Отговори
# 15
  • Мнения: 3 336
Наскоро една моя колежка ми каза: "Извинявай, но сестра ти е по-хубава от тебе..."  Joy (по-хубава е, защото е с 13 години по-млада Mr. Green)

Да, такива сравнения ще има винаги. Сравняват се близки и достъпни неща. Дали ще коментират близнаците, или ще те убеждават, че бебето е слабичко , или че трябва да го вземеш на ръце, когато плаче, все едно е . Не смятам , че трябва да се обръща внимание на такива дърдорковци.

Важно е твоето отношение към децата да е еднакво и да ги поощряваш да изразяват взаимната си привързаност.

Имах приятел, който има близначка. Когато били на около годинка и 2 месеца момичето за първи път осъзнато се видяло в огледалото, протегнало напред ръчичка и казало "Петьо".
Това е показателно по въпроса за приликата и красУтата.

Твойта колежка е много тактична #Crazy

Ами, дразня се много защото като ги изведа и всеки ми се бута пред количката да ги види, независимо дали искам или не искам и всеки с някакъв коментар. Особено като почнат да ги сравняват ме убиват, ама те са коренно различни. Ето ви малко снимки да се уверите - http://community.webshots.com/photo/552053374/2884274940079450446XReLtT

# 16
  • Мнения: 3 336
Аз такива коментари не съм полу4авала.
Те са израз на много ниска култура и лошо възпитание.
Бих ги отминала с мъл4ание!

Ако е от чужд човек все ми е тая, бих отминала и аз, ама от `приятелка` и то с 2 малки деца направо ме шокира ужасно.  #Cussing out

# 17
  • Мнения: 3 336
Аз имам приятелка с близначета и никога не съм казвала кое е по-красиво и двете бяха красиви.Сигурно в яда си го написала ама малко си противоречиш:
Дори една кукувица с двумесечно бебе в парка, дето детето й беше като лоена топка ми се изцепи така
Аз никога не бих се изказала отрицателно за някое дете, особено пред родителите му.

Да, не бих го изказала първа и изобщо не бих го казала, особено на родителя. И без да ме питат. И ако не ми се вижда много красиво, ще кажа, че е симпатяга, че има хубава усмивка или каквото ме впечатли в детето.

Както и не бих казала, че децата ми са най-хубавите на света. За мен са си хубави и точка. А познавам и такива родители, които така канят хората да им видят децата за пръв път - Родих най-хубавото бебе на света, ела да го видиш Shocked ooooh!

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 12:40 от mishlentze

# 18
  • Мнения: 2 013

Както и не бих казала, че децата ми са най-хубавите на света. За мен са си хубави и точка. А познавам и такива родители, които така канят хората да им видят децата за пръв път - Родих най-хубавото бебе на света, ела да го видиш Shocked ooooh!
[/quote]

На такива, които въобще се осмеляват да коментират за бебета, че е красиво или не толкова красиво, директно бих казала, че за мен са най-красивите и най-умните. Нали знаеш - нашите гарджета Laughing
Никога не бих се осмелила да използвам даже думата красиво за бебе. Какво значи красиво или не толкова красиво? Всички бебета са сладки, а се променят и с месеци...  Винаги казвам единствено "да ти е живо и здраво и много да те радва".

# 19
  • Мнения: 952
аз на хорските сравнения внимание гледам да не обръщам Naughty

# 20
  • Мнения: 183
Според мен моите кукли не си приличат въобще, още повече, че те вече са големи и съвсем ясно се вижда, че освен визуално /явно само за мен и тати/, се различават по характер, маниери и т.н., но интересното и смешното за страничните хора идва от това, че аз много често/ почти 1 от 2 пъти на 2- 3 часа/ им бъркам имената. Но това не е защото бъркам децата, а просто при многократното казване на имената им /по 3-4 пъти на всяка минута/ аз просто ги бъркам Embarassed, не че не знам на кое дете говоря в момента - знам, но бъркам името!!! Най честото име, което се чува вкъщи е Саъади - Саша и Ади. Та хората ми казват - Ти не можеш да ги различиш, а очакваш ние  #Crazyда го правим.
А иначе от сравнения и глупави въпроси ми е писнало!
Те не са родени секцио, а по естествен път и разликатга им е 4 минути, но от всички въпроси за близнаците, винаги на смешен и нелеп /според мен/ е въпросът - "Коя е по-голяма" #2gunfire

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         Като ви чета и като знам, че и при нас е така и ми става смешно. Сякаш сме родили някакви бели гарджета и всички ни гледат странно. Моите малчугани например доста се различават. Единият е рус и със светла кожа, а другият е тъмнокос и мургав. И като ни видят реакцията е: "Яаа, те близнаци пък хич не си приличат. Ама наистина ли са близнаци?". Не купили сме си двойна количка да разхождаме и бебето на съседите.  Ама вече не им обръщам внимание.

