Секс до кога по време на бременност?

  • 4 055
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
До края.

# 16
  • Мнения: 282
Ако всичко е нормално, до края. Някои лекари препоръчват прочистване на влагалището последните 3 седмици, но твоя доктор ще ти каже!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 408
До края, ако няма противопоказания, за които предполагам своевременно ще те осведоми гинекологът ти Simple Smile))

# 18
  • Мнения: 1 272
Ако нямаш изрична забрана от лекар, можеш да правиш до изтичането на водите и задължително с презерватив  Peace
newsm10

# 19
  • София
  • Мнения: 2 164
Докато имаш желание и се чувстваш комфортно, стига да нямаш лекарска забрана, разбира се.

# 20
  • Мнения: 330
Ние си правихме до края и без презерватив PartyЧувствах се страхотно и постоянно ми се правеше секс.Ако се чувстваш добре,не виждам пречки.а и бебето усеща,когато на мама и е хубаво Grinning

# 21
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Ние си правим постоянно и се чувствам жестоко, като разгонена кучка съм откакто съм забременяла  smile3533
Дано до края всичко да е наред и да продължим в същият дух  newsm17

# 22
  • Мнения: 330
Ние си правим постоянно и се чувствам жестоко, като разгонена кучка съм откакто съм забременяла  smile3533

И аз това исках да кажа(със същия епитет Mr. Green),но ми стана неудобно Embarassed newsm10

# 23
# 24
  • Мнения: 407
Ако нямаш някакви медицински показатели -до края.

# 25
  • Мнения: 327
Засега си правим,после бебето е в ''екстаз''поне 0,5час.Докато мога! Simple Smile

# 26
Секс можеш да си правиш до края освен ако нямаш лекарска забрана.на мен ли ми се струва или наистина секса е по готин докато си с тумбак? newsm47

# 27
  • Мнения: 82
До края   newsm10

# 28
  • Мнения: 216
ДО ПОСЛЕДНО luvbed

# 29
  • Мнения: 330
Секс можеш да си правиш до края освен ако нямаш лекарска забрана.на мен ли ми се струва или наистина секса е по готин докато си с тумбак? newsm47

По-готин е:)Било свързано с някакви разбеснели се хормони:)

Общи условия

Активация на акаунт