Отговори
# 210
  • Мнения: 25 851
Въздуха ни е супер. Има достатъчно морски бриз да издухва каквото има изгоряло.
Виница много ще ти подхожда. Но нали каза, че там няма заведения...

# 211
  • Варна
  • Мнения: 14 555
За Аспарухово е той . Във Виница ще го сурвакат редовно. Petre , ти много "достоверни" източници на информация имаш. Манталитета взимаш ли го под внимание? После с години ще търсиш наематели и как да си избиеш парите.

# 212
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Кой пък ще го сурвака ми е интересно, все едно тука има някаква компактна маса дето следи за порядъка и всякакви отклонения от местните нрави и обичаи. Повечето в града вече са такива родени на по една туба бензин оттук. Не знам дали са опростачили града, не си спомням едно време по-културно ли беше или сме си били същите. Не мисля, че Петре ще стори нещо лошо ако дойде да живее тук що се отнася до генетичния материал.

# 213
  • Мнения: 177
Да бе кой ще ме сурвака, ромите в Аспарухово или за Виница има Бабаити Мутри казвайте бързо.По принцип проблем с диалекта ще имам веднага ме разпоЗнават че не съм от тук , затова са ми правили забележка че говоря тихо и не ме разбират ... леле те ако знаеха и си отпусна езика както си говора по принцип _Ептем няма да ме разбераТ 🤣. Тва за генофона ме изкефи  абе не се мисля за Брад Пит ма поне съм синеок и 1.78 бивам може и да си прав .... бял но мисля че като живея там ше потъмнея, за един месец Май изгорях като текезесарски тен беше ужасно Simple Smile само от ходене и обикаляне дай боже да си хващам тен здравословен ... макар че тва море лъже като почна да бачкам в града я го ползвам я не. Е Лъки нали има пицария там , не сам за денонощен купон толко млад и наивен, но си права ше трябва с таксита излиза скъпо малко отделен си незнам колко е безопасно не съм замръквал по тия места да видя има ли осветление криминални и т.н  скоро идвам и ще проуча всичко. Simple Smile

# 214
  • Варна
  • Мнения: 14 555
Който няма кинти за родното село да идва във Варна ли Penkoman? Може да крачи гордо и да вика :"- Булгарише, булгарише.."

# 215
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Това Генофона сигурно ще е телефона на крокодила Гена.

Който иска да идва, не ми дреме. Само един ден шофиране и ти стига да се отчаяш от човечеството. По-скоро аз ще си обера партакешите към някое село ако намеря подходяща съмишленица някой ден, щото сегашната неще.

# 216
  • Мнения: 204
А, на картинката кой блок кой е?

От към 3-ти март е блок 1 (3 тела - 3 входа), зад него е блок 4 (2 тела/входа по 8 етажа). Ниската част до блок 4 не знам дали ще я строят сега.

Аз не съм варненец но да кажете че Гетото Възраждане става за нещо , като параметри и комплекси може и да е ок  то там няма един нормален бордюр и асфалт . Аз даже в работен ден съм обикалял 1-2 пъти представям си събота и неделя е Бомбай  1  парк за 4 района.

Пък то преасфалтират точно Възраждане и му правят паркоместа и тротоари. Другите райони по колко парка имат? Само питам...

Над 7 етажа в Аспарухово не съм виждал сграда

Толкова си гледал значи... Всичките им стари блокове са от 8+ етажа... Ама то на гуглето не ги пише.

Явно града ще бъде тотално осран със стъкларски сгради тип Брюксел централно а и Съветският парк ше бъде застроен от БРИЗАДЖИИТЕ.

Къде е съветският парк?! Къде ще има стъкларски сгради?

Мисля, че на теб най ще ти пасне Каменар - на 5 минути от центъра на Варна, няма високи сгради, можеш да си вдигнеш една къща там с голям двор, дървета като в Гръцката махала?!, ще виждаш цяла Варна от високо. Рай е там, разгледай го на гуглето!

# 217
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Ако това за Пенемата е така, то много зле. Защото ще се окаже, че там ще е сторителна площадка при вече живеещи хора 3-4 години още.

# 218
  • Мнения: 391
Започнах да следя темата, защото ме интересува имотният пазар във Варна. За съжаление все по- често се измества полезността от информацията, която споделяте. За генофонда може да се отвори нова тема, а не да се разводнява тази.

# 219
  • Мнения: 204
Ако това за Пенемата е така, то много зле. Защото ще се окаже, че там ще е сторителна площадка при вече живеещи хора 3-4 години още.

Голяма част от Възраждане ще е площадка в следващите години. Аз лично мисля да се нанасяме след около 3 години (довършителните работи ще отнемат време), когато може би ще поприключват с грубия строеж на следващите тела.

# 220
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Така е ама Сезони ги строят успоредно и ако си взел в Лято и гледка към езерото и към парка изобщо не те бърка кой къде какво прави.

# 221
  • Мнения: 204
Така е ама Сезони ги строят успоредно и ако си взел в Лято и гледка към езерото и към парка изобщо не те бърка кой къде какво прави.

Повярвай ми, в голяма грешка си. (с най-добри чувства) Живея на 500 метра от Сезони в момента. През последните сигурно поне пет години постоянно всичко е в прахоляк, защото не спира да се строи около нас. Няма значение на къде ще ти гледа апартамента, праха е на всякъде за съжаление. Единственото спасение може би би било на по-горен етаж.

П.С: Ренесанс ще стане след Сезони, Светлина също, K-Sky, тия на Спартак ги забравих как се казват. Не е като да няма какво да се строи.

# 222
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Да, така е, аз имах предвид, че едно е праха, друго е да ти строят пред терасата, а в Сезони има сгради пред които няма да се строи.

# 223
  • Варна
  • Мнения: 996
Започнах да следя темата, защото ме интересува имотният пазар във Варна. За съжаление все по- често се измества полезността от информацията, която споделяте. За генофонда може да се отвори нова тема, а не да се разводнява тази.

За съжаление е така, някой хора не се усещат какви тъпотии пишат, други започват да им отговарят и опонират и става един махленски чат, който с нищо не е полезен на човек, интересуващ се от ситуацията на пазара.

# 224
  • Мнения: 2 007
Аз на петре мненията ги прескачам.
Имаше ли протест за застрояването ?

Не съм много сигурна кое е Възраждане, кое Петлешев ( беше навремето май ) но има 2 парка доколкото знам - един с/у Кайфланд и там където е пързалката. Нещо което за съжаление Левски няма. Там застроиха всяка градинка - примерно където е Билла на околовръстното.

Общи условия

Активация на акаунт