# 22
  • Мнения: 649

Ами, дразня се много защото като ги изведа и всеки ми се бута пред количката да ги види, независимо дали искам или не искам и всеки с някакъв коментар. Особено като почнат да ги сравняват ме убиват, ама те са коренно различни. Ето ви малко снимки да се уверите - http://community.webshots.com/photo/552053374/2884274940079450446XReLtT

извинявам се, че ви пиша в темата  Praynig нали съм само с едничко слънчице... ама мнооооого сте хубави на тази снимка и тримата   bouquet
и да си призная  Embarassed... и аз като видя близначета и започвам да ги сравнявам, много са ми едни милички и интересни  Peace  обещавам- спирам!!!
иначе за надничането в количката и при мен го имаше- аз направо си казвах, да не се навеждат толкова много над него, защото ще се уплаши от чуждото лице ....а аз най-много и до сега се ядосвам когато ме попитат момче или момиче  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 4 965
Споко!
Вижте как бяха облечени онзи ден в дъжда госпожиците ми (само дето бяха с други блузки, но пак розови - по-светли и с едни момиченца на тях):
http://community.webshots.com/photo/549871637/2559498800089660920TbWkBn#
Когато отидохме да поръчаме тортите, една лелка в сладкарницата попита дали са момичета!
Е, не! Момчета са, ама обичам да им правя опашки.
И накрая ме дозакопа с въпроса с колко месеца е по-голяма "каката". Иначе, видя как поръчах 2 торти за 2 г., ама нейсе.
Отдавна се примирих и се правя на "приятно разсеян темерут".

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 13:42 от azaf

# 24
  • Мнения: 228
mishlentze много са пораснали малките ти мишцици и са много сладки,само лоши и злобни хора могат да говорят такива неща,има  ги и около мен ,не обращам внимание и винаги се усмихвам което ги дразни Laughing
azaf ама те твойте кукли много си приличат съдейки по снимката ,как могат да пипат такива работи,явно не довиджат или са пили нещо #Crazy

# 25
  • Мнения: 3 336

Ами, дразня се много защото като ги изведа и всеки ми се бута пред количката да ги види, независимо дали искам или не искам и всеки с някакъв коментар. Особено като почнат да ги сравняват ме убиват, ама те са коренно различни. Ето ви малко снимки да се уверите - http://community.webshots.com/photo/552053374/2884274940079450446XReLtT

извинявам се, че ви пиша в темата  Praynig нали съм само с едничко слънчице... ама мнооооого сте хубави на тази снимка и тримата   bouquet


Много благодаря  bouquet

Споко!
Вижте как бяха облечени онзи ден в дъжда госпожиците ми (само дето бяха с други блузки, но пак розови - по-светли и с едни момиченца на тях):
http://community.webshots.com/photo/549871637/2559498800089660920TbWkBn#
Когато отидохме да поръчаме тортите, една лелка в сладкарницата попита дали са момичета!
Е, не! Момчета са, ама обичам да им правя опашки.
И накрая ме дозакопа с въпроса с колко месеца е по-голяма "каката". Иначе, видя как поръчах 2 торти за 2 г., ама нейсе.
Отдавна се примирих и се правя на "приятно разсеян темерут".

 smile3527 smile3538 smile3517 smile3556 rotfImao

Без коментар Crazy

Туисти, благодаря ти, твоите са големи сладури, много обичам руси мъже, ама само тъмнокоси около мен, включително и синът ми Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 7 640
Мишле, я им тегли по една тънка и дълга на тия бабиери!
Или са недоскив, или са склерозирали, или и двете!
Децата ти са страхотни- и двете!

# 27
  • Мнения: 3 336
Мишле, я им тегли по една тънка и дълга на тия бабиери!
Или са недоскив, или са склерозирали, или и двете!
Децата ти са страхотни- и двете!


Тегля аз, тегля, ама не са бабиери, ами жени на моята възраст Joy

# 28
  • Мнения: 7 640
то не пречи да са издухали от сега  Crazy

# 29
  • Мнения: 5 370
Мишле, я им тегли по една тънка и дълга на тия бабиери!
Или са недоскив, или са склерозирали, или и двете!
Децата ти са страхотни- и двете!


Тегля аз, тегля, ама не са бабиери, ами жени на моята възраст Joy
Като човек, който ти е виждал сладките мишки цели два пъти-ти казвам-ФЪРГЕТ ЪБАУТ ИТ-мързи ме да сменям на латиница.
ПоВЕРвай ми-жегите влияят негативно на хората, били те и млади.
И аз оня ден тръгнах да отключвам съседен офис и се чудя що не успявам......... newsm78 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт