ОКТОМВРИйки 2020

  • 24 446
  • 770
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 42
Саprice Охх ами мутация мисля че е... в понеделник тепърва предстой да го разнищим, този казус... излезе и проблем и, с усвояването на фолиевата киселина..
Имам една прекрасна бременност преди 8 г. ( бях на 21г. ) и въобще не съм предполагала че е възможно да имам тези екстри!
Сега съм на 29 г., смятам че годините не винаги са от значение както се казва Божа работа.
Мисля положително и вярвам, че всичко ще е наред! Simple Smile

# 46
  • Мнения: 363
Здравейте, момичета ☺️ записвам се и аз при вас с термин началото на октомври /края на септември. Ще се радвам да споделяме емоциите около това вълнуващо преживяване.
От София съм, имам син на 3г и също съм в отбора на 35годишните 😆
От една седмица ми се гади осезаемо, основно вечер, а през деня ми се ще само да си лежа 😆 това е основния симптом ☺️ коремът ми беше подут, но вече не толкова мн; гърдите също не са така болезнени, както в началото; сънувам много всяка нощ и си сменям настроението през 15на мин 😅
Хубав и усмихнат ден на всички 😊

# 47
  • Мнения: 152
Добре дошла, sunny bunny. Леко бременеене Simple Smile Sun_17, генетични правила ли си? Аз миналата година по повод биохимичната правих в Геника. Хетерозиготен тип за PAI 4G/5G i хетерозиготен генотип за ACE/ID
C/T За 677C/T може да се наблюдава синтезиране на MTHFR с намалена ензимна активност от 30-40% .  Прикачам ти мойто. Нищо страшно, аспирин + фраксипарин и фолиевата трябва да ти е метилирана, както и Б12. Пусни си Б9, Б12 и Вит Д, ако още не си.

# 48
  • Мнения: 31
Здравейте,бъдещи мами! Извинявам се,ако коментарът ми не е за тук. Преди няколко дни разбрах,че съм бременна. По мои изчисления термина е за 14 октомври. Но...има едно огромно "но", не съм сигурна,че искам да задържа това дете. Имам бебе на 9 месеца и не мога да си представя как ще се оправям с две бебета,а докато съм бременна как ще гледам сина си. Много съм объркана. Винаги съм искала 2 деца,но поне с 3 години разлика. Моля,дайте ми някакъв съвет.
П.с. извинявам се за дългия коментар

# 49
  • Мнения: 363
Debs, направи това, което ти казва сърцето. Мое лично мнение, като човек, преживял загуби на бебе, е да го задържиш. Да, ще ти е трудно в началото, но децата ще са с малка разлика и ще растат заедно после. Като изключим първите няколко седмици дискомфорт, не би трябвало да е проблем да се грижиш за бебето бременна ☺️ Щом е стабало сега, значи така е трябвало да стане. Разбирам страха ти и не те съдя. Направи това, за което няма да съжаляваш после ☺️

# 50
  • Мнения: 155
Аз бих рискувала, няма по-голямо щастие от това. Но избора разбира се е твой. Освен това детето ти ще в почти на 2 години, когато родиш Simple Smile

Здравейте,бъдещи мами! Извинявам се,ако коментарът ми не е за тук. Преди няколко дни разбрах,че съм бременна. По мои изчисления термина е за 14 октомври. Но...има едно огромно "но", не съм сигурна,че искам да задържа това дете. Имам бебе на 9 месеца и не мога да си представя как ще се оправям с две бебета,а докато съм бременна как ще гледам сина си. Много съм объркана. Винаги съм искала 2 деца,но поне с 3 години разлика. Моля,дайте ми някакъв съвет.
П.с. извинявам се за дългия коментар

# 51
  • Мнения: 26
debs_98 аз също бих рискувала. Щом е станало сега, значи така е трябвало. Ще се справиш Simple Smile

# 52
  • Мнения: 152
debs_98,  това е много лично решение. Моята дъщеря, сега на 8 и ми е било много трудно да й намирам компания за игри и тн. От тази гледна точка ако гледаш , ще си имат компания. Но ти си преценяш как ще ги гледаш, финанси и тн.

# 53
  • Мнения: 27
debs_98, има ли някоя баба за помощ?  Така ще са други нещата!

# 54
  • Мнения: 31
debs_98, има ли някоя баба за помощ?  Така ще са други нещата!

Да,майка ми живее близо до нас,но тя е млада (42г) и ходи на работа, единствено следобед имам малко помощ

# 55
  • Мнения: 27
Debs , имаш време, помисли! Никой няма да живее твоя живот, каквото и да решиш приеми, че е най-правилното за теб!

# 56
  • Мнения: X
Debs ...Господ сега ти го е дал. Моята съседка имаше момченце на няколко месеца когато разбра че отново е бременна и то с близнаци...роди ги. И винаги е казвала че е било трудно в началото , но нито за миг не съжалява. Децата са благословия. Разбира се решението е изцяло твое.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 338
Моите деца имат 11 години разлика. От една страна е лесно, защото баткото е самостоятелен. От друга наистина ще са си компания едно на друго и ще се занимават взаймно. Решението си е само Ваше с таткото. Силно се надявам все пак да го задържиш. ❤

# 58
  • Мнения: 42
Caprice пусках да.. ето резултата
Debs имаш време да вземеш решение, каквото и да решиш, вярвам че ще бъде най- правилното спрямо вашето лично виждане и усещане за нещата! Simple Smile

# 59
  • Мнения: 152
Sun17, B12 пускала ли си? Пусни си ако искаш заедно с другите, които написах. Не е страшно просто б9 и б12 трябва да са метилирана формула. Къде ще си правиш консултацията?

Общи условия

Активация на акаунт