ЮЛИ 2020 - Тема №3

  • 22 753
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 534
МамаНаПринцеса, те се и връткат много, онзи ден и аз много вяли движения усетих, но после явно се завъртя и си ме разрита едно хубаво Simple Smile

# 706
  • Мнения: 312
Hope, честито момченце Heart Eyes
Аз ходих до спешното. Днеска повръщах 5 пъти, каквото хапна и излизаше. Мислех, че съм минала периода, но явно не. Може и да съм настинала, че съм д 37,7 температура. Понеделник отивам до личната за болничен и да й покажа изследванията и петък при гинеколога. В спешното ми биха деган мускулно и вече съм по-добре. Парацетамол за температурата и виброцил спрей за хремата, която имам. Много се пазете момичета.

# 707
  • Мнения: 18
Здравейте бъдещи мами. Казвам се Никол на 27 години , от София, от днес съм в 18 г.с.. с момченче Първа бременност след инвитро. Много се радвам да бъда част от темичката!!! Пожелавам ни приятно бременеене заедно Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 708
  • Мнения: 211
Здравейте бъдещи мами. Казвам се Никол на 27 години , от София, от днес съм в 18 г.с.. с момченче Първа бременност след инвитро. Много се радвам да бъда част от темичката!!! Пожелавам ни приятно бременеене заедно Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Добре си дошла сред нас!
Заповядай и във фейсбук групата ни😊

# 709
  • Мнения: 271
Здравейте! Някой може ли да каже как е групата във фейсбук? ☺️

# 710
  • Мнения: 2 024
Мисля, че на първа страничка я има.

# 711
  • Мнения: 1 692
Ние още малко и ще имаме нова тема. Аз имам един много важен въпрос и се чудя сега ли да го задам или да изчакам новата тема. Пък може и да го поставим като въпрос в новата тема, на койтп всеки да отговаря.
Та въпроса е - какво ви е мнението за замразяване на стволови клетки и мислили ли сте дали ще го правите?

# 712
  • Мнения: 2 024
Ние още малко и ще имаме нова тема. Аз имам един много важен въпрос и се чудя сега ли да го задам или да изчакам новата тема. Пък може и да го поставим като въпрос в новата тема, на койтп всеки да отговаря.
Та въпроса е - какво ви е мнението за замразяване на стволови клетки и мислили ли сте дали ще го правите?
С първото дете не съм си замисляла, а и в нашия малък град нямам идея дали се практикува. Сега доста нашумя темата, но мисля, че не бих замразявала, а и не съм сигурна с моите генни мутации дали е ок. Честно казано, не съм се ровила кой знае колко в темата за стволови клетки.

# 713
  • Мнения: 51
За стволовите клетки и аз съм в процес на разузнаване, но най-вероятно ще замразим. Повечето ми познати, които не са замразили, сега съжаляват и с второ дете са категорични, че ще го направят. Вярно- никой не дава гаранция, има вероятност и поради особеност на самите клетки да не могат да бъдат замразени, но това се преценява вече при самото раждане. На мен някак ще ми е по-спокойно, въпреки че не искам да разбирам дали си е струвало...
Момичета, аз съм в 16 г.с. първа бременност, кога горе долу сте усетили бебчетата? Все се ослушвам дали не усещам нещо, ама по-скоро си втълпявам и в повечето случаи са газове 😂 ...май Simple Smile

# 714
  • Мнения: 955
Medissa, аз ще замразявам.
МамаНаПринцеса тези мутации и аз ги имам и не е проблем за стволовите клетки.

# 715
  • Мнения: 145
Аз съм в 17 + не знам колко 🤣 малко съм объркана, понеже ми се струва, че на ехографа видях, че пише 17+ 1, а и по моите сметки трябва да е така, а на амб. лист пише 17+6 г.с. Бебчо е вече 216 грама. Та мисълта ми беше, че миналата седмица ходихме на Асеновград за сватбена рокля и ми се стори, че някой ме побутва отвътре. В понеделник на работа същото. В петък на прегледа попитах АГ възможно ли е, още повече, че съм с предна плацента. Тя каза, че е малко вероятно, но няма невъзможни неща 🤣 Сега не знам в 16 г.с. усетих ли бебсън или не, но ще следя по-натам да видя дали чувството ще е същото 😁

# 716
  • Мнения: 395
Аз почнах да усещам бебето отчетливо в 17 г.с, но съм със задна плацента. Момичетата с предна плацента вероятно ще започнат да усещат около 20 г.с.
Иначе определено съм За стволови клетки, но още не съм разучила опциите. Който има повече инфо, нека да сподели, ще бъде полезно Simple Smile.

# 717
  • Мнения: 4 942
Хубаво е да се замразят, ама трябва и да имаш парички. Иначе избираш банка или там както се казва, идват по време на раждането и ги взимат от пъпната връв на бебето. Може и от млечно зъбче на по-късен етап. Това го казаха на една лекция. За да ги замразят за 20 години се плаща около 5 000 лева. След тези 20 г.,ако искаш още да ги държат си доплащаш и така. Казаха и за кои заболявания помагат, но не запомних. В интерент сигурно има доста материал по темата.

# 718
  • Мнения: 2 024
Усетих я като гъделичкане в 13+3, а истинско побутване в 16+2. От тогава всеки ден я усещам, като все по-отчетливо и силно. Трета Б ми е и съм със задна плацента.

# 719
  • Мнения: 41
Здравейте,днес съм 15+6. Купих си фетален доплер,който ползвам понякога.Досега,когато и да го ползвам намирам бебчо под пъпа по средата.Снощи усетих някакво побутване от лявата страна,което ме подсети,да чуя бебчо.Не го намерих посредата,а в ляво,точно там ,където усетих побутване.Само да кажа,че ми е първа бременност и съм с предна плацента,но явно е възможно да усетим бебчо и през тези седмици.

Общи условия

Активация на акаунт