ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 508

  • 19 056
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 468
Навремето за пръв път като го видях в Мъпета, ми заприлича на една по-издялкана версия на Ча, даже ми хареса повече че той нашия накрая вече не ставаше за гледане.  Аз бях забравила, но от рускините знам че там се казваше Арас, пък Арас в Марал се зовеше Сарп, ако продължа и с Чачовите герои много объркано ще стане Joy
И ми е прекалено слаб, ох нямам угодия, единия дебел, другия мършав Joy
Но тук ми харесваше. Както казваше Ети по въпроса трябва му малко фитнес, че много слаб в горната част, иначе е артистичен, но определено след НИ не му върви. А Хазал каква сладка миньонка е била съвсем доскоро....


Тая пък smile3537  Какво е това сега, за половинката ли?

# 226
  • Мнения: 27 635
Тази ,коя е особата  или Дуда?
Бурак Дениз и Хазалка в НИ си паснаха.
Казвала съм го и преди след Ча , другият партньор с когото ги харесвам е Бурак.
Джанчо са го сбарали навън . Да мирясат след обяснението за либидото. Ще бъде по внимателен с думите .

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 07:57 от femmi2

# 227
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Вярно ли Бурак в ПО е бил Арас, поредното съвпадение Joy  Не само след НИ, ами и преди това ми се струва, че не му е вървяло особено. Покрай нашата намаза и той и се порадва на успешна продукция. Подхождаха си с Хазал, но като цяло не го харесвам Stuck Out Tongue Closed Eyes
Понеже стана дума и за Джан - за него съм на друго мнение, Марга обича агнешко Heart Eyes

Бел и аз като теб -  откривам някаква връзка между партньорите на Хазал, пък ко е единствено в нашите представи, то таз корелация ще да е илюзорна Joy

# 228
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 468
Фемо, излагаш сА. Това с черешките е Дуда, просто си е променила цвета на косата, ама имам чувството че си е правила нещо и на устните, то това оставаше Imp

Марги аз за какво казвамч че ако намесим и Ча в картинката с имената на героите, става мазало- Арас в живота, Арас на екрана, Баръшовци 2 броя, пък Арас е Сарп и Ча и той Сарп, ох, къде ми е човечето с въртящите се очи Joy

# 229
  • Мнения: 27 635
Бел ,срамота не позная любимката ми в кавички .
Заради промяната  на устата се колебах дали е Дуда .

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 18:30 от femmi2

# 230
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 468
Вай, днешната новина е че клетвата на Ча ще се състои на 7.02.  Не останало. Пък Хазалинда предната вечер ще празнува 1 година брак, като имат, имат поводи.

# 231
  • Мнения: 27 635
Интересанте съвпадения.
Весела сватба ,купон , с интересен интериор . На тази сватба няма да забравим изненадата. За сефте показа някоя официално и фотографа на сватбата  ги снима . 
Надяваме се рибаря да не ни изненада лошо ,това което си мислим да е само фантасмагория . Да си опича акъла!

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 18:25 от femmi2

# 232
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Вярно, предстои годишнина от сватбата, а други са се присетили, че на днешната дата е била вечерта на къната

Скрит текст:





Феми, съвпаденията не свършват дотук, но тези са само с партньорите на Хазал без да включваме Чачовите колежки, че още по-объркано ще стане Joy

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 22:36 от 'Маргарита

# 233
  • Мнения: 27 635
Марги ,тъкмо за това си мислех фамилията на Сарп в екшъна и тази на Фера.
Позна ли кака на фотото ? Мацала е косата не е старо фото .

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 13:39 от femmi2

# 234
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мда, общата фамилия Йълмаз Wink

Феми, аз я видях Кака в сторито и тоя път не ме сварихте неподготвена Yum Може би ако бях отворила първо темата щях да се зачудя тя ли е...
То и на тая с черешите има TBT, сега публикувана, а откога е всъщност - отпреди седмица, две, месец ... не става ясно.

Ау, какви са ми грозновати тия емотикони, но още по-тъпо ми е да ползвам в един пост и от новите, и от старите Unamused

# 235
  • Мнения: 27 635
Марги ,какво ще кажеш за устните ? Зла съм да идва следващата неодобрена.Joy

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 13:41 от femmi2

# 236
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Напомпани изглеждат, но дано да грешим и е достатъчно разумна да не се загрозява. Мода, мода, ама не на всеки всичко му отива. Чачун да гледа себе си и да внимава да не строши кантара, не мисля, че за такова нещо ще си устройват скандали, ама все пак ако единия съвсем изпусне положението добре е другия да му го напомни Simple Smile

Е, не, никой не е казал, че си зла. Обаче сама усещаш, че й отделяш повече внимание от нужното и продължаваш да очакваш раздялата, която според мен няма да е скоро...
И какво като дойде следващата? Мислиш, че ще е по-хубава от досегашната? Joy

