Кюретаж и забременяване след това - тема 83

  • 24 877
  • 755
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 524
Stefi аз имах същия проблем и се оказа че е често срещано след бременност и отминава като се успокоят хормоните. След първите 2 месеца се оправих аз.

# 511
  • Мнения: X
Stefi аз имах същия проблем и се оказа че е често срещано след бременност и отминава като се успокоят хормоните. След първите 2 месеца се оправих аз.
Благодаря Simple Smile

# 512
  • София
  • Мнения: 7 518
Момичета,

страх - не страх, много е рано още да се радвам, но си признавам - днес съм вече в 8гс.
Точките са две, на преглед в 6+4 видяхме пулс и на двете.
Не знам кога ще успея да се вредя за следващ преглед, но се надявам всичко да е наред.
Прегръщам ви всички и стискам палци - да сте здрави и да правите всичко възможно, че чудото да се случи и на вас.

Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

# 513
  • Мнения: 2 026
delisardeli, честита двойна радост! Желая успех и до финал! 🤰🤰

# 514
  • Мнения: 449
Delisarrdeli честито дано всичко да е наред и накрая да си имаш най прекрасните близначета успех💗

# 515
  • Мнения: 1 346
Делииииииииииииииии, Честито Миличкааааа Heart EyesHeart EyesHeart Eyes
Всичко ще е наред! Много, много силно те прегръщам! Gift HeartGift HeartGift Heart

# 516
  • Мнения: 1 334
delisardeli честито! Желая ти всичко да е наред и леко и неусетно да стигнеш до двоен пухкав финал! 😊❤🍀

Stefi. 1 и при мен беше така - нормално е, като се регулират хормоните ще изчезне Wink

# 517
  • Мнения: 2 524
Делии! Страхотни новини! Хайде след 9 месеца да имаш 2 здрави бебока, а дотогава най-леката бременност! Flowers Four Leaf Clover

# 518
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Аххх, Делииии, как избухна! Браво, браво, браво! От сърце се радвам за теб, отдавна следя историята ти... Пожелавам ти да си здрава, да минеш една безпроблемна бременност и да прегърнеш 2 здрави дечица, близо до термин!!!
С д-р Калчев ли успяхте или спонтанни се случи?

# 519
  • Мнения: 1 996
Дели, много хубава новина! Бъди здрава и желая успешен двоен финал след 7 месеца до термин! Твоята история ми дава надежда и кураж да поема евентуално и аз по твоя път при следващ неуспех, благодаря за споделянето!

# 520
  • Мнения: 135
Страхотни новини! Спокойствие и щастие ти пожелавам! Flowers Tulip

# 521
  • София
  • Мнения: 619
Може ли едно мнение? На сестра ми й излезе резултата от цитонамазка - 3 група. Правят опити за бебче от декември 2018г., неуспешни. Лекарят й е препоръчал абразио. На 18 имаха час в Надежда за консултация, но е отменен за втори път. Бихте ли ми препоръчали лекар, при който да я пратя за второ мнение? Благодаря!



Дели, ах, че хубава новина! Нещо положителни да прочета насред тази истерия по света и у нас! Пожелавам ти силни, здрави бебоци, които да родиш на термин и много лека бременност! Ще чакаме само добри новини от теб!

Последна редакция: сб, 14 мар 2020, 17:27 от vikim23

# 522
  • София
  • Мнения: 648
delisardeli,честито! Слънчева новина в тъмните дни 😁 Все така да ни радваш!
Голяма благодарност, за цялото знание,което споделяш и за споделянето на щастието ти с нас!

# 523
  • София
  • Мнения: 7 518
Благодаря на всички, момичета, за хубавите мисли и пожелания. Дано скоро добрите новини дойдат и при вас! Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

vikim23,
Имах подобен резултат на цитонамазка през есента. Отидох по препоръка на моя АГ при онкогинеколог, който направи колпоскопия, предположи че няма нищо страшно, но за всеки случай ми изписа терапия и назначи контролна цитонамазка след това. Ако контролата беше трета група отново, щяхме да правим биопсия. Обаче на контролата излезе втора Wink
Така че моята препоръка е да изчакате да отмине лудницата и да потърсите консултация със специалист.

# 524
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Т.е е бременна и и препоръчват абразио заради третата група?

Общи условия

Активация на акаунт