Модни консултации - 44

  • 55 368
  • 783
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 436
Ако говорим за спортни обувки и ходене, предпочитам Puma, най-удобни са ми. А Palladium бият всички рекорди, ако излизам и не знам кога, къде и как ще се прибера - обувам тях, способна съм да изкарам без проблем и 24 часа с тях, въпреки неприятните емоции. Не ги заменям за нищо - това са обувките ми за кризисни ситуации, писала съм за  оразмеряването им в Новите придобивки.
ЛМ също не ги заменя, откакто му отворих очите за тях. Той пък е изкарвал и по 40 часа с тях.

# 226
  • Бостън
  • Мнения: 13 529
Най-най-най носените от мен обувки през последните 10 год са едни кецове на Ecco, които забърсах в Лондон през Олимпийската 2012, ако не се лъжа и с които съм изходила хиляди километри. Феноменално удобна подметка! Единствената обувка, която бих си купила веднага отново, ако я видя под $150!

Имам и доста техни сандали... по-офисните им модели не са съвсем мой стил обаче!

# 227
  • Мнения: 227
Agent, поръчай си ги от американският им сайт. Белите сега са $99.
https://us.ecco.com/ecco-womens-soft-7-high-top-430023.html?dwva … 30023_color=01007

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
На мен Ecco  са ми грозни обувки. Моделите им са подгодящи за по-енергичните немски баби, които с охота обикалят из Европа.Мое мнение.
Има толкова много красиви, качествени и същевременно удобни обувки/маратонки.

# 229
  • София
  • Мнения: 1 481
Здравейте, дами!

Моля за помощ, търся риза, подобна на тази:
Скрит текст:

Оригиналната (Kendra Shirt in Red/Slate) вече не се продава, а ми се носи нещо максимално сходно като цветове и десен.

# 230
  • Мнения: 2 436
Разгледай J. Crew, макар че нямам представа дали в момента се предлага, но имам от тях същата цветова гама и десен, но без джобчетата.

# 231
  • Мнения: 5 832
На мен обувките на Ессо също са ми грозни на вид, бабешки са ми, но всичко си е въпрос на вкус. На мен лично най-добре ми пасват обувките на Карло Фабиани. Дори ботуш на 11 см ток ми е удобен, а аз не ходя на ток почти никога, просто ми пасват на свода явно. Не е до пари, имам едни на Дърк Бикембергс, които са една минимална заплата почти и нямам по-неудобна обувка. В същото време моя приятелка същите не ги събува, били ѝ страшно удобни, та си е до крак. Ако купувам спортни, обикновено Адидас ми пасват най-добре. Сега имам едни Найкове, с които си изкарах зимата, все едно съм по чорапи като съм с тях, не ги усещам дори.

# 232
  • Мнения: 2 781
Да, до стъпало е. Фабиани имам един чифт, и съм ги обувала един единствен път. При мен са супер неудобни. С Batta и Tamaris съм в сходни отношения.
В офиса ходя основно с Gi Anni, Аra, а през лятото и Саprice. Imac също, понякога.
По-спортни Geox и Ессо. По-рядко маратонки Nike обувам за дълго ходене, но от тях краката ми парят при повече натоварване.
Това е за мен, разбира се. Ставам нервна и зла с неудобни обувки Joy На друг крак и стил може да е напълно различно.

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Найк са ми една от любимите марки. Като пантофи са ми,особено модела с подметката на пчелна пита.

# 234
  • Мнения: 5 832
Найк са ми една от любимите марки. Като пантофи са ми,особено модела с подметката на пчелна пита.
Моите са тези, нямам по-удобна обувка през целия ми живот.

# 235
  • Мнения: 721
Аз не съм много по спортни обувки, съответно нямам много, но имам едни nike internationalist, които са ми страшно удобни, и ако знам, че имам ходене, тях слагам.

# 236
  • Мнения: 3 273
Найк и Адидас имам  за най-удобни, но ги използвам само във фитнеса. Не ги виждам за носене извън него. Бата са ми най-неудобни, а и вече правят само лелински модели. Веронела правят страхотни обувки на ток, с които съм като боса и имам няколко. Чизми и боти на Гауди също бих сложила към обувките ми, които ми пасват доста и като визия и като удобство.

# 237
  • sofia
  • Мнения: 8 938
За съжаление вече няма обувка на ток по-висок от 4-5 см, на която да изкарам повече от 2-3 часа...като задължително трябва да поседна по някое време.
На старата ми работа, чат-пат обувах в офиса токчета за фръц, сега изобщо не ми се налага и 7-8 кутии само място ми заемат.... преди ми бяха в офиса и не ми пречеха Sweat Smile

Най-гадно се чувствам, като ми изтекат очите по някоя готина обувка с висок ток... хем ми се ще да я имам, хем знам, че няма шанс да я нося Joy

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Зависи от производителя на обувките.За мен, Strategia, Nero Giardini,Janet&Janet, Pollini.. Няма да ги изреждам всички, са ми много удобни на висок ток.На други фирми преди години, със същата височина на токовете, съм"умирала и съживявала" 1000 пъти от проби и грешки,докато намеря подходящите за мен обувки.
За хвърлените пари на вятъра да не говорим.

Последна редакция: ср, 05 фев 2020, 11:04 от Nina_Z

# 239
  • София
  • Мнения: 1 481
Разгледай J. Crew, макар че нямам представа дали в момента се предлага, но имам от тях същата цветова гама и десен, но без джобчетата.
Много благодаря, goddess!
Отстрелях една J. Crew в ebay, в сходна гама. Smiley И други на марката си харесах.

Общи условия

Активация на акаунт