# 237
  • Мнения: 27 635
МаргарелО, няма да е скоро ,но живота е непредвидим. Кълбото ми е объркано но няма да се ловкат вечно.  Не е заслепен от любов по нея ,тя е хлътнала .Човек без брак живее. Един подпис е формалност, важно е другото.
Освен техните да им мрънкат за традицийте.
Следващата ще е същата предполагаме . Покрай него всяка става известна и коментирана.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 18:36 от femmi2

# 238
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 468
Фемо колкото пъти споменеш за раздяла и се появява поредната лоша изненада- някоя семейна снимка Joy
Пък и да се разделят, което незнайно кога ще се случи, и като нищо може да се появи нещо още по-лошо, тая ако не ни се навира даже и не я забелязвам, та по-добре с питомното че дивото не знаем какво ще е  bishop
Сега е момента за разкрасителни процедури, друг е въпросът колко са ефективни при нея.  Ще мине по кръга с епилациите, процедури за кожа, коса, нокти  и други работи, все пак е в очакване на чудото да се завърне зажадняло... Joy Вчера четох че лъщяла като меден тас на месечина Joy  Може да е в някой козметичен - спа център, не мога да преценя какво е облякла, сякаш не е халат  smile3506  Оф и аз мисля че се е боцнала Imp  Доколкото знам при тази процедура освен ефекта, известно време има и оток на мястото. Пък може да е употребила от онези гланцове с хиалурон, които дават краткотраен ефект, кой знае 33uu  Сещам се за българската реклама завършваща с думите "целуни ме" и се сетих ако ползва такива неща, мъжките устни на какво ли ще приличат след такава целувка и дали ще ги хване ефекта и тях, ох Чачооо каква ли картинка си Joy
Дано да грешим и да не е правила нищо, но подозирам че вече има силикон в бюста, нейният естествен преди две години го видяхме на лодката че е доста тежък и бая го лови гравитацията, а с това отслабване сигурно нещата в тази част не са станали по-добре,  миналото лято беше доста стегнат и малък, което не виждам как ще стане от единия спорт 33uu Много често жени опитали естетически корекции после не могат да се запрат, може и тя да е така .

Като спомене Фема за любов, пък аз се сещам  нали знаете как влюбената жена слабее, поддържа се с диети спорт и други неща, пък семейния хлътнал мъж дебелее и се поотпуска, та и те така...  tooth На подземния паркинг, тя му хвърли един поглед все едно гледаше произведение на изкуството,  нищо че той в този момент не приличаше на такова  Laughing  Чак и на гифка го бяха изрязали момента, да не го пропуснем Joy Та поне на нея и личи, пък той я заграждаше от онези двамата нахалници, типична мъжка реакция на защитник, хем че беше и почерпен, а тогава реакциите са най естествени. Но може и да не е точно любов, а свикване, обич, привързаност, щото оная луда любов е най-вече по сериалите и по-рядко в реалния живот Joy
Не въднъж съм казвала че българските и сръбските изселници най-често се събират с такива като тях. Тези и двамата са първо поколение, родени в Турция, но и двамата имат босненски майки. От наши изселници стигнали върха в професионалния си живот там, т.е. не са случайни хора, но казват че в Турция ни смятат за ни риба ни рак, т.е. нашите не ги броят много за чистокръвни турци, само се сетете как избухнаха в мрежите фенове и се наложи на Айшето поне от интернет версията да затрие частта с българския баща на Ча... Изселниците даже и отделен квартал си имат... Ча може да мине за претопен, че заради професията му го приемат, харесват, уважават и даже се гордеят че им е сънародник, но не им се чува че в кръвта му не тече и капка турска кръв.


Ох няколко търкалящи се човечета

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 10:21 от Беллора

# 239
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Кака в Ичерде сякаш не е много зле, сега един бретон й е нужен и става различен човек. Без да се боцка тук и там, ама за балкона при свалянето на кг й е било наложително явно, щото гледката предполагам ще е неособено приятна.
Абе на паркинга и аз съм на мнение, че Чачун припкаше наоколо като пале, сякаш да я предпази от нежелано внимание, че и под влияние на алкохола доста по-словоохотлив беше от обикновено.  Не съм видяла, че се акцентира върху въпросния момент, та чак са го и изрязали, но явно и други са на нашето мнение. (Фемо, сега ако кажеш, че вече съм споделяла това и дори аз съм го извадила в гиф ще падна, онзи път за прическата на Сонгюл коментирах че я виждам за пръв път, а то казваш било друго)  
Напушва ме смях, че семействата им може да държат на традициите и да се надяват на нещо по-така. И кВо се очаква от Чачун, да иде да я иска ли? Ми тя вече се е дала, какъв е смисъла
А в роля се видя като булка, макар и с друг младоженец ако й работи въображението си е представила когото трябва, значи всичко е точно Joy Демек и в момента делят едно легло с Ча, пък се не знае дали ще остареят на една възглавница Joy

Това сега го мярнах пак в Туитър, установих, че са  3 бр. Лейля Joy
Едно време Лидия ми беше много симпатична :*


Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 11:16 от 'Маргарита

Общи условия

Активация на акаунт