От коя диета сте доволни

  • 1 403
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 232
Коя диета ще ми препоръчате , която сте изпробвали и сте доволни

# 1
  • Мнения: 1 134
90 - дневната, много ми допада. Не налага строги ограничения и по-скоро се базира на умерено и разделно хранене.

# 2
  • Мнения: 306
Аз съм доволна от моя режим, няма име, не е популярен кой знае колко. Спрях сладкото, тестеното. Картофи и ориз само за обяд.

# 3
  • Мнения: 12 840
Аз много успешно съм спазвала Дюкан. Не знам доколко е здравословен обаче, но отговаря на моите нагласи, от какво и как бих се лишила.

# 4
  • Мнения: X
ВМ НВХ.
За две години, без усилия и глад, свалени над 30 кг.
Скрит текст:
От това

до това

Вече две години свалените кг си се поддържат сами....

# 5
  • Мнения: 8
Ходене пеша по поне 5км на ден, последно ядене за деня не по-късно от 6 вечерта, пиене на много вода, ограничаване на пържено, сладко и тестено Relaxed  - универсална изпитана рецепта!

# 6
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Аз съм на кето. От 105кг сега съм 68кг

# 7
  • Мнения: 1 134
Ходене пеша по поне 5км на ден, последно ядене за деня не по-късно от 6 вечерта, пиене на много вода, ограничаване на пържено, сладко и тестено Relaxed  - универсална изпитана рецепта!
И аз към момента съм на същия режим, ако може да се нарече така. Бавно свалям килограми, но определено има ефект и без някакви жестоки лишения.
Някой писа за Дюкан, не съм доволна, а и масовото мнение е, че провокира проблеми с бъбреците.
Някой да е спазвал житния режим на Дънов?

# 8
  • Мнения: 8 957
Не съм доволна от ВМНВХ.
На два пъти го почвах. И двата пъти се сдобих с кето обрив, който ме мъчи със седмици и е причина да не мога да спазвам това хранене. Моите изводи за ВМНВХ са, че е много нездравословно.

# 9
  • Мнения: X
Не съм доволна от ВМНВХ.
На два пъти го почвах. И двата пъти се сдобих с кето обрив, който ме мъчи със седмици и е причина да не мога да спазвам това хранене. Моите изводи за ВМНВХ са, че е много нездравословно.
....за теб.
Уточнявай.   Smiley
Защото аз 4 години се храня ВМ НВХ и мога да кажа, че това е супер режим, само ползи и хубавини от него.
Обаче, за МЕН.

# 10
  • Мнения: 8 957
Не съм доволна от ВМНВХ.
На два пъти го почвах. И двата пъти се сдобих с кето обрив, който ме мъчи със седмици и е причина да не мога да спазвам това хранене. Моите изводи за ВМНВХ са, че е много нездравословно.
....за теб.
Уточнявай.   Smiley
Защото аз 4 години се храня ВМ НВХ и мога да кажа, че това е супер режим, само ползи и хубавини от него.
Обаче, за МЕН.

Може би е индивидуално.
Хората обаче трябва да са с едно на ум. И да знаят, че за тях идеалното за един, може да не е идеално, а дори проблемно.

Общи условия

Активация на акаунт