ЮЛИ 2020 - Тема №3

  • 22 745
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 534
Хубаво е клетките и кръвта от плацентата и пъпната връв да си идат в детето, вместо да се замразяват, всеки трябва да си прецени, разбира се как ще процедира. Аз ще настоявам за отложено клампиране на пъпната връв по възможност.

Бебо го усетих май в 16та седмица.

# 721
  • Мнения: 1 692
Хубаво е клетките и кръвта от плацентата и пъпната връв да си идат в детето, вместо да се замразяват, всеки трябва да си прецени, разбира се как ще процедира. Аз ще настоявам за отложено клампиране на пъпната връв по възможност.
Може ли повече информация, не съм чувала такова нещо до сега.

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 08:12 от medissa

# 722
# 723
  • Мнения: 235
Мами, някоя от вас използвала ли е електрическа помпа за кърма на Bebumi и дали е останала доволна ? Гледах, че в Emag има големи намаления, но нищо не разбирам.Grinning И ако може да препоръчате някаква. Мисля да се подсигуря с една, въпреки че не знам дали ще влезе в употреба. 

И да ви кажа днес има дрехи за бременни и в Кауфланд. Мисля да мина след работа да разгледам.

# 724
  • Мнения: X
Мами, някоя от вас използвала ли е електрическа помпа за кърма на Bebumi и дали е останала доволна ? Гледах, че в Emag има големи намаления, но нищо не разбирам.Grinning И ако може да препоръчате някаква. Мисля да се подсигуря с една, въпреки че не знам дали ще влезе в употреба. 

И да ви кажа днес има дрехи за бременни и в Кауфланд. Мисля да мина след работа да разгледам.

Ако ще си купуваш помпа (силно препоръчвам )
Вземи си Медела. Мерцедеса сред помпите.
Вече има различни модели единични, двойни. Каквато и да вземеш няма да сбъркаш ,само не взимай ръчна. Вече според бюджета си решете.
Моята е двойна Medela pump in style.

# 725
  • Мнения: 271
Здравейте и от мен! Сега се връщам от преглед при АГ, има съмнения, че бебето е момче, но е седнало по турски и не се вижда Simple Smile Четвъртък или петък ще ходя на втория скрининг. Днес чух и сърчицето ☺️

# 726
  • Мнения: 193
Май на повечето бебоците са в турска поза. 😁 Оф аз съм чак на 17.02 на преглед.Не съм виждала бебока от 16.01 и не издържам вече. 😁 Поне го усещам всеки ден и от ден на ден все по-силно.

# 727
  • Мнения: 271
Аз ходя на всеки две седмици на преглед. В началото ходех всяка седмица. Защо ви ги правят веднъж в месеца? Явно всеки АГ практикува по различен начин..

# 728
  • Мнения: X
weronika   По ЗК е така 1 път в месеца. На всичкото отгоре имаме право само на 2 безплатни УЗ.
И аз ходя по-често защото не ходя при един АГ въпреки,че имам нужда от по-често следене. Теб защо те вика всяка седмица.

# 729
  • Мнения: 193
Мен всеки път ме гледа на ехограф ,но прегледа си е само веднъж в месеца за съжаление.Искаше ми се да имам един ехофограф всеки ден да си го гледам да съм спокойна,но много щях да го облъчвам 😁

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 10:00 от MariqDoncheva

# 730
  • Мнения: 271
В началото, до третия месец ходех всяка седмица, явно за негово спокойствие. След като минах третия месец започнах на всеки две седмици да ходя. Не мога да си представя да ходя веднъж в месеца, като се знам колко се притеснявам. Но съм много доволна, всичко ми обяснява много подробно всеки път. Не знаех, че по здравна каса е така..

# 731
  • Мнения: 211
Аз трябваше днес да съм на ЖК,но АГ е с травча на крака и се чухме да го отложим.
Иначе на 17.02 съм на феталта морфология и вече нямам търпение да го видя.Не съм го виждала от 15.01 😱😱
Иначе,да ви кажа нече съм в 19гс но чного вяло го усещам.По скоро като леко пърхане или къркорене на червата.
Сякаш съм забравила какво е....та си мислех че с днешния преглед ще се успокоя,но уви😊

# 732
  • Мнения: 2 024
Аз трябваше днес да съм на ЖК,но АГ е с травча на крака и се чухме да го отложим.
Иначе на 17.02 съм на феталта морфология и вече нямам търпение да го видя.Не съм го виждала от 15.01 😱😱
Иначе,да ви кажа нече съм в 19гс но чного вяло го усещам.По скоро като леко пърхане или къркорене на червата.
Сякаш съм забравила какво е....та си мислех че с днешния преглед ще се успокоя,но уви😊
Ти при Малчев ли беше? Аз за него имам час за 13.02. за ФМ.

# 733
  • Мнения: 312
Ехе, повечето вече усещате бебенцата. Аз съм в 19та седмица и последната седмица вечерно време няколко дена ми се случи ьа усещам нещи съвсем лекичко като леко почукване. Но не знам дали може това да е бебето. Все пак е 280 грама, мъничко е Grinning

# 734
  • Мнения: 2 024
Ехе, повечето вече усещате бебенцата. Аз съм в 19та седмица и последната седмица вечерно време няколко дена ми се случи ьа усещам нещи съвсем лекичко като леко почукване. Но не знам дали може това да е бебето. Все пак е 280 грама, мъничко е Grinning
Бебето е, бебето. Моето миналата седмица го измериха 225 гр.,а я усещам доста осезаемо от 3 седмици насам.

Общи условия

Активация на акаунт