Отговори
# 90
  • Мнения: 1 994
alethea нещо по конкретно , че този булевард е дълъг и все около Морската, а тази палата не успявам да я намеря къде е ?

# 91
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
Това е между Летния театър и Фестивалния комплекс.

# 92
  • Мнения: 1 994
Ако е тази на братя Миладинови , точно след паркинга на ФК  ~ 1700 евро кв.м. , на строителя офиса е на ъгъла на Цар Асен и Раковска. Тази кооперация също е негов обект.

# 93
  • Мнения: 481
Ако е тази на братя Миладинови , точно след паркинга на ФК  ~ 1700 евро кв.м. , на строителя офиса е на ъгъла на Цар Асен и Раковска. Тази кооперация също е негов обект.

има ли уебсайт на фирмата и/или сградата?

# 94
  • Мнения: 8 749
Дали случайно е Строй Мат фирмата?
Днес ще отида с колата да разгледам мястото.

Отидох и само това успях да снимам, защото вече беше тъмно .
Скрит текст:



И само един телефон без друга информация за обекта .





Доколкото се ориентирам това е на мястото на тази стара сграда ,




Последна редакция: пн, 20 яну 2020, 19:48 от alethea

# 95
# 96
  • Мнения: 13 665
Вероятно са чели бг мама. Ние тук открай време знаем, че няма и няма да има дълго време.

# 97
  • Мнения: 25 674
Laughing Не са чели добре, защото Марто каза, че ще има криза.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 995
На Марто така му беше казано. И ставаше дума за финансова, а не за имотна такава. Те са свързани де. И пак да кажа, дали ще стане или ще има просто забавяне на икономиките едва ли някой може да предвиди с абсолютна сигурност. Wink

Иначе на Марто блока е с АКТ14 за входове 3 и 4, а до края на месеца трябва да завърши грубия строеж и на 1 и 2. Туй то.

# 99
  • Мнения: 146
Здравейте,
Сега започвам с търсенето на имот,  имам много неясни моменти, ще се радвам на съвет и помощ. Търся си апартамент ново строителство в централната част на града, защото не шофирам. Бях на един разговор с агенция, но ми се струва, че при тях офертите идват общо взето след акт 14. Като цяло нямаше голям избор, казах "не" на три апартамента в Погреби (което не съм сигурна, че е добър квартал) - един изцяло северен, един със спалня 10 кв и един на последен етаж и агентката ми предложи да реша с кое от изискванията си искам да направя компромис. Не съм много добра в правенето на компромиси, ако направя, няма да е с качество, по-скоро може да е с местоположение или цена. Изчетох цялата тема дотук, но не съм прочела предишната. Моля, ако се сещате за хубави сгради в центъра, препоръчайте ми.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 1 555
За двустаен ли става въпрос? Какъв е бюджета?

Марто,сделка сега ли ще минавате или на акт.16?
Днес видях,че сградата на д-р Железкова,бившя Гарван,вече е с разрешение за ползване от средата на м.Декември.

# 101
  • Мнения: 146
За тристаен. Надявам се да успея да намеря нещо за 800-900 евро на квадрат, не знам доколко е реалистично и доколко степента на завършеност (актуване) има отношение към цената.

# 102
  • Мнения: 1 994
За такава цена компромиса ще е локацията. В централната част НС започват от 1200 Евро/кв.м. ( ако намериш читаво на тази пиши ми и на мен  )
А и зависи какво имаш предвид под Център, за мен определено Погреби не е.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 995
За двустаен ли става въпрос? Какъв е бюджета?

Марто,сделка сега ли ще минавате или на акт.16?
Днес видях,че сградата на д-р Железкова,бившя Гарван,вече е с разрешение за ползване от средата на м.Декември.

Всичко е минато още преди първа копка, на акт 16 само ще си доплатя остатъка от сумата.

# 104
  • Мнения: 25 674

Иначе на Марто блока е с АКТ14 за входове 3 и 4, а до края на месеца трябва да завърши грубия строеж и на 1 и 2. Туй то.
И всички апартаменти са продадени. Simple Smile

Това казвам за другата потребителка, която не иска да прави компромис. Да, ама за да вземе нещо по нейн вкус, трябва да се действа преди акт 14.
Цена 800-900е/м2 за центъра беше актуална около 2012та година.

Общи условия

Активация на акаунт