....ех ...какво щях да правя без вас /😀вероятно доста пари щях да си спестя 🤣/

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 09:13 от macadamia

# 68
  • Мнения: 721
Хубава тема! Благодаря на идейния автор и на изпълнителния асистент Flowers Hibiscus😁😉

Като мой парфюм бих посочила Prada Infusion d'Iris, тъй като съм го носила по едно време 1-2 години подред без да сменям и все още имам резерви, а и го купувам ако го видя, ей така за всеки случай защото вече го няма стария вариант. Друг, който много обичам и си поддържам е Prada Amber, вече цяла седмица само него пръскам и е като да си облечеш стария любим кашмирен пуловер, който ти стои като ръкавичка. И третият, който също ми пасва идеално е Jean Paul Gaultier 2, който миналата година на една ваканция открих в една парфюмерия и изкупих 3-те бройки, които им бяха останали, стои ми като my skin but better Simple Smile

 Иначе тази година си бях поставила за цел да се огранича с покупките на парфюми, но само за първите 5 дена от януари купих 3 парфюма.

Един на By Terry, който бях пробвала и, в който се влюбих отведнъж, на Bond N9, West Side мисля се казваше, него го поръчах на сляпо и се надявам да ми хареса, поне по ноти ми звучи като нещо, което бих носила и третия е Terracotta на Guerlain, който е по-ваканционен.

А в wish list- а ми, Armani Prive Bleu Lazuli скочи на първо място, пробвах го на скоро и много ми хареса, но за сега почивка поне 3 месеца  ( 🤔)

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 23:35 от Jeune Fille

# 69
  • Мнения: 4 422
Аз цялата отминала есен ви пях за Нектарената Бомба,за нейния сексапил,за нейната гушкавост ама кой да ме чуе...хаха...всичко с времето си.Честито,Брайт-подготви се за масови атаки от силния пол 😃😜
А с Supreme bouquet Ysl се взимаме-то е ясно.Благодаря ви Денс,Мимозка....ех ...какво щях да правя без вас /😀вероятно доста пари щях да си спестя 🤣/

От къде ?В България в момента поне го няма онлайн..

# 70
  • Мнения: 31 208
Аз цялата отминала есен ви пях за Нектарената Бомба,за нейния сексапил,за нейната гушкавост ама кой да ме чуе...хаха...всичко с времето си.Честито,Брайт-подготви се за масови атаки от силния пол
А с Supreme bouquet Ysl се взимаме-то е ясно.Благодаря ви Денс,Мимозка....ех ...какво щях да правя без вас /вероятно доста пари щях да си спестя /
Не те съветвам да го купуваш насляпо. Пробвай Армани червеното Руж Малахит, наистина са близки.

# 71
  • Мнения: 2 971
Сравнението с Rouge Malachite тотално ме нави-много го харесвам 😊🌹

# 72
  • на майната си
  • Мнения: 150
Страхотна тема, като гледам началото, бързо ще привърши.
Моята втора кожа е този жребец, единственият му недостатък е, че е прекалено нахален, но като се досетим, че и "Мона Лиза" има недостатъци, нищо ненормално...

# 73
  • Мнения: 20
Здравейте. Все още търся своя аромат, който да не изпразни джоба ми и същевременно да го обичам Smile, така че все още нямам втора кожа!

Погледнах Yves Saint Laurent Black Opium, но не ми беше по джоба,  хареса ми и си взех реплика от Рефан.

Купих си CHOPARD CASMIR от Parfimo, но не ми е по вкуса, мирише ми странно, като на шампоана Кря, Кря Grin. Някой друг използва ли този парфюм? Харесва ли ви, имам чувството, че просто ще си стои на шкафчето...

Много исках парфюм с доминиращ аромат на теменужки, не намерих много, но в същия сайт намерих Accessorize Enchanted Eau de Toilette, който много ми харесва като аромат, цветен, нежен, сладък, но сякаш не издържа много. Имам чувството, че само аз си го усещам и то за малко.

Странно ми беше, че в този сайт парфюмите пристигат без капачки... така ли е и при вас?

Поздрави момичета и благодаря за миналите предложения! Приемам още, лимита ми е около 50 лв Smiley.

# 74
  • София
  • Мнения: 5 656
Поръчвала си тестери, затова са без капачки. Това не зависи от сайта.
Accessorize Enchanted наистина не е кой знае каква бомба, но с добро количество апликации (10-12-15) или с подновяване след час примерно издържа едни прилични 6-8 часа.

Една чудесна теменужка, много богато развитие, за първи път срещам виолетков аромат, който успява да избяга от дефинитивно очакваните бонбонки и да се развие и промени многократно и много красиво. Малко надхвърля бюджета ти, но си заслужава всяка стотинка.

Общи условия

Активация на акаунт