ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 508

  • 19 070
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 539
Това с постера зад Ча дали е случайно, почти като кацнала на рамото му е  Joy
Ами тя Лидия е много красива, ама пусто от лошите актриси е най лоша, безизразна, пълно дърво. Виждала съм я в Киралика, там направо пък рецитираше, в Делибала, засичала съм серии на Градът, а майка ми гледа един сериал с нея по ДФ и там съм я засичала - ми навсякъде е еднаква. то пък бива грам да няма промяна ама това е прекалено Imp
С Ча и нея имам любим кадър, там като го е яхнала в гръб, от рекламните е, за позиране е идеална ама за роля не ми харесва.  То и като цяло съдържанието и самия Баръш Делибалски не ми бяха по вкуса, та може да не е само в нея вината. Да не започвам че се предозирах с Ча за трети път да ми играе студент, толкоз ли не можаха да измислят друго? Един Арас им докара 5 милиона зрители с един филм и подобна скована колежка, а тези имаха Ча на разположение и нищо не можаха да направят, даже първия му филм където го знаеха от няма и година време, им докара близка цифра зрители без галите и рекламната мощ на АЯ.

Ами те са си от модерни семейства, що им е да се взимат официално като вече си живеят заедно, после да се разправят с разводи ли? Аз известните от турския шоубизнес никак не ги разбирам като се заженят, пък след няколко месеца хоп, развод.  Разбирам да искат да увеличават семейството, тогава няма как, това е Турция, ама на такъв етап, от какъв зор? Не вярвам нито Ча нито тя да са се разбързали за потомство. Има време за това, даже не вярвам да го дочакаме, ако все още е в бранша и ни е любимец може да разберем като се роди първото Joy
И аман като започнат да ги питат на втория месец от връзката кога ще се женят и да гадаят по коремите на жените има ли нещо ново там Imp

Лейля Хазал, Лейля Лидия- Марги коя е третата newsm78

# 241
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Нежна и красива ми беше Лидия преди време, но сега не чак толкова, предполагам благодарение на някоя разкрасяваща процедура. Ми не ги разбирам без нужда защо си го причиняват...

Бел, третата Лейля е от Листопада, чиито постер се вижда на заден план. Е, това е име на едната героиня, но нищо, броя и нея Joy

# 242
  • Мнения: 27 775

Габи  Отдавна  не е правила колажи. Майсторка е за малко да произведе новина  в Рим .
Цитат
Известный блогер и фотограф звезд (а также личный друг Ранини) Токио заявляет, что Чагатай Улусой снимется в международном проекте. Он и раньше говорил о том, что у Чагатая готовится новый проект, но не уточнял о чем именно идет речь. Напомним, что ранее Ранини также говорила о том, что за актером "бегают" иностранные платформы. Видимо "поймали"
Не се знае колко е верен хабера.  Да бяга в нет платформите,щото цензурата и времетраенето на родните нямат оправия.  Преди не ги контролираха толкова или си плащали глобите .

Маргиии , препадни вместо мен с емотката .Съвършен! Heart

JoyДуда гази калта ,  цялата наклепана , чок романтик , вероятно когато е била с рибаря за риба . Пишат ново фото ,като гледам цвета на косата е старо .

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 23:40 от femmi2

# 243
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Рибата в морето, рибаря на хоризонта го няма, а някой пак сложил тигана Joy 

Феми, хайде заради теб

Не знам Дуда променила ли е цвета, тази е вчерашна от сторито, но дали от светлината, дали наистина е изсветлила краищата...

# 244
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 539
Да, по цвета на косата не прилича на нова. Ужасно изглежда и им е точно в стила да са омаляни в такава кал някъде по пътищата към рибата .
Марги на мен снощната ми се вижда и изсветлена и подкъсена.
Вчера забравих да кажа че случайно или не, датата на клетвата отново се пада петък, Чачовия ден.

Фемо тая новина минимум наполовина отново са личните интерпретации на Инеса добавени към почесването на клавиатурата на тоя Токио с Чачовото име. Засега никой нищо не знае, по-скоро Ча и Гинчо щяха да бутнат баш клюкаря да напише 2 реда. Сигурно ще има новина през февруари, но очаквам да я поднесе по-сигурен източник.

# 245
  • Мнения: 27 775
Бел от рибаря и Гинчо нищо няма да разберем . Освен Ранини и Бирсен да  споделят. Може да направи проект с родна компания . Собствения му филм е продуцент турска компания ,  това излезе като инфо.

Маргии , Дуда е сложила тигана , взела е от запасите у фризера и чака ашкъма да приключи казармата.  Ще му сготви  романтик вечерята . После романтикЪ в спалнята Grin

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 18:16 от femmi2

# 246
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 539
Фемо аз казвам за личния глашатай на Ча, Онур Баштюрк, него наричам баш клюкаря. От 3 години само на него вярвам за Чачовите проекти. Платен е и пише каквото му кажат, а с Ча работи и по таз линия и по приятелската. Всичко останало е чесане на клавиатури, никой нищо не знае. Особено ако както пише тоя компанията не е турска, просто няма как да знае новини - общо взето се получава чул ведочул и нещо като развален телефон.

# 247
  • Мнения: 27 775
Личния глашатай на Чачослав отдавна нищо не е мъцвал за него .
Ако знае ще си напрай реклама ще го напише.
Ча му вдяваше гА бяха на чашка.
Харесва Дуда или се прай че ги аресва да се мазни . Чули ,недочули драскат си ,не е за сефте .

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 22:18 от femmi2

# 248
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 539
Не е мъцвал, защото няма новини. Не вярвам и да излезе нещо официално за друг проект, преди пускането на Защитника през някой си март. Няма да е редно да се заговори за друго точно в навечерието на дългоочакваното пускане на поредния Защитник, колко мина, май засега почти година от втория сезон, мисля че премиерата беше през март или април........
За Дуда писа, но силно си личеше че беше поръчкова статия, едни хвалебствени дитирамби, но поне е ясно кой е искал да се случи това хвалебствено слово, така да се каже поръчано и идващо баш от извора и  беше нещо като официално потвърждение че са заедно. На фона на всички останали глупости които се пишеха по темата.

# 249
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да, втория сезон го пуснаха през април, на 26-ти.
Малко глупав въпрос, но какви са отзивите за Ати(й)е с Берен, по-успешен ли е?
Ще го погледна някой ден, бяха започнали да го превеждат и на български.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 19:13 от 'Маргарита

# 250
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 090
Отдавна е преведен целия и поне два пъти съм слагала тук линкове към преведените серии. Толкова пъти и писах, че съм изгледала само първия епизод, който ми хареса и намирам сериала за по-интересен от Протектора. Не съм търсила отзиви, нямам идея какви са.

Дуда тая снимка на нас ли я пуска или държи ашкъма да е сигурен, че и в негово отсъствие не се занимава с друго, ами поддържа семейното хоби?!  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 251
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Ясно, мерси.

# 252
  • Мнения: 27 775


Марги ,готин Хакан си ни донесла Heart Eyes Нещо е ядосан и се върти, говори .
Четох в Теленовели.
От 11 февруари на мястото на Ичерде бтв ще излъчи италианския сериал Името на Розата .Епизодите са 9.
Гледала съм ит. Страсти в Тоскана .
Готини актьори ,хареса ми . Също и страх да обичаш даваха по бтв.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 23:21 от femmi2

# 253
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 539

Дуда тая снимка на нас ли я пуска или държи ашкъма да е сигурен, че и в негово отсъствие не се занимава с друго, ами поддържа семейното хоби?!  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Баш rotfImao  rotfImbo
Едно е сигурно, не им е скучно, може би Дуда е доста забавна, а нашия такъв затворен има нужда някой да го вади от тези настроения. Башака се е изхихикала под снимката с думите "приятелко по нещастие"  Stuck Out Tongue Winking Eye Това било някакво екстремно шофиране, пишат че и Киво бил увлечен по това, ей го май в същата кал Joy Едва ли е сама на такова място, нищо чудно щом са си приятелки по нещастие и Башак да е била в същия вид. Пък после душ, джакузи, спа, пък за който го няма на място, остават снимките с черешките след спа-то ... Joy
Скрит текст:



И още някакви ненормални

Снощи писах и някъде ми хвръкна писанието барабар с някаква таблица данни, която случайно ми попадна, абсурд да я намеря сега Imp
Марги ,не съм сигурна за кой от двата серала беше, дали за Атие или за Възхода на Османската инперия, който от Нетфликс пуснаха миналата седмица. Той е историческа документална драма, но единият от двата за малко беше оглавил американския Нетфликс, май втория. Там участие има Туба, онова момченце което играеше Емир в първата част на Защитника и Биркан Сокулу, ако Ети го види с визиата му от сериала няма да може да откъсне очи от него Stuck Out Tongue Winking Eye. Ама по заглавието се разбира че е исторически, по земята се търкалят глави и се влачат черва, пък и да гледам за величието на Османската империя и падането на Константинопол не е моето...
Ако срещна инфо ще ти кажа за Атие, но доколкото знам така и не успя в световната база данни AMbD да стигне толкова напред както Защитника. Разбираемо е, защото интересът към мъжете актьори винаги е по-голям, навярно защото жените се интересуваме повече, най-вече от красивите актьори hahaha Когато излезе Защитника латините тъкмо бяха добре подгряти от  Чачовите сериали  които вървяха в ЛА  и бая са ръчкали системата  Joy Но пък заради интереса към  Берен във въпросната световна база данни, беше се повишил чувствително и интереса към ЗП, съответно и към партниращите и там накратко и при Хазал имаше скок и тя попадна в първата десетка на най обсъжданите турски актьори.
За Защитника при Ча доколкото помня харесването  в англоезичните страни е наравно с латино,  даже в Бразилия оглавяваше тяхната Нетфликс класация.

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 12:56 от Беллора

# 254
  • Мнения: 27 775
Здравейте !
Дойде февруари .Времето лети, като миг .
Навън е пролет , не е обичайно за зимно време .
Какви ли изненади ни е приготвил месеца и Чачослав . Само да не са лични.
Споко...няма ткава Опасност .
Ще се покрие в негов стил,ще видим некоя снимчица тръгнал за риба .
За Монте Карло ме съмнява Rolling Eyes
Мрез Март за пускането на Защитника ще има материал снимки от сезона. Фотосесия ,постери ,вероятно интервю.
Марги  ,Атие не съм го изгледала. Отзивите са че като замисъл е по -добре от Мухафиза .
За Берен е завръщане след паузата .
Преди четох в контакта че изпреварил Защитника .
Попита ме за Алперен . Харесвам го и следя за дизито . Дано се задържи .
Мяркам  снимки ,откъси . Алперенчо е от талантливите млади актьори. Каста е добре подбран .

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 14:22 